ברוכים הבאים, אורח

חשבתי שאני מחלים... אז חשבתי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: חשבתי שאני מחלים... אז חשבתי 1413 צפיות

חשבתי שאני מחלים... אז חשבתי לפני 9 שנים #77175

• Kobilevigye
  • דירוג כסף
שלום לכולם
אחרי 12 שנה של התמכרות נוראית החלטתי שאני לא יכול להמשיך עם זה ואני חייב לצאת מזה.
העזתי סופסוף להעלות פוסט לאתר ולספר לעצמי, וכעבור יומיים עשיתי צעד שלא חשבתי שאני אצליח לעשות והלכתי לקבוצה.
אחרי מפגש אחד הייתי נקי לחמישה ימים ונפלתי.
אחרי המפגש השני הייתי נקי שבוע וחצי. חשבתי שאני על דרך המלך. בשבוע וחצי הזה ההרגשה היתה נפלאה. הרגשתי שאני מנצח את עצמי ואת המחלה שלי. הכל היה פתאום באור אחר. וזה אפילו לא היה כל כך קשה. היו לא מעט רגעים של תאווה ושל רצון להשתמש, אבל בגדול היה לי די קל להישמר ולא להשתמש.
זה היה מהימים היותר שמחים ומאושרים שהיו לי. התחושה היתה ממכרת..
עד שבת שלפני שבוע וחצי. משום מקום התאווה הגיע. שום דבר שעשיתי לא הצליח להוציא אותה ממני או אותי ממני. נכנסתי לחדר ואוננתי כשאני מנסה לעשות הכל כדי לעצור, אבל שום דבר לא עזר..
מאז הכל חזר לקדמותו, שוב האוננות כמה פעמים ביום. שוב צפייה בפורנו בכל הזדמנות. שוב התאווה בכל מקום משתלטת על הכל.
בשבוע וחצי הנקיים זה היה נראה קל מידי. משהו היה לא הגיוני. רק ביקשתי לא להיכנס לשאננות ואופוריה. מסתבר שהחשש היה מוצדק.
מנסה למצוא את הכח שוב לעצור ולהתאפס על עצמי. להתחיל מסע חדש של נקיות.. רוצה לחזור לאותו שבוע וחצי נקיים, התחשוה אז היתה הרבה יותר טובה מאשר אחרי כל אוננות. תחושה של משהו חדש, משהו נקי וטהור שיוצא ממני. כל כך רוצה להרגיש את זה שוב..
אולי הכתיבה תתן לי את הכח. אולי העזרה שלכם...
רק מקווה...
אולי הכתיבה פה תעזור. אולי אתם החברים תעזרו...

תגובה: חשבתי שאני מחלים... אז חשבתי לפני 9 שנים #77179

שלום חבר יקר,

אני מאוד מתחבר להרגשות שלך.

רציתי רק לשאול אותך כמה שאלות שאולי יעזרו לך להסביר לעצמך אתה אתה אוחז,

- אתה הולך לקבוצות חיות, כל הכבוד על האומץ, אתה רואה שם חברים נקיים? אם כן שאל אותם איך אתם עושים את זה, הם היו הרי במצב שלך בדיוק,,
- אתה מסכים עם העובדה שאתה מכור, איך אתה חושב שמשתנים תוך כמה שבועות ???
זה לא שייך!!
זה שקר להגיד שזה כן שייך !!
כמעט רוב מוחלט של החברים נפל בהתחלה עד ש"עלו על דרך"!
-יש לך ספונסר? אתה עושה צעדים? פעולות של התוכנית ????

אותי לימדו כאן כלל ברור " לא התמכרנו ביום אחד [ 12 שנים!!!!!] וגם לא נחלים ביום אחד" .

בהצלחה רבה רבה.

אוהב,

הוי אריאל,,,,,
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

תגובה: חשבתי שאני מחלים... אז חשבתי לפני 9 שנים #77209

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 79 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
התופעה הזו של של רגיעת התאווה בתחילת התהליך ואז התפרצות קשה שלה מעט אח"כ זו תופעה שלדעתי כולם פה חוו אותה.

אם אתה רוצה לחיות אתה חייב לקום שוב אחרי ההתרסקות ולהתחיל מהתחלה.

תקפיד מאוד לשתף. אם כבר עשית את הצעד האמיץ והצטרפת לקבוצה חיה(שאפו) תתמיד להגיע לכל המפגשים.

אתה בשלב העדין והקשה של ההחלמה. גם אח"כ יש התפרצויות, אפילו אחרי שנים כפי שיעידו הותיקים, אבל ברגע שאתה עובר את 90 הימים הראשונים אתה פתאום מפנים שאפשרי להשאר נקי

בהצלחה רבה

תגובה: חשבתי שאני מחלים... אז חשבתי לפני 9 שנים #77272

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום חבר, ברוך הבא לקבוצות חיות, בהתחלה של הדרך אוננתי פעם אחרונה לפני שהלכתי לקבוצה הראשונה, כי הייתי בטוח שאחרי שאני ילך לקבוצה אני יהיה נקי לכול החיים, אבל בפועל זה לא עובד יש לנו לעשות דרך כדי להתחיל להביא עוד יום ועוד יום נקי, יש פעולות פשוטות, תתחבר לחברים ובעז"ה תמצא את הדרך שלך לעלות על דרך ארוכה ומפוכחת.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.31 שניות

Are you sure?

כן