ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: הצילו 743 צפיות

הצילו לפני 9 שנים, 2 חודשים #75186

לא יודע מה לעשות.
המחלה הזו הולכת ומתגברת.
הפיצול העצמי הולך ומחריף.
מצד אחד אני אדם נורמטיבי, אפילו ערכי. עוזר לאחרים, בעל הרבה תכונות טובות.
ומצד שני אני רוצה ומשתוקק לתאווה נמוכה בצורות הכי שפלות וסוטות שלה. זה מזמן כבר לא עניין של הלכה, אני עושה דברים משוגעים. לא שפויים. אני מפחד מהדברים שאני רוצה לעשות, ותוך כדי אני מרגיש רצון עז לעשות אותם.
כל מקום שאני הולך, כל דבר שאני עושה, אנשים מתפעלים ממני ומעריכים אותי. אפילו בקבוצה, כשאני משתף על קשיים, התמודדויות ונפילות, התגובות הן: "תודה רבה, הועיל לי מאוד" "איך אני נהנה לשמוע את הדברים שלך" וכדומה.
וכאילו - לעזאזל, אני לא משתף כדי לתת הופעה. מספיק הופעות אני נותן בעולם בחוץ. פה אני רוצה במשהו לצמצם את הפער בין שני העצמיים שלי. לא להגדיל אותו עוד.
והפער גדל. ואני לא מסוגל להכיל אותו. ואני בורח לעוד פורנו ועוד פורנו. ועוד כאב ועוד בריחה. ובראש כבר הרבה זמן צצות מחשבות ללכת לזונה. ומחשבה אחרת "אין מצב שאני הולך לזונה. אם אני הולך, אז בדרך אני קופץ לים." ואני יודע שאין לי אומץ.
וקול צועק לי בראש "משוגע. למה אתה מחכה? תיקח כבר ספונסר ותתחיל לעבוד את התכנית ברצינות".
ואני מפחד לעשות (שוב) את הצעד. מפחד ממחוייבות. ואין לי כוח יותר לכלום ורק משיכה גדולה באזור החלציים. וחושך.

אני מתבייש קצת במה שכתבתי. וזה לא תמיד נכון ויש ימים יותר טובים,אבל ככה אני מרגיש עכשיו לאחר נפילה גדולה ומרה.

ואולי, הימים הטובים מוסיפים גם הם לפער הפנימי. הם ימים של הכחשת החלק החולה. ימים שבהם רק 'החצי הטוב' שלי בא לידי ביטוי. זה בצורה נקודתית נותן לי הרגשה טובה יותר, אבל הפער שוב הולך וגדל.
חוסר אונים איננו חולשה, זו המציאות.
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים, 2 חודשים על ידי יהודה יחיאל.

תשובה: הצילו לפני 9 שנים, 2 חודשים #75187

אוהבים אותך!!!
אתה מוכן להתחייב לספונסר רק ליום אחד?
אף אחד לא ביקש יותר מזה.

תשובה: הצילו לפני 9 שנים, 2 חודשים #75195

מאז שקמתי הבוקר, רק מחשבה אחת רצה לי בראש.
למחוק. למחוק. למחוק.
אסירותודה קמתי בזמן. התפללתי במניין. הגעתי לעבודה בשעה סדירה.
אני בסדר. מרגיש טוב פחות או יותר. המחשבות הקשות נדחסו חזרה לחור שממנו הן יצאו, ורק הפוסט מאתמול נותר כעדות אילמת.
והעדות הזו מאיימת עלי. מסכנת את התדמית הנורמלית שלי. ועוד גלוי לעיני כל.
אני רוצה לשכוח את המצב שהייתי בו אתמול ולמחוק כל זכר אליו. כאילו זה לא הייתי אני, אותו אומלל מאתמול, אלא מישהו אחר.

אני כבר לא צריך שום עזרה.
הנה, היום הצלחתי. לבד. זה סימן שאני יכול לבד.

מבט קל בשעון מראה לי עד כמה ההצלחה שלי קצרה. אני ער כבר שלוש שעות ועוד לא השתמשתי, ואני כבר בטוח שאני יכול לבד...
חוסר אונים איננו חולשה, זו המציאות.

תשובה: הצילו לפני 9 שנים, 2 חודשים #75197

• הצל ואני
  • רצף ניקיון נוכחי: 108 ימים
  • חבר ותיק
כמה כאב וקושי
אוהבים אותך יהודה.

מזדהה עם הרצון להשתמש ועם הרצון הפנימי שמעדיף למות לפני זה.
מזדהה מאוד עם הרצון למחוק להדחיק לשכוח...
חוסר יכולת לקבל את עצמי כמו שאני.
כל מה שמזכיר לי שאני חולה מטלטל אותי...

מאחל לך רק שלווה נחת וקבלה עצמית.

תשובה: הצילו לפני 9 שנים, 2 חודשים #75198

אוהבים. חבר יקר.
מזדהה מאד עם חוסר האונים והתסכול הנורא.
גם אני רציתי למחוק למחוק ולמחוק (ואפילו הצלחתי קצת...) אבל בשלב כלשהו הבנתי שאני רוצה בעצם למחוק את עצמי. למדתי ואני עדיין לומד שאי אפשר למחוק את מי שאני. אפשר לנסות ולהתקדם.
כדי לנסות ולעבוד ולהתקדם הייתי חייב דבר ראשון להבין מי אני בלי זה על מה יש לי לעבוד? הייתי חייב לקבל את עצמי כפי שהנני. אי אפשר להתחיל להשתנות כשאני לא מקבל את עצמי ומנסה להיות איש אחר מהסיבה הפשוטה כל כך שאינני יכול לשנות אנשים אחרים... הא-ב של היכולת לשינוי נובעת מהקבלה הפשוטה של מי שאני. שלמרות המחשבות והסטיות האפלות כל כך אני בעצם איש טוב וכאוב שסובל מאותם סטיות (וזה די ברור שאתה סובל מכך כפי שכתבת). כשתקבל את עצמך על כל מעלותיך ומגרעותיך תוכל להתחיל ולהתקדם בדרך.

תשובה: הצילו לפני 9 שנים, 2 חודשים #75219

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
התגובות הספונסטיות, זה האמת שלך,
הדפס אותו ושים מול עיניך, ותזכור שזה המקום החולה שלך, ורק להיום אתה יכול לקחת ספונסר ולהתחיל להתקדם בלהביא עוד יום אחד נקי
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.31 שניות

Are you sure?

כן