ברוכים הבאים, אורח

אני רוצה או לא רוצה להחלים??
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אני רוצה או לא רוצה להחלים?? 1098 צפיות

אני רוצה או לא רוצה להחלים?? לפני 9 שנים #77331

• Kobilevigye
  • דירוג כסף
המין שולט עלי כבר המון שנים. את זה שאני צריך להפסיק הבנתי ממזמן. ניסיתי לעצור עשרות פעמים ולא הצלחתי.
הצטרפתי לקבוצות, זה עזר לי לשבוע וחצי של נקיון ומאז אני בטירוף של תאווה, ברמה שאני כבר שלשה שבועות לא מצליח לעבור יום אחד נקי..
עד לפני שנתיים ההתמכרות שלי כללה צפייה בפורנו, אוננות כמה פעמים ביום, ושיחות בטלפון. כנראה שזה כבר לא סיפק אותי, והרגשתי שאני חייב לעשות יותר מזה. בשלב הזה התחלתי ללכת לזונות ולשלם תמורת מין. מאז עבר זמן וגם זה כבר לא הספיק, והרגשתי שאני צריך לנסות את הענין עם גברים.. אני מנסה לעצור ולהפסיק עם ההתמכרות, אבל בפנים יש לי קול סקרן שמשכנע אותי להמשיך ושיש דברים שעדיין לא חויתי.
הקול הפנימי הזה כלכך חזק ומשכנע שלפעמים אני שואל את עצמי, למה לא? אולי אני לא צריך להפסיק? למה לא לספק את הסקרנות שלי? אם אני כלכך רוצה אז למה לא?

תגובה: אני רוצה או לא רוצה להחלים?? לפני 9 שנים #77334

• גדעון
  • דירוג זהב
אם הקטע הדתי לא מפריע לך, והשתלטות התאוה על עצמך לא מטרידה אותך, אז למה לא?

תגובה: אני רוצה או לא רוצה להחלים?? לפני 9 שנים #77338

• adam1
  • רצף ניקיון נוכחי: 44 ימים
  • דירוג זהב
הקול הזה תמיד נשאר וצריך לדעת איך לחיות איתו, סבלת מספיק? אתה מוכן לעשות את כל מה שיגידו לך לעשות בשביל להפסיק את הטירוף?

תגובה: אני רוצה או לא רוצה להחלים?? לפני 9 שנים #77339

שלום איש יקר.

הסיפור שלך מוכר להפליא, הוא סיפורם של המון אנשים שהתמכרו לתאווה. ההתמכרות היא חסרת רחמים ומצפון וטבעה שהיא רק הולכת ומחמירה. אני מכיר הרבה אנשים שהיו בדיוק במקום שאתה נמצא בו והמשיכו להגיע שוב ושוב למרות הנפילות והיום הם חווים שחרור ונצחון על האובססיה לתאווה. במקום בו אתה נמצא זה נשמע אולי לא מציאותי אבל זה אפשרי. המשך להשקיע בתכנית הזו על כל מרכיביה ותהיה גם אתה עוד אחד מהם.

בהצלחה!

תגובה: אני רוצה או לא רוצה להחלים?? לפני 9 שנים #77350

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 79 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
עצם זה שאתה כותב פה מראה שאתה רוצה להחלים!

מי שאומר "למה לא?" זו המחלה שהשתלטה לך על המוח.

תכריח את עצמך להגיע לקבוצות החיות. תשתף אותנו פה בפורום ובעז"ה תראה ברכה

שיהיה לך יום נקי

תגובה: אני רוצה או לא רוצה להחלים?? לפני 9 שנים #77358

• אוויר פסגות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1083 ימים
  • דירוג כסף
  • סקסהוליסט וטוב לי
תודה שהזכרת לי נקודה כואבת אצלי.
אני יודע שאני מכור, אבל מדי כמה זמן המוח שלי שולח לי ספקות. בהתחלה זה היה 'אולי בעצם אתה לא מכור, הרי כל הגברים מתמודדים עם זה' לאחר זמן מה זה היה 'גם כך אין לך סיכוי להפסיק אז למה לנסות' ובהמשך 'למה לא לחיות גם עם ההחלמה וגם מידי פעם ללגום, תהנה משני העולמות'.
בסופו של דבר, כל המחשבות הללו היו דרכים של המוח החולה שלי להחזיר אותי למעגל התאווה שבשבילי היא מוות.
אתה בתחילת הדרך, קשה לך לראות ממקום מושבך כעת את האור הגדול בתכנית. תמשיך להגיע למרות הנפילות, המשך לשתף ובעזרת ה' תזכה למתנה שרבים מאיתנו זכינו לה.
מי שנשם אבק דרכים יזכה לשאוף אויר פסגות
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.31 שניות

Are you sure?

כן