ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: אלול 1115 צפיות

אלול לפני 9 שנים, 1 חודש #76499

אני לא מאמין שנפלתי אפילו כשהמלך בשדה!!! "ה' אורי וישעי ממי אירא, ה' מעוז חיי ממי אפחד". "אחת שאלתי מאת ה' אותה אבקש!!" על אף הנפילות עליי לקום ולא להתייאש ולהמשיך לבקש!! בעז"ה מתוך כך נזכה ל"שבתי בבית ה' כל ימי חיי" ולהיכנס לימים הנוראים נקיים וזכים ללא פניות והרהורים!! תודה לכולם על התמיכה!

תגובה: אלול לפני 9 שנים, 1 חודש #76501

וואו !!

עומדות לי דמעות כשאני קורא את הפוסט הזה.
זה מזכיר לי נשכחות,,
ימים טהורים וזכים בהם בכיתי והשתוקקתי כתינוק השואף לטהרה רוחנית מאת אביו אוהבו,,
אבל בכל זאת לא נטהרתי,,,,
במשך עשר שנים,,,

היום אני לא בוכה וכמעט לא משתוקק [מקווה שזה יחזור מתישהוא] אבל אני טהור,,,
בעזרתו של אבי שראה אותי בעוניי וחס וריחם עלי והוציאיני מאפילה לאורה,,
במשך יותר מ5 חודשים,,

יש סיבה למצב שהשתנה ?????
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

תגובה: אלול לפני 9 שנים, 1 חודש #76503

• avi408
  • דירוג כסף
חבר'ה אני הייתי שם כמוכם וכמו עוד הרבה אחרים במשך שנים,כל כך חיכתי לריגוש הזה של אלול ויום כיפור ובעצם לכל החגים,להרגיש את הטוהר והזוך שכביכול הרגשתי אבל בדיוק אחרי הייתי נופל...וכל שנה הייתי נופל אחרי תקופה קצרה יותר עד שלפני שנתיים מייד אחרי יום כיפור למחרת נפלתי חזק ביותר.

לפני שנה כשהגעתי לתכנית זה היה שונה לא היו את כל הריגושים המזוייפים הללו ואני מדגיש מזוייפים בגלל שאין מצב שזה היה אמיתי אם מייד אחרי זה אני נופל חייב להיות שמשהו לא נכון במה שעשיתי כל חיי ותראו איזה פלא לא נפלתי אחרי יום כיפור וגם לא יום אחרי וגם לא חצי שנה אחרי.

לא אשקר גם אני מתגעגע לריגושים הללו כמו שאני מתגעגע לעוד הרבה ריגושים אבל הריגושים הללו יצרו אצלי חותמת הכשר ללכת לחגוג,שהרי אני כזה צדיק,עשיתי תשובה ועכשיו לא יקרה כלום אם אני קצת יתלכלך...הרי אני נקי ובדרגה כמו משה רבינו אם לא יותר,אני בעל תשובה גמור.

למדתי שאני יכול להיות נקי ומחובר לאלוקים כל השנה או להיות משומש ובמצב ממש לא טוב ביחד עם הריגושים הללו.לצערי אלו הם שתי האופציות היחידות העומדות בפני וכמובן שאבחר בראשונה ואוותר על הריגושים.
בהצלחה ובאהבה

תגובה: אלול לפני 9 שנים, 1 חודש #76534

• שלומקה
  • רצף ניקיון נוכחי: 53 ימים
  • דירוג זהב
אני לא חושב שהריגושים האלו מזויפים. אני גם לא חושב שכל התפילות שהורדתי בהם דמעות כמים היו ריקות עם דמעות תנין. להיפך - זה רק חיזק בי את ההכרה שאני סובל, והעלה את רמת ההשתוקקות למשהו שיציל אותי. אני גם חושב שביום כיפור האחרון שלי, התפילות שלי נענו. בעקבותיו הגעתי לתוכנית, ומצאתי את הדרך להפסיק (או להשאר בהפסקה. טרמינולוגיה...)

אמנם כיום ברור לי שזה לא מה שיעזור וזה מעולם לא עזר, אבל אין להפחית בחשיבות של זה, ובאמת צריך לבחון בכובד ראש, כל אחד לעצמו, האם כשזה בא מתוך התוכנית, זה נעשה בצורה מזויפת או אמיתית. האם מחפשים רק את הריגוש או שסוף סוף זה יעמיק את החבור לאלוקים, שגם זה משהו שהתוכנית מטפחת אצלי.
רק להיום זה מה שנותר
לא הצלחת תנסה מחר

העולם יתן לך מתנות בשפע 
לא כתוב בשומקום שלנסות זה פשע...

(מבוסס על  השיר "רק לעלות", של "קפה שחור חזק")

תגובה: אלול לפני 9 שנים, 1 חודש #76564

תודה שלומק'ה !

הצלת אותי, רציתי לכתוב ממש כדבריך וכהרגשתך ופשוט התביישתי,,

אני גדלתי במשך שנים באותם רגשות ואני בטוח שהם לא היו רגשות מוטעים או שקריים ח"ו,
איך אני יודע?
כי השקעתי בהם ובעבודה רוחנית ביחד איתם,כן, כשנפלתי הייתי הולך אח"כ ומחרט באמת ועושה תשובה באמת ומקבל קבלות שלא אחטא שוב ובוכה ומתחנן לבורא העולם שיציל אותי כי אני לא מצליח, וזה החזיק שבוע עד ש,,שנלחמתי בכל כוחי עד דמעות,,ו,,נפלתי וכך הריטואל הקבוע והעצוב במשך כעשר שנים,,,
כן. זה היה אמיתי וכנה מאוד אבל בלי הכלים הנכונים.
אז נכון שהיום אני פחות מרגיש אבל אני מאמין [וכך אומרים לי חברים ותיקים ממני] שהכל עוד יחזור לי. בעוצמה. ממקום בנוי ואמיתי יותר ממה שהיה לי !
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

תגובה: אלול לפני 9 שנים, 1 חודש #76576

אני מזדהה איתך שלומקה. אני מעריך ומודה לכל מי שהגיב, אני מאד מחוזק מכולכם ובכל פעם מאמץ תובנות חדשות הודות לכם. שנזכה להשתוקק לקב״ה בימים הנוראים לא רק מתוך יראת חטא אלא אף מאהבה! ומתוך כך יהפכו עוונותינו לזכויות.

תגובה: אלול לפני 9 שנים, 1 חודש #76600

הוי אריאל,,,,, כתב:
וואו !!

עומדות לי דמעות כשאני קורא את הפוסט הזה.
זה מזכיר לי נשכחות,,
ימים טהורים וזכים בהם בכיתי והשתוקקתי כתינוק השואף לטהרה רוחנית מאת אביו אוהבו,,
אבל בכל זאת לא נטהרתי,,,,
במשך עשר שנים,,,

היום אני לא בוכה וכמעט לא משתוקק [מקווה שזה יחזור מתישהוא] אבל אני טהור,,,
בעזרתו של אבי שראה אותי בעוניי וחס וריחם עלי והוציאיני מאפילה לאורה,,
במשך יותר מ5 חודשים,,

[u][size=5]יש סיבה למצב שהשתנה ?????
[/size][/u]

------------------------------------------------------------------------

חבר יקר,

לא ענית לי-לך,,,
אני חושב שכאן טמון משהוא,,
תנסה בבקשה !!

אוהב אריאל,,
אריאל,

תגובה: אלול לפני 9 שנים #77248

תודה על התזכורת של הכאב.

הצפת לי את הסצנה הבאה: סליחות זכור ברית ערב ראש השנה, זכור ברית אברהם ועקידת יצחק, נהרות של דמעות, החלטה חד משמעית לבוא הבייתה ולהכניס כזו חסימה שמייקרוסופט בעצמם לא יידעו להוריד.

אבל לא יודע למה, באמת שעד היום אני לא מבין ואין לזה הסבר חוץ מהתמכרות, כי הבטחתי וגם לא היה לי שום כוונה אחרת, אבל תוך כדי שאני מטפל בחסימה מצאתי את עצמי גומר מול פורנו עוד שלוש פעמים.

אוףףףףףףףףף אני נזכר כעת בהרגשת חוסר האונים המטורפת.

אבא תודה ענקית ענקית לך על שהצלת אותי משאול תחתית, והעליית אותי על דרך, ורק להיום אתה מחזיק לי ביד ומעביר אותי את הכבישים הסואנים.

תן לי פליז עד סוף היום הזה.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.35 שניות

Are you sure?

כן