ברוכים הבאים, אורח

"החלטנו למסור את חיינו ורצוננו להשגחת אלוהים"
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: "החלטנו למסור את חיינו ורצוננו להשגחת אלוהים" 279 צפיות

"החלטנו למסור את חיינו ורצוננו להשגחת אלוהים" לפני 8 שנים, 11 חודשים #77969

"החלטנו למסור את חיינו ורצוננו להשגחת אלוהים".

בחוויה שלי בימים האחרונים, נוצקה משמעות חדשה עבורי למשפט הזה.

כשאני מחליט למסור את חיי להשגחת אלוהים, הכוונה היא שאני נותן לו לנהל את התוצאות של הפעולות שלי. ולכן, כשאני יוצא לעבודה, אז גם אם יש פרוייקט מלחיץ, אני צריך להתמקד במשימות שלי ולא במחשבות של מה יהיו התוצאות.

אם אנתח את המחשבות שלי במקום הזה, אלו שמולידות בי לחץ וחוסר שפיות בראש, אגלה כי:

1. אני חושב כל הזמן מה יקרה. האם יהיו שבעי רצון ממני; האם יפטרו אותי.

2. כל הזמן אני מרגיש שמודדים אותי.

ופה מגיעה עוד מילה משמעותית: "רצוננו", כי החלקים הבאים במה שמוליד בי את הלחץ זה הדברים הללו:

3. אני מאוד רוצה שיהיו מרוצים ממני.

4. כי אני חושב שככה אשמור על מקום העבודה שלי.

5. וככה אתפרנס טוב.

אני מרגיש, שלמסור את חיי ורצונותיי לאלוקים במקום הזה – זה פשוט להמקד בעשיית הפעולות המעשיות שעליי לעשות היום, ולמסור לאלוקים את כל הספקולציות.

ביום האחרון אני מגלה עוד משהו אצלי. שההחלטה למסור את חיי ורצונותיי להשגחת אלוקים תקפה וביתר שאת גם לתוכנית.

אני מגלה שאני מאוד רוצה לשלוט בתוכנית. שיהיה לי יותר קל, פחות קריזים. אני כל הזמן בודק האם אני עושה תוכנית טוב, משווה את עצמי לאחרים והאם גם להם היה קל בתהליך או קשה, ולמה זה לא עוזב אותי וכו'. וגם פה יש לי את כל הפחדים, הלחץ, חוסר ההיגיון. וזה מוביל אותי לייאוש: אם אני למרות הכול אני לא מתקדם בתוכנית, אז קיבנימט לפחות אהנה.

גם פה, אני מרגיש שלמסור לאלוקים הכוונה: להתמקד בעשיית פעולות החלמה ולהשאיר את היתר לאלוקים. הספירה בתוכנית וההתקדמות בתוכנית, זה משהו משני. מה שחשוב הוא שכרגע אעשה את הפעולות, והיתר לתת לאלוקים לנהל את העניין.

כן, יש אנשים ובתוכם אני שעבורם תהליך ההחלמה הוא קשה במובן זה שלמרות שהם עושים הכול נכון וטוב, הם עדיין חווים מתקפות של קריזים ושל תאווה. דיברתי ופגשתי בחדרים כמה מהם. כן, זה אני וככה אלוקים מתכנן את החלמה שלי. עליי לקבל את זה. ואם זה כמו עכשיו ברגעים אלו ממש, מתקפה חזקה – אז להתמקד בשעה הקרובה. לפתוח מעגלים. לזכור שהשימוש לא יציל את חיי. לזכור באיזו בחילה מעצמי יצאתי משם. לא לעשות פעולה על תאווה. לעשות פעולה של החלמה (כמו זו שאסירות תודה אני עושה כעת, כותב על צעד 3).

מתפלל לאבא אוהב לסיים את היום הזה נקי ומפוכח. אני ממש מרגיש שהפעולות של החלמה, הטלפונים, המעגלים, הכתיבה עוזרים לי ומחברים אותי. אבא, אני אסיר תודה.

תגובה: לפני 8 שנים, 11 חודשים #78043

• קדימה הלאה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
וואו ממש מזדהה עם מה שכתבת על המחשבות..
אותי זה גם מאוד מחרפן מה יהיה אם .. מה יגידו כש.. וכו'
אני צריך לעבוד על זה ...
בהצלחה
תמיד אשמח לעזור! ניתן לשלוח הודעה פרטית במקרה שצריך..

תגובה: "החלטנו למסור את חיינו ורצוננו להשגחת אלוהים" לפני 8 שנים, 11 חודשים #78045

• אוויר פסגות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1083 ימים
  • דירוג כסף
  • סקסהוליסט וטוב לי
תודה רבה.
מי שנשם אבק דרכים יזכה לשאוף אויר פסגות

תגובה: לפני 8 שנים, 11 חודשים #78062

• עמוס
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג כסף
כתיבה מדהימה
תודה