ברוכים הבאים, אורח

פּלֶלוּנטֵר - הפלוֹנטר של אלוּל
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: פּלֶלוּנטֵר - הפלוֹנטר של אלוּל 537 צפיות

פּלֶלוּנטֵר - הפלוֹנטר של אלוּל לפני 9 שנים, 1 חודש #76604

אנסה לתאר בקצרה איזשהו פלונטר שמתרחש אצלי השנה בחודש אלול.
תמיד ניסיתי להתחזק ולהתקדש ולהיטהר בימים אלו, ותמיד ללא הועיל.
השנה שמתי לב שהרפיה והרגעת הרתיחה המבעבעת סביב הנושא מועילה יותר מאשר ההתמקדות בו.
לכן אם ארצה להתחזק ולהתעלות, ההתרסקות היא בלתי נמנעת. דווקא רוגע וביטחון בכך שאני עושה את הדבר הנכון, ואי התעסקות בחומרת האיסור הנורא, הם אלו שעוזרים לי להתחזק ולהמשיך הלאה. פּלֶלוּנטֵר.

אגב, הפסקתי לספור כמה ימים נקיים יש לי. זה נראה לי אלמנט שמזין את מעגל ההתמכרות. אני רק יודע שבסביבות השבועיים פלוס מינוס אני נופל, ויש גם תקווה שהמסלול הזה יגדיל אף יותר את תקופות הניקיון.
מי יתן, ויימתק לי הניקיון, כפל כפליים מהעונג שמציעה התאוה.

תגובה: פּלֶלוּנטֵר - הפלוֹנטר של אלוּל לפני 9 שנים, 1 חודש #76722

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
לי באופן אישי מאוד עזר באלול שעבר, כנס "שמור עיניך" לקראת הימים הנוראים. דברו שם חברים רבים שנקיים מספר שנים, על הגישה שלהם לימים הנוראים מאז שהם בתכנית החלמה.

מאוד מזדהה עם החשש מספירת ימים. תמיד חשתי שברגע שאני מתחיל לספור, אני כבר בדרך לנפילה, וגם שאני ואלוקים נשים לב שאני כבר נקי יותר מדי זמן ונכשיל את המהלך. זה גם הרתיע אותי כשהגעתי לכאן. ועדיין אני חושש לכתוב בחתימה האישית שלי את תאריך תחילת הנקיות, או להצהיר עליו בקבוצות.

ובכל אופן, שינוי הגישה והתפיסה כלפי אלוקים, כלפי מה שהוא דורש ממני, וכלפי מה שהוא רוצה שיקרה לי - מאוד עזרו לי (התמקדתי בכך בעיקר בצעד 2).
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן