ברוכים הבאים, אורח

מצב בטטה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מצב בטטה 698 צפיות

מצב בטטה לפני 9 שנים, 2 חודשים #75636

• יקותיאל
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • חבר חדש
פעםבכמה זמן אני נכנס לאתר הזה אחרי נפילה ואחרי זה שוכח .. רק אחרירצף מטורף של נפילות אני תופס את עצמי וחוזר לכאן .
המצב של יבטטה לגמרי . אני יושב כל הבוקר במשרד רואה סרטים ומתחכם איך לעקוף את רימון (בהצלחה לצערי ) מבטיח לעצמי שאני לא יוציא .. ואם ככה מה הבעיה סתם לראות (פחחחחחחחחחחחחח) וכמובן בסוף לא מתגבר .
אני מפסיד לקוחות לא עונה לטלפונים פשוט הזוי יושב מול האינטרנט כמו דביל .
שום סינון לא עוזר ליזה כבר לא העניין של סינון כי את כולם פרצתי , ובקרה הגרוע אני פשוט מתקשר וקונה ספק אחר ליום . בקיצור מצב בטטה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

תשובה: מצב בטטה לפני 9 שנים, 2 חודשים #75637

אוהבים אותך יקותיאל! אני ממליץ לך להיות יותר בפורום, להתחיל לשתף חברים במה שעובר עליך ובמה שאתה מתמודד איתו ולנסות ליצור פה קשר עם חברים. בזכות זה אני נקי היום 135 יום.
אם תצטרך עזרה או סתם לדבר אתה מוזמן לפנות אלי בהודעה פרטית.

תשובה: מצב בטטה לפני 9 שנים, 2 חודשים #75639

• יקותיאל
  • חבר חדש
אבל מה מניע להכנס לפה כשאתה לא במוזה לחטוא?
אני ממש לא חושב על זה כשאני לא בתוך המוד הזה .
הבעיה שכשאני נכנס לאובססיה הזאת אז הדבר האחרון שאני יעשה זה להכנס לפה . קודם אני צריך לשחרר את האובססיה ואז מרגשי חרטה אנינכנס לפה ...
נרשמתי למייל החיזוק היומי אבל כמובן למייל אנונימי ואז פעם בחודשיים שהמצפון מייסר אותי אני רואה הודעות מחודשיים אחורה . מה מניע להכנס גם כשלא בוערת התאווה ?
ב. אני ממש חושש ומפחד מעצמי שאני יתחיל לצאת מהגבולות של פורנו פשוט . אני כבר שם לב שאנימחפש בלי לשים לב דברים יותר מרגשים , זה מצד אחד מגעיל אותי אבל מצד שני הסקרנות הורגת ואני פשוט נמשך לזה ...

תשובה: מצב בטטה לפני 9 שנים, 2 חודשים #75642

מאחת עד עשר כמה לדעתך איבדת שליטה על חייך?
זו שאלה שאתה אמור כמובן לשאול את עצמך.
אם אתה מרגיש שאתה לאט לאט מתחיל לאבד את השליטה בעקבות האובססיה,
יכול להיות שתוכנית 12 הצעדים מתאימה לך.
זוהי תוכנית תובענית, שדורשת כנות, פתיחות ונכונות.
אבל אדם כמוני, שהאובססיה פשוט הפכה להיות "סרטן של האישיות",
לא אמור להיבהל מהתובעניות שלה.
כי התובעניות שלה מניבה פירות משובחים שלא ייאמנו, לא רק בנתינת מתנת אלוקים מול התאווה, אלא בכלל.
חוץ מזה, היא פחות תובעניות מהאובססיה עצמה...
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים, 2 חודשים על ידי מנסה להבריא.

תשובה: מצב בטטה לפני 9 שנים, 2 חודשים #75643

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
מה שמניע לעשות זאת (לפחות בתחילת הדרך) הוא פשוט מאוד: כאב. כאב גדול ומוחשי.

כשיש לי קצת נזלת, אני לא ממהר לרופא (כי אני מכור ומזניח דברים).
אבל ישנו שלב שבו כל הגוף "מתפוצץ" מכאבים, ואז אני רץ מרופא לרופא, עד שאני מוצא פתרון שבאמת עובד, העיקר שאפסיק כבר לסבול.

אה, וישנה עוד דרך (שהיום כמכור שקצת התקדם יותר רלוונטית עבורי).
יש לי קצת נזלת, ואני מזהה שזה עתיד להתפתח, שאני עלול לחטוף אנגינה, סיטנוסיטיס, ברונכיט או דלקת ראות, ואחר כך זה עוד עלול להחריף, ואפילו להסתיים במוות. אני מבין, שאם אזניח את זה עכשיו, אסבול מאוד מאוד בהמשך.

(זה מזכיר לי שאני עצמי הזנחתי פעמים רבות סינוסיטיס, ואז פעם נסעתי בטרמפ שבו דיברו הנוסעים על כך שהזניחו את הסינוסיטיס שלהם, מה שגרם לכך שיסבלו ממחלה כרונית ויהיו זקוקים לניתוחים מאוד לא נעימים באף. למותר לציין, שזה גרם לי לקחת קצת יותר אחריות...).

בדרך זו, גם אם עדיין לא סבלתי כאבים נוראיים מהתאווה, אני מבין היטב לאן זה מוביל. אני משתדל להתנהג בחכמה, וללמוד מסיפוריהם. במקרה כזה, גם כשאני ב"מצב ציפור" אני מודע היטב לנטייה שלי להיכנס ל"מצב בטטה", ועושה הכל כדי להישמר מכך.
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים, 2 חודשים על ידי טהרני.

תשובה: מצב בטטה לפני 9 שנים, 2 חודשים #75647

• שואף68
  • רצף ניקיון נוכחי: 219 ימים
  • חבר חדש
בהצלחה
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים על ידי שואף68.

תשובה: מצב בטטה לפני 9 שנים, 2 חודשים #75648

ברמה הפרקטית - פשוט תחליט להיכנס לפה כל יום. תקרא, תגיב, תיצור חברים וירטואליים ואמיתיים. בסוף אתה תרצה לבוא לפה בשביל הכיף!
בתוכנית 12 הצעדים מלמדים אותי לעשות דברים גם בזמנים שקל לי, כדי שבזמנים שקשה לי, אני לא אתאמץ כל כך להיזכר לעשות את המוטל עלי.
בהצלחה!

תשובה: מצב בטטה לפני 9 שנים, 2 חודשים #75693

• יקותיאל
  • חבר חדש
טוב אז נכנסתי פה סתם היום .... רק על מנ להכנס גם כשלא חטאתי ...
מה אתם אומרים להתחיל ספירה של 90 יום ? כי כל פעם אני נכנס באותו יום שאני חוטא ואז אני לא יכול להתחיל ספירה כי אין לי יום נקי ....
מצד שני דחילאק... מחר יבוא לי וזובי על ה90 יום האלה ... אקיצער זה מוקדם מידי ?

תשובה: מצב בטטה לפני 9 שנים, 2 חודשים #75703

אף פעם לא מוקדם מידי!
אני ממליץ לך להתחיל מסע של תשעים יום. ככה עשיתי מהיום הראשון שהכרתי את האתר, והתחלתי לשתף במה שעובר עלי ולקבל פידבקים מחברים.
זה עוזר מאוד!
גם אם נפלת אחרי יום-יומיים, תמשיך לבוא ולעדכן, אל תתייאש!!

תשובה: מצב בטטה לפני 9 שנים, 1 חודש #75813

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 79 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
בוודאי שתתחיל את אתגר 90 הימים, וכל פעם שתיפול תטרח לבא ולעדכן כדי שיהיה לך מול העיניים

בנוסף תתחבר לקבוצות

יש לך כבר דרייב, תיקח אותו בשתי ידיים ותנצל את המצוקה הנוכחית כדי להחלץ מהבוץ

תשובה: מצב בטטה לפני 9 שנים, 1 חודש #75864

• שואף68
  • רצף ניקיון נוכחי: 219 ימים
  • חבר חדש
בהצלחה
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים על ידי שואף68.

תשובה: מצב בטטה לפני 9 שנים, 1 חודש #75877

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 366 ימים
  • דירוג פלטיניום
אחי היקר יקותיאל
תכנית 12 הצעדים היא תכנית של פעולות, הדבר הנכון ביותר הוא לפעול כשיש לך קושי.. גם כשאתה לא מבין ולא מתחבר..
אני מבין לגמרי את המקום שאתה נמצא בו, וכן, כשאתה בהתקף תאווה בתכלס' ללא עזרה חיצונית שום דבר לא יעזור אני ירוץ לתאווה כאריה לטרף..
מה שלמדתי בהמשך הזמן בתכנית זה לצאת מעצמי לאט לאט.. בהתחלה בכל ויתור על תאווה הרגשתי שאני ממש מתאבד! מוותר על החיים שלי ממש.. אך במשך הזמן למדתי שזה לא כזה סוף העולם גם אם עכשיו יש לי את ההתקף הכי חזק אם אעשה את הפעולה הנכונה ועם תפילה לה' יהיה לי את היכולת להרפות ולא ללכת על התאווה!
ושוב בהתחלה זה נורא קשה! ממש בלתי אפשרי! אבל בהמשך כשמתחילים להתרגל זה לא כזה ביגדיל..

בהצלחה
אוהבים
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.48 שניות

Are you sure?

כן