ברוכים הבאים, אורח

יותר שאלה מאשר שיתוף
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: יותר שאלה מאשר שיתוף 1519 צפיות

יותר שאלה מאשר שיתוף לפני 8 שנים, 11 חודשים #78057

• Moshesa
  • חבר חדש
תגידו בזמן החלמה אתם מרגישים שינוי כלפי האישה והילדים לטובה?

תגובה: יותר שאלה מאשר שיתוף לפני 8 שנים, 11 חודשים #78058

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
כן. לגמרי.
אבל החלמה בשבילי זה לא אומר רק ללכת לקבוצות.
החלמה בהקשר הזה עבורי מצויה בעיקר ב"לב התכנית" - צעדים 4-9.

במילים אחרות: זה שאני נקי בכלל לא אומר שארגיש שינוי לטובה ביחס אליהם. אם אני רק נקי, זה עשוי אפילו להחריף את היחס שלי אליהם.

אבל אם אעשה עבודה רוחנית מעמיקה, חשבון נפש נוקב ותיקון העוולות - אז כן. היחס שלי אליהם משתפר מאוד, ובהתאמה - גם היחס שלהם אליי.

יאללה, טהרני! לך תעשה צעדים במקום להתלונן על היחס של אשתך כלפיך בעת האחרונה!...
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: יותר שאלה מאשר שיתוף לפני 8 שנים, 11 חודשים #78075

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
קודם כל ברוכים הבאים לחממה שלנו, מתפלל שתמצא פה מה שאני מצאתי פה,
ולשאלתך, בהמשך הדרך מחכה לנו חיים יפים שבחיים לא האמנת שהזוגית תשתפר, אבל עד שם, יכול להיות שיהיה ימים קשים באטרף, לא רוצה להאריך, אבל עד ההחלמה הייתי מנותק רגשי מאישתי והכול היה בסדר, נכנסתי להחלמה הייתי צריך לחשוף לאישתי את המחלה שלי, וכן כל מיני דברים שהוסתרתי ממנה כמו מצב כספי קשה, וכו' היו ימים שחשבתי תן לחזור לשימוש , אבל היום באסירות תודה אני לא יכול להגיד שכל הימים הם דבש, אבל הזוגית משתפרת והולכת, אני חי בכנות איתה אני לא מתווכח על דבר,
בכל מקרה תמשיך לשתף ולהיות איתנו.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: יותר שאלה מאשר שיתוף לפני 8 שנים, 11 חודשים #78232

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
שלום לך וברוך הנמצא. שאלה טובה. מהנסיון שלי (אתה מוזמן לקרוא - כאן) אין החלמה אישית אמיתית ללא שינוי מהותי בבית מול האישה והילדים.זה אולי משתנה מאדם לאדם, ולחלק מאיתנו זה עשוי לקחת יותר זמן, אבל השינוי הכרחי.

כדאי שנפנים הסיפור שלנו הוא לא מול התאווה, הוא מול מה שגורם לנו ללכת אל התאווה, והמציאות בבית בפרט, ובסביבה הקרובה בכלל "שלחה" אותנו להשתמש. זהו הסיבה שהיא (ההתנהלות בבית) חייבת להשתנות, אחרת אנחנו נחזור "לשם" שוב. בהחלמה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 11 חודשים על ידי אסירותודה.

תגובה: יותר שאלה מאשר שיתוף לפני 8 שנים, 11 חודשים #78235

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
טהרני כתב:
אם אעשה עבודה רוחנית מעמיקה, חשבון נפש נוקב ותיקון העוולות - אז כן. היחס שלי אליהם משתפר מאוד, ובהתאמה - גם היחס שלהם אליי.
יאללה, טהרני! לך תעשה צעדים במקום להתלונן על היחס של אשתך כלפיך בעת האחרונה!...

וואו! שכחתי שכתבתי את זה, ושכחתי שרק לפני כמה ימים המצב ביני לבין אשתי היה על הפנים, נראה חסר סיכוי באופן סופי.

אבל, התכנית באמת עובדת! קצת שינוי גישה וקצת צעדים (ובאמת שרק קצת, בלי שמץ הגזמה) - והמצב השתפר פלאים והשתנה לאין ערוך עד לבלי הכר. אז כן, בהחלט, אני מעיד על כך מניסיון אישי בימים האחרונים!
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.32 שניות

Are you sure?

כן