ברוכים הבאים, אורח

האתר שמאחורי האתר
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: האתר שמאחורי האתר 565 צפיות

האתר שמאחורי האתר לפני 9 שנים, 1 חודש #76058

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
אתמול הייתה לי שיחה עם שני אנשים יקרים, העומדים מאחורי אתר "שמור עיניך". מטרת השיחה הייתה, להסביר לי את התפקיד הנדרש ממנהל האתר, ברמה הטכנית. תמיד ידעתי, שיש איזה שהוא תכנות מאחורי האתר, אך הנחתי שמדובר רק בשורת פקודות סתמית, ולא במשהו כל כך רציני.

כשנחשפתי ל"אתר שמאחורי האתר" קצת הופתעתי. האמת שלא ממש השקעתי קודם מחשבה רבה בשאלה איך האתר פועל. אבל כעת, נוכחתי לדעת, שישנה מערכת שלימה שעומדת מאחורי האתר. אתר בפני עצמו, עם תפריטים רבים ומגוונים (ולשם דוגמא, התפקיד שלי מסתכם בסך הכול בעיסוק בארבע עשרה אפשרויות (לפרטי פרטיהן) מתוך מאות אפשרויות...).

כשחשבתי על כך קצת יותר, מסתבר שגם מאחורי "האתר שמאחורי האתר" קיים "האתר שמאחורי האתר שמאחורי האתר". הרי גם את התפריט המעוצב באתר שמאחורי האתר, יש צורך לתכנת ולתחזק (ואולי אפילו קיים "האתר שמאחורי האתר שמאחורי האתר שמאחורי האתר"...).

בעצם, גם עם התאווה זה היה הסיפור שלי. חשבתי שבעיית התאווה היא הבעייה שלי. הרי התאווה היא בעייה מתוחכמת עם המון פרטים. מעגל אובססיבי עם שלבים שונים, מערכת שלימה ומשומנת היטב שמתפקדת בפני עצמה.

אבל כשהגעתי לתכנית שנים עשר הצעדים. ופגשתי (הרבה יותר משני) אנשים יקרים, העומדים מאחורי הניקים בפורום "שמור עיניך", גיליתי (טוב, זה לקח קצת זמן...), שיש עוד מערכת בעייתית שלימה, מסועפת ועניפה, שמסתתרת מאחורי בעיית התאווה. התברר לי, שבעיית התאווה היא הביטוי החיצוני של המערכת הפנימית. בדיוק כמו שהאתר, שאותו כולנו רואים, הוא בעצם רק הביטוי בפועל של התכנות הפנימי.

המערכת הזאת, הפנימית, שמסתתרת מאחורי בעיית התאווה, כוללת גישות שגויות רבות, שאני פועל על פיהן, ומתוך כך, בסופו של יום, כשאינני יכול לשאת את מה שאני, ואת מה שאני עושה לעצמי ולאחרים, אני בורח אל התאווה. התאווה היא רק קצה הקרחון, אבל חלק הארי שלו נסתר מעיניי.

בצעדים 1-3 עסקתי בעיקר בבעיית התאווה (ובמשל: הייתי ב"אתר שמור עיניך", שבו מדברים על בעיית התאווה). אז, בצעדיי הראשונים בתכנית, ובקבוצות החיות, לא כל כך הבנתי למה חברים מצהירים לא רק על ביטויי ההתמכרות שלהם, אלא גם על דברים שהם קראו להם "פגמי אופי": פחדים, שליטה, חוסר קבלה, ריכוז עצמי ועוד.

אני בחור חכם, אז מהר מאוד קלטתי, שככל שחברים הם מחלימים יותר, עם זמן נקיות ארוך יותר או בצעד מתקדם יותר, הם מצהירים יותר על פגמי אופי מאשר על ביטויי התמכרות. בתור חבר חדש, זה הפך אפילו להיות סוג של כלל בשבילי: אם חבר מצהיר שהוא מאונן כפייתי וצופה בפורנוגרפיה, אז הוא בטח לא נקי הרבה זמן... ואם הוא אומר שהוא סובל מפחדים, מהלקאה עצמית ומחוסר קבלה של החיים כפי שהם, אז הוא כנראה נורא מתקדם... (וכמובן, ניסיתי לחשוב איך אני מגיע מהר למקום המתקדם הזה...).

בצעדים 4-9 אני עוסק במנגנון המסועף שמאחורי בעיית התאווה (ובמשל: אני באתר שמאחורי אתר "שמור עיניך", שבו מדברים על בעיות אחרות לחלוטין מאשר בעיית התאווה). אני עוסק באנוכיות שלי, בחוסר הכנות שלי ובפחדים שלי. אני סוף סוף עוסק בפועל ב"תיקון המידות" עליו למדתי והרציתי בהתלהבות לאורך שנים של שימוש בלתי פוסק בתאווה.

אני מאמין, שבהמשך הדרך, בצעדים 10-12 (ובייחוד בצעד 11), אגלה את "האתר שמאחורי האתר שמאחורי האתר" – את העיסוק בתיקון הקשר שלי עם אלוקים.
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: האתר שמאחורי האתר לפני 9 שנים, 1 חודש #76059

יפה! בהצלחה! ותשתמש (טוב נו די) בתבונה עם הכח שקיבלת (גם אני ניהלתי פעם פורום מסוג אחר...)
מי יתן, ויימתק לי הניקיון, כפל כפליים מהעונג שמציעה התאוה.

תגובה: האתר שמאחורי האתר לפני 9 שנים, 1 חודש #76061

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
אסיר תודה שלקח לי כמה וכמה רגעים להבין את הבדיחה...
אם בעקבות הניהול שלך יש לך טיפים לכאן, אשמח שתשלח לי בפרטי.
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: האתר שמאחורי האתר לפני 9 שנים, 1 חודש #76070

שיהיה בהצלחה ! תודה רבה על השירות !
"הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָ ם אִם תִּמְצְאוּ אֶת דּוֹדִי מַה תַּגִּידוּ לוֹ שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי."

תגובה: האתר שמאחורי האתר לפני 9 שנים, 1 חודש #76088

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 79 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
לקחת טיפים מניהול פורום בעייתי כדי לנהל את האתר הזה זה בבחינת זדונות שהופכות לזכויות

אותם כוחות שנוצלו בעבר להרע מנוצלים עכשיו לטוב

במקום שבעלי תשובה....

תגובה: האתר שמאחורי האתר לפני 9 שנים, 1 חודש #76091

תודה אלי שאתה רואה את הדברים בצורה חיובית. בכל אופן הפורום מסוג ״אחר״ שניהלתי, היה בכלל פורום תורני...
וטהרני, המעט שלמדתי אצלך בתיבה הפרטית.
מי יתן, ויימתק לי הניקיון, כפל כפליים מהעונג שמציעה התאוה.

תגובה: האתר שמאחורי האתר לפני 9 שנים, 1 חודש #76142

• כנוע
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג פלטיניום
בהצלחה טהרני.
שלחתי לך הודעה בפרטי.
עֲנֵה עָנִי שְׁפַל כָּל הַשְּׁפָלִים        וְשָׂא חֶטְאוֹ מְקַבֵּל הַתְּפִלּוֹת
וְהַאֲרֵךְ נָא בְּרַחֲמֶיךָ שְׁנוֹתָיו         וְצַוֵּה כָּל שְׁאֵלוֹתָיו לְמַלֹּאת
וְתַחְשׁוֹב כָּל תְּפִלּוֹתָיו קְטֹרֶת          לְפָנֶיךָ כְּקָרְבָּנוֹת וְעוֹלוֹת
וְהָאֵל הַמְּקַבֵּל הַתְּפִלּוֹת       שְׁמַע קוֹלִי אֲשֶׁר יִשְׁמַע בְּקוֹלוֹת

תגובה: האתר שמאחורי האתר לפני 9 שנים, 1 חודש #76303

מסר.
קצר.
ברור.
חד וקולע.

תודה רבה חבר על השירות המסור כאן ובהצלחה רבה,[לפחות נדע למי צריך להתלונן מהיום,,]

אוהב

הוי אריאל,,,,,
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.49 שניות

Are you sure?

כן