ברוכים הבאים, אורח

ראיתי איתי את ה' בכל חתונה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: ראיתי איתי את ה' בכל חתונה 766 צפיות

ראיתי איתי את ה' בכל חתונה לפני 9 שנים, 2 חודשים #75133

השבוע הבשיל במוחי רעיון.
אני לא אוהב ללכת לחתונות של חברים וכדו',
אני משתעמם, אני לא אוהב לרקוד ועוד שלל סיבות.
ובחודשיים האחרונים היו לי הרבה מאד חתונות של חברים שהייתי מוכרח ללכת אליהם,
וחלקם היו גם מחוץ לעיר והם גרמו לי ללכת לישון מאד מאוחר בלילה,
וכמובן גם לא קל לי להיות בחתונות כי יש שם הרבה מאד תאווה למרות שיש מחיצה.
אבל אני אסיר תודה שהייתי בכ"כ הרבה חתונות ובמקום לראות שם תאווה זכיתי לראות שם את ה',
כי אם אני יצאתי מהאולם בסוף החתונה בלי לגימות זה אך ורק מכוחו וכלל לא מכוחי וזהו נס אדיר,
והיה שווה לי ללכת לעוד חתונה ולעוד חתונה רק בשביל להרגיש את הנס הזה, ולהודות לאלוקים על כך.
ובמיוחד שהיתה חתונה אחת שהלכתי אליה ביום שהרגשתי מאד לא טוב, כאבי בטן חזקים עייפות ועוד, ולא היה לי כמעט מצב רוח, אבל בזכות התכנית, טלפונים לחברים ושאר הפעולות, ה' שמר עליי גם באותו לילה מאד קשה לי, וגם כשלקראת סיום החתונה משום מה נפרצו המחיצות ורוב הנשים נכנסו לתוך הגברים, ואני הייתי שם והרגשתי שה' תופס את גופי ושומר עליי ממבטים ומתאווה,
וכשיצאתי מהחתונה ועליתי לאוטובוס חזרה לישיבה ישבתי עם עיניים עצומות וחשבתי על הנס שעבר עליי באותו לילה, ולפתע אני שם לב שעיניי זולגות דמעות שמחה על הנס האדיר שנעשה לי, שאני המכור הייתי ליד התאווה והיא עברה לידי ולא שאבתי אותה אליי,
ומיד כתבתי לעצמי מכתב לאלוקים שבו פירטתי את כל הסיבות שהיו לי באותו יום ללכת להשתמש, ואיך שלמרות הכל ה' אוהב אותי ושומר עליי בצורה נפלאה.
אני מתפלל אליך אבא אוהב, רק לעוד יום אחד נקי ומפוכח.
תודה לך ה'.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

נערך לאחרונה: לפני 9 שנים, 2 חודשים על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים.

תשובה: ראיתי איתי את ה' בכל חתונה לפני 9 שנים, 2 חודשים #75135

כיף לשמוע על ניסים!

תשובה: ראיתי איתי את ה' בכל חתונה לפני 9 שנים, 2 חודשים #75136

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
וואי, איזה סיפור יפה לצעד שלוש. גזור ושמור.
תודה על עוד סיפור שממחיש לי עד כמה כשאלוהים נמצא בתוך החיים, אז הרבה מאוד דברים מעיקים נפתרים מאליהם, ואפילו לכיוון החיובי.

שבת שלום
נתן במתנה
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

תשובה: ראיתי איתי את ה' בכל חתונה לפני 9 שנים, 2 חודשים #75146

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 366 ימים
  • דירוג פלטיניום
חזק!!
תודה רבה על השיתוף המעודד והמחבר!!

כמו שקודמי הזכיר, סיפורך מוכיח עד כמה אלוקים מעורב בחיינו כשנותנים לו להיות חלק!

תשובה: ראיתי איתי את ה' בכל חתונה לפני 9 שנים, 2 חודשים #75154

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
תודה!
שתראה את ה' גם בכל תחנה בחייך...
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תשובה: ראיתי איתי את ה' בכל חתונה לפני 9 שנים, 2 חודשים #75167

תודה רבה חבר יקר.

[ד"א רק שתדע שהייתי מתחלף איתך בנושא החתונות,, מת על ריקודים שם,, ומי יודע אולי גם על כמה מבטים גנובים,,,]
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

תשובה: ראיתי איתי את ה' בכל חתונה לפני 9 שנים, 2 חודשים #75174

• כנפי נשרים
  • רצף ניקיון נוכחי: 1559 ימים
  • חבר קבוע
מתחיל שוב היקר,
אני מוצא את עצמי מאוד מזדהה איתך על כל הקשיים האלה בחתונות - זה ממש קושי עצום ללכת לשם בלי ליפול - כייף לשמוע שהרגשת את ה' איתך ולא הסטת אותו הצידה ע"מ להשתמש שוב.

בידידות והערכה רבה .

תשובה: ראיתי איתי את ה' בכל חתונה לפני 9 שנים, 2 חודשים #75176

אחח
איזה כיף לשמוע.
כל הכבוד על ההתמדה.
אסירות תודה על הרגעים הנקיים בחסדיו.

הערה-כל מה שאני כותב כאן זה ממה שעבר עליי ולא מחוות דעת מיקצועית.

בהחלמה
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן