ברוכים הבאים, אורח

איך מתגברים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: איך מתגברים 435 צפיות

איך מתגברים לפני 9 שנים, 1 חודש #76097

• מחפש דרכי
  • רצף ניקיון נוכחי: 19 ימים
  • חבר חדש
שלום חברים

אני יושב כעת מול המסך ובא לעשות איזה קומבינה לסינון שיש לי ולחזור חלילה לצפייה שב"ה כבר התנתקתי עד היום.

אני יודע שאחרי שאסיים זה יגמור אותי שנפלתי.
לכן 'ברחתי' לשמור עינך לשמוע ממכם איך מתגברים?

תגובה: איך מתגברים לפני 9 שנים, 1 חודש #76104

• lovelife
  • רצף ניקיון נוכחי: 14 ימים
  • דירוג כסף
תפילה,התבודדות,תהילים,שיחה ים חבר מהפורום,שיעור מחזק בתורה ואמונה התעסקות בדברים שעושים לך טוב. עוזר לי בדרך כלל.
---------------''שבע יפול צדיק,וקם!''---------------

-----תודה לה' על כל הזדמנות להתקרב אליו עוד קצת-----

---כשרבי נחמן אמר ש''אין יאוש בעולם כלל''. הוא התכוון שהמונח יאוש לא קיים כלל! שהוא אין ואפס ממש! אין לא אחיזה וקיימות בשום מציאות של כל יהודי! אל תתייאשו!!--------------

תגובה: איך מתגברים לפני 9 שנים, 1 חודש #76107

הרצון שלי במצבים דומים לפעול על התאווה, הוא טבעי לי. כי אני מכור. התמכרות משמעותה - דחף כפייתי לעשות משהו שאנו יודעים שהוא מזיק לנו.
האמת היא, שאני, כמי שסובל מהתמכרות לתאווה, ככל הנראה לא יוכל לגבור עליה. היא חזקה ממני. אני איבדתי שליטה על זה, ועל חיי. התאווה ניהלה אותי לגמרי, והובילה אותי למחוזות יותר ויותר גרועים.
רק כוח גדול מאיתנו - אלוקים והחברותא - יכולים לחולל לי את הנס, כבר 86 ימים! לא מכוחי ולא מטבעי כלל.
אולי גם לך הדבר יוכל לסייע. להתחיל לעלות על הדרך של 12 צעדים.
לי הדרך הזאת משנה את החיים באופן מופלא בכל כך הרבה תחומים: זוגיות! עבודה! וכמובן - מול התאווה. אני עדיין מכור, אבל ה' עושה לי את הנס הזה, ואני מתפלל מעומק ליבי לסיים את היום הזה בנקיות ושפיות (זה לא מובן מאליו ואלמלא ה' יעזור לי, אני לבדי לא אוכל לעשות זאת).

בהצלחה!
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים, 1 חודש על ידי מנסה להבריא.

תגובה: לא מתגברים, נכנעים... לפני 9 שנים, 1 חודש #76122

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
הגעתי ל"שמור עיניך" לפני שנה וחצי. ומאז בחסד אלוקים אני נקי.
הדבר המרכזי שלמדתי כאן, זה שאני לא יכול להתגבר (ניסיתי המון וזה לא החזיק), אבל אני יכול להיכנע.
זוהי כל ההחלמה כולה ואידך זיל גמור.
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים, 1 חודש על ידי טהרני.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.31 שניות

Are you sure?

כן