ברוכים הבאים, אורח

תחילת הדרך שלי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: תחילת הדרך שלי 696 צפיות

תחילת הדרך שלי לפני 9 שנים, 2 חודשים #75043

ב"ה אני נקי כבר 13 ימים.
זהו חסד עצום ותקוה שאמשיך כך. ברור לי שאני חייב להצטרף לקבוצה. האם מישהו יכול להפנות אותי לקבוצה באיזור - ר"ג ת"א ?

רק אחלוק עמכם שאני עובר שינויים גדולים ומשמעותיים בקשר עם עצמי והסובב אותי. האופן שאני ניגש לאשתי , ההתמודדות שלי עם כעסים ותסכול.
זה קשה מאוד ויש רגעי סבל רבים אך גם רגעים של שלווה והודיה לה'.
אני קורא כאן רבות ולומד. מתחבר מאוד לנקודת הכניעה והוויתור לעומת המאבק.
ההכרה שאני מכור לתאווה וההתמכרות הזו מקיפה את כל תחומי החיים כמעט וההבנה שמתחילה לחלחל כמה אני עסוק בתאווה. בעצם לא נכון לומר הבנה.

אני מרגיש את העיסוק והכמיהה שלי לתאווה , זה שונה מההבנה. אני מבין כבר הרבה שנים. ברחוב לדוגמא , העיניים שלי תרות ללא הפסק אחר אובייקט לתאווה. עכשיו אני חש בזה מרגיש את זה וזה כואב פיזי ורוחנית. אני עובר בתוך הכאב כי יש תכלית. יש דרך אחרת , יש אופציה . יש בחירה
אני בוחר להתמודד וגם אם אפול הכרעתי הכרעה גדולה שאני מתמודד, אני רוצה להיות נקי.
אני לא בוחר להיות מכור. אני מכור , זו עובדה מכאיבה ואמיתית. היא הולכת עימי שנים רבות.אולי זו גם מתנת ה' . החלטתי להציב את עצמי במדריגת הבחירה , לחיות את הקונפליקט. להקרע ממנו, לכאוב אותו . אני יכול לזה רק כי קבלתי גם חסד, מתנת חינם או מתנת וויתור.
וגם קיבלתי את האתר הזה, את הקהילה המופלאה הזו.
מודה לכם , מודה לה' ומחכה להתחבר לקבוצה.

משך
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים, 2 חודשים על ידי משךחכמה.

תשובה: תחילת הדרך שלי לפני 9 שנים, 2 חודשים #75055

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
אשמח לעזור לך להגיע לקבוצת "שמור עיניך" ברמת גן.
שולח לך בפרטי את מספר הטלפון שלי.

טוב שפתחת יומן מסע (לי זה ממש ממש עזר ועוזר באופן שקשה לתאר במילים).
וטוב לקרוא את הדברים שכתבת. נראה שאתה בכיוון טוב.

בהצלחמה! [=בהצלחה ובהחלמה]
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.26 שניות

Are you sure?

כן