ברוכים הבאים, אורח

(עוד) מתנה גדולה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: (עוד) מתנה גדולה 4693 צפיות

(עוד) מתנה גדולה לפני 9 שנים #77022

• אוויר פסגות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1083 ימים
  • דירוג כסף
  • סקסהוליסט וטוב לי
ב"ה

שיתוף קטן לאסירותודה גדולה.
הרצון להתאוות כידוע לא יעלם מאיתנו, אלו החיים שאלוקים רצה בשבילנו. אבל חוץ מהעבודה המתמשכת ורצופת העליות והמורדות במהלך התכנית בה זכיתי למתנות רבות, מדי כמה ימים יש לי פשוט מתנה נפלאה. אני מסיים את היום, חושב כמה רגעים לפני שאני נכנס למיטה ופתאום מגלה שלא הרגשתי צורך לצרוך תאוווה במהלך היום.
"היי, זה מוזר..", אני אומר לעצמי, "הרי היית ליד כל מיני מכשירים שיכלו לספק לך את זה.. לא התעורר בך בשלום שלב איזה רצון ללגום איזה משהו?"
ימים כאלה רק מחדדים אצלי את הנקודה שהתאווה אצלי היא לא הבעיה, היא הפתרון המעוות שמצאתי לעצמי לחסכים נפשיים אחרים שיש בתוכי. כאשר אני מתחבר לאלוקים בתחילת היום ע"י תפילה, מדטציה, שיחה עם חבר ומשתדל לשמור על רמת חיבור כזו במהלך היום אזי לא יהיה צורך בתאווה, לאותו היום.
כל יום הוא יום בפני עצמו, אם עבדתי טוב בתכנית אתמול לא מבטיח לי תוצאות היום אבל עצם הידיעה הזו שפשוט אפשר לעבור ימים שלמים בשפיות, כאדם, כבעל, כאבא בלי שישב לי משהו מאחורי הראש כמו "רק תסיים את זה או רק תחכה שאשתך תצא מהבית ותוכל לפרוק מול המחשב", עצם הידיעה הזו נותנת לי תקווה רבה ואסירותודה על כל הימים הנקיים והשפויים ובמיוחד על 273 הימים הרצופים האחרונים.
תודה.
מי שנשם אבק דרכים יזכה לשאוף אויר פסגות

תגובה: (עוד) מתנה גדולה לפני 8 שנים, 11 חודשים #78312

• newlife
  • חבר חדש
שלום אויר פסגות,
אתה יכול לספר קצת על המדיטציה שאתה עושה?

תגובה: (עוד) מתנה גדולה לפני 8 שנים, 11 חודשים #78338

• קדימה הלאה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
ואוו נשמע כל כך חלום. מקווה שיום אחד גם אני אגיע למצב כזה שאטפל בכל הדברים שגורמים לי לרצות ולא ארצה.. אך יום יבוא.. כל הכבוד לך!
תמיד אשמח לעזור! ניתן לשלוח הודעה פרטית במקרה שצריך..

תגובה: (עוד) מתנה גדולה לפני 8 שנים, 11 חודשים #78355

• free
  • רצף ניקיון נוכחי: 13 ימים
  • דירוג זהב
אני לא יודע אם אתה דתי ובמה אתה מאמין.
אבל מה שאתה מתאר לא נשמע כל כך חלומי, זה נראה כמו תחושה של בית כלא, שאתה עדיין מכור ומפחד ממשהו...

זה כמו אלכוהליסט שחושב שהוא התרפא.. אבל הוא לא יוצא לשום מקום שיש אלכוהול... זה שאתה נמנע לא אומר שאתה חופשי... הוא מפחד מהאלכוהול... האלכוהול עדיין שולט בו...

זה מה שאני לא אוהב בתכנית 12 הצעדים... זה לא מרפא אותך.. זה פשוט מלמד אותך איך להמנע.. אבל אתה עדיין אסיר... מי שנרפא מאלכוהליזם... יכול לצאת פעם בשבוע לבר ולשתות בירה...

אם אתה דתי.. ואתה לא מאמין בסקס למטרות של הנאה.. זה כבר משהו אחר, אני מסיק שלא.

אם יש לך אישה ואתה פונה לפורנו אז באמת יש פה בעיה- או שאשתך לא מושכת או שיש בעיות במשיכה ביחסים.. או שזאת בעיה אחרת לגמרי...

אני לא מבין אנשים שיש להם יחסים עם אשה מושכת.. והם מעדיפים פורנו וירטואלי

273 ימים זה מרשים בהחלט !!! יש לך המון המון כח.... אבל זה לא אמור להיות בית כלא... אתה צריך להשתמש באנרגיה הגברית הזאת ליצירה בחיים שלך, להתפתחות רוחנית, לעשות כסף, להשיג דברים
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 11 חודשים על ידי free.

תגובה: (עוד) מתנה גדולה לפני 8 שנים, 11 חודשים #78358

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
תאמין לי חבר, החברים שנקיים תקופות ארוכות חיים טוב הם משוחררים ושמחים, זה שהם לא יכולים לגעת בתאווה בגלל שאנו מכורים וכמה שהאשה תהיה מתאים לנו מבחינת מינית, ההתמכרות גוברת על זה, והם מתקדמים בחיים ועושים כסף, ואלו שממשיכים לסבול מהתאווה רק מתדרדרים מטה מטה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: (עוד) מתנה גדולה לפני 8 שנים, 11 חודשים #78359

• free
  • רצף ניקיון נוכחי: 13 ימים
  • דירוג זהב
החיים הם לא שחור או לבן.
אני אקח שוב את האנלוגיה של אלכוהול כדוגמא.
זה כמו שתגיד שיש כאלה שנמנעים משתייה של אלכוהול והם "חופשיים" וכל מי שנוגע באלכוהול רק הולך ומתדרדר.
יש גם כאלה שיוצאים בסופשבוע ונהנים מבירה טובה או שתיים.

צר לי להגיד לך, אבל אלכוהליסט שלא יוצא למקומות שיש בהם אלכוהול, לא מדבר עם חברים ששותים אלכוהול.. ובכלליי הוא נמנע ממגע של אלכוהול הוא עדיין נשלט ע"י אלכוהול, רק כאשר הוא יוכל ליהנות מבירה אחת טובה ולהמשיך כרגיל אפשר להגיד שהוא לא מכור.

סקס זה דבר טוב, עצם זה שאתה נמנע ממנו לחלוטין.. גם אם אתהכרררכגגגקי 1000 ימים, הוא עדיין שולט בך... תראה כמה אתה מפחד מזה, כמה זה שולט בך.
סקס זה לא דבר רע.. זה אחת מהנאות החיים כמו אוכל כמו עוד הרבה דברים... גם אוכל- אתה אוכל-שבע ואחרי זמן שוב רעב...

אוכל זה גם יכולה להיות תאווה, זאת לא הכמות אלא איך..
אתה יכול לאכול כל היום פיצה והמבורגרים ושוקולדים להיות חסר שליטה ורק להתאוות.. ואתה יכול לאכול בריא כדי להזין את הגוף ולא בשביל למלא את הריק שבך...

אני לא יודע אם אתה דתי ובגלל זה אתה מאמין שסקס זה תאווה, כשזה מגיע למקומות האלה אני לא נכנס לדיונים ונוטה לכבד אמונה של כל אחד.. אך אם לא כך המקרה אז יש מקום לדיון, סקס זה לא רק תאווה, סקס זה לא דבר רע.

פורנו זה דבר רע, אוננות זה דבר רע. אתם צריכים לשלוט לשלוט על עצמכם, להתגבר,..
הכי קל זה לראות פורנו ולדחוף פיצה כל היום לפה במקום להתמודד עם החיים ליצור ולבנות....

במקום לבזבז את האנרגיה הזאת.. תשמרו אותה, תקראו ספרים, תעשו כושר, תיצרו בחיים שלכם דברים, תתנו ערך, תבנו, תעשו כסף ותעשו הרבה סקס...
פורנו ואוננות זה דבר רע.

תפסיקו להתייחס למיניות שלכם כאל מחלה.. ואל עצמכם כחולים

אני מצטער אם הדעות שלי פוגעות במישהו, ואם אין לזה מקום כאן ויש פה צנזור.... אז כנראה זה לא המקום בשבילי.
אני חושב שפורנו ואוננות זה ממש רע ומזיק, באתי לפה כי חשבתי שאני אמצא כלים.... אבל גיליתי פה תנועה שמתייחסת אל סקס ומיניות הגבר כמחלה או תאווה.
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 11 חודשים על ידי free.

תגובה: (עוד) מתנה גדולה לפני 8 שנים, 11 חודשים #78398

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 79 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
אף אחד פה לא מתייחס למיניות כאל מחלה, הבעיה היא בקטע הכפייתי...

תגובה: (עוד) מתנה גדולה לפני 8 שנים, 10 חודשים #78456

• אוויר פסגות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1083 ימים
  • דירוג כסף
  • סקסהוליסט וטוב לי
free היקר,
זה נראה שאתה עדיין מתחבשבש למצוא פתרון שיתאים עבורך, אני מקווה שתמצא בקרוב. זה נראה בעיני שבנית חומות גבוהות מאד בכדי להגן על משהו עמוק בפנים. התכנית עובדת בשבילי, אם היא לא מתאימה לך, לא נורא, מקווה שתמצא אושר וחיים שלמים במקום אחר.
בעיני זה לא בית כלא, ואנחנו לא מתייחסים אל יחסים מיניים כאל מחלה. אנחנו מתייחסים לעיוות שנוצר בין המיניות שלנו לדרך ההתמודדות עם המציאות כאל מחלה. כלומר, הסקסהוליסט משתמש במין, שהוא דבר טבעי בריא כמו שכתבת, בצורה לא בריאה ומזיקה. בדרך כלל הוא משתמש במין (וכרגע זה לא משנה באיזו צורה, לבד או עם שותף/ה) בכדי לברוח מהתמודדויות ופגמי אופי שיש לו.

newlife, לגבי המדציה. אני לא גורו סיני או משהו כזה. אני לא בקי בסגנונות המדציה המקובלים. בשבילי מדציה זה לשבת על הרצפה בישיבה מזרחית או על הברכים, לעצום עינים ולנשום עמוק ולאט. לפעמים אני מוסיף מוזיקה מרגיעה. במחשבות אני מנסה פשוט להתחבר אל אלוקים בלי מילים. אם מחשבות של תאווה עולות לי תוך כדי המדציה זה זמן טוב לתרגל כניעה.
מי שנשם אבק דרכים יזכה לשאוף אויר פסגות
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן