ברוכים הבאים, אורח

ניצחון גובר והולך על השיפוטיות,,
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: ניצחון גובר והולך על השיפוטיות,, 962 צפיות

ניצחון גובר והולך על השיפוטיות,, לפני 9 שנים, 1 חודש #76779

נסענו במטוס, המשפחה, אני אשתי והילדים.
כמובן שהושיבו אותנו בנפרד, הווי אומר 4 אנשים שמחולקים ל-2 ספסלים נפרדים באיזור אחר. [על הצעקות, הטינות, הכעסים[על אשתי כמובן, היא הזמינה אותם,,,] וההימשכות האוטומטית לתאווה שבאה בעקבות כך זה נושא לפוסט נפרד],
רק רציתי לספר על חווית הניצחון גובר והולך שחוויתי, מה שקרה הוא שבאמצע הטיסה אני מסתכל על המושב האחורי בו יושבת אשת החיל, ואני רואה בידיה מגזין, אחד מאילו שממוקמים לפני כל נוסע בטיסה ולמי שלא מכיר מדובר במגזין כעין דיוטי פרי בזעיר אנפין,עם מיטב הדוגמניות האופניתיות שקיימות,,,
אני כמובן לא מעיף את עיני בו, אני בהחלמה,,, ואם אני רוצה דוווקא תאווה יש לי המון במושבים מסביבי, ודווקא אני יכול לאמר שהיה הרבה מאוד חומר מושך,,
והיא מחזיקה בו ומעיינת בו ומעלעלת בעניין רב,,
תגובה ראשונית שהלכה להתפרץ מקצה לשוני, מה קורה פה ?? קרה לך משהוא?? שאת תסתכלי בכזה מגזין פרוץ??
ואסביר, מדובר באישה מאוד מאוד מצומצמת ברוך ה' שמעולם לא התחילה להכיר את העולם עם כל מה שיש [יותר נכון [b]אין[/b]] בו. וכאילו מאז שנכנסתי לתוכנית גם לה מותר,,,,קצת להכיר,,להבין מה זה בעצם פורנו ומה זה,,
ובשניה הזאת פשוט נעצרתי.
נזכרתי בנסיעה אחרת לפני כמה חודשים בתחילת הדרך, בה אני נוסע איתה בחזור מאיזה כנס של התוכנית וממולה יושב חבר מחלים והיא שואלת אותו כמה שאלות לגבי זה שאשתו תספנסר אותה, ואני מתפרץ בעוצמה ומבייש אותה לידו וליד עוד כמה חברים, שאת תדברי ככה עם גבר ??? וההוא זועף עלי ואומר לי שבמקומה היה תובע גט הרגע,,,
אתה שצפית בקטיגוריות שהשתיקה מאוד יפה להם,,
איך אתה מעיז בכלל לחשוב להעיר לה על זה שהיא מחליפה כמה מילים לצורך עם חבר בתוכנית????
ואם יש לך בעיה עם זה וזה מדגדג לך [ועוד איך שדגדג לי,,מאודדדד] תעשה צעד 4 ותבדוק את פגמי אופייך ולא אופיה !!
ובכלל זה לא עניינך בכלל כל החלק שלה בהחלמה.

מחשבות אלו חלפו בראשי כהבזקי ברקים,רגעים מבישים ולא נעימים אלו,איך זה שהיא באמת לא העיפה אותי מביתה כששמעה על המעשים הטובים של בעלה הצדיק החסיד ירא השמיים ???
אז כן, פשוט שתקתי לא אמרתי לה מילה,, גם כשהיא המשיכה בזה במשך זמן ארוך בקריאת החומר החשוף ההוא על אודות מועדוני הלילה ב,,
אני לא יכול, אין לי את הזכות בכלל להעיר לא לה ולא למישהוא אחר בכל תחום שהוא ובפרט בתחום הזה,,
[ בשולי הדברים אני רק יכול להוסיף שאם היא לא הייתה לידי במטוס ברור לי שהייתי קורא בעיתונים החילוניים הרבים והמאוד מעניינים ששרצו ומילאו את המטוס,, ולא היתה לי בעצם בעיה לצעוק עליה על אותו הדבר וכאילו להזדעזע מזה, עיוורון מושלם!!]

תודה רבה לך אלוקים על ניצחון גובר והולך

מודה לך בכינות,
הוי [אהה אריושק'ה] אריאל,,,,
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים, 1 חודש על ידי הוי אריאל.

תגובה: ניצחון גובר והולך על השיפוטיות,, לפני 9 שנים, 1 חודש #76808

כל הכבוד לך על ההתגברות!
אבל בכל אופן שים עיניך לראות שהכל בשליטה.באהבה גדולה באכפתיות עד אין קץ אבל לשים עין שהתפקידים לא מתחלפים.
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים, 1 חודש על ידי לא מפחד.

תגובה: ניצחון גובר והולך על השיפוטיות,, לפני 9 שנים, 1 חודש #76823

אריאל, תודה לך!
אוהבים!

תגובה: ניצחון גובר והולך על השיפוטיות,, לפני 9 שנים, 1 חודש #76824

• שייקה
  • רצף ניקיון נוכחי: 92 ימים
  • דירוג כסף
אתה פשוט גיבור !!!
אין לי מילים אחרים

חזק ואמץ !!!

תגובה: ניצחון גובר והולך על השיפוטיות,, לפני 9 שנים, 1 חודש #76840

• עמוס
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג כסף
ניכר מדבריך שאתה בהחלמה אמיתית, כשמסוגלים לעצור ולהסתכל איך הדברים נראים מהצד זה נותן מבט אחר וממילא תגובות אחרות
מחזק את ידך
אוהבים אותך

תגובה: ניצחון גובר והולך על השיפוטיות,, לפני 9 שנים, 1 חודש #76859

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
איזה יופי של שיתוף. תודה רבה לך.

מה שמדהים הוא עד כמה בזמן המחלה אין לי מושג בכלל לכך שאני בעצם עיוור, ורק כשאני מגיע להחלמה אני מתחיל לראות שאני עיוור (קצת מוזר לכתוב את זה...).

דבר נוסף הוא לראות את הקשר בין הדברים. ברור לי שלפני שבאתי לכאן לא היה סיכוי שמישהו יצליח לשכנע אותי שיש קשר בין העובדה שאני משתמש בתאווה לבין פגמי אופי כאלו ואחרים, אבל מצד שני ככל שאני יותר זמן נמצא כאן - הדברים יותר ויותר ברורים.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

תגובה: ניצחון גובר והולך על השיפוטיות,, לפני 9 שנים #76992

איזה יופי לקרוא.

יש לנו המכורים בד''כ נשים מקסימות אנחנו רק צריכים לפתוח את העינים.

לא מפסיקים לגדול.

מאחל לכם שתמצאו את הדרך הרוחנית שלכם ותתקדמו בהחלמה במשותף.

אוהב אותך איי אריאל,,

תגובה: ניצחון גובר והולך על השיפוטיות,, לפני 9 שנים #77055

גדול. אני ממש מזדהה עם מה שכתבת אריאל פסיקים...
לפני כמה ימים אישתי שאלה אותי מה זה 'נערות ליווי'...
לקח לי כמה שניות להבין שיש איזה חברה חדשה שבעלה וכו'...
אבל זה היה מוזר (והאמת גם מרפא בשבילי) להסביר לה על קצה המזלג...
בקיצר - הן ממש לא בקטע, זה רק בראש שלנו.
יום טוב נשמות.
"הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָ ם אִם תִּמְצְאוּ אֶת דּוֹדִי מַה תַּגִּידוּ לוֹ שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי."
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן