ברוכים הבאים, אורח

קריז מתמשך :(
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: קריז מתמשך :( 2888 צפיות

קריז מתמשך :( לפני 8 שנים, 11 חודשים #78264

הצילו!!! אני לא יודע מה לעשות עם עצמי.. אני בקריז(תחושת תלות וצריכה מוגזמים) קיצוני למראות אסורים ואוננות. אני לא מצליח להתרכז כל היום ולא ללמוד ואני כל הזמן עסוק בחיפוש אחרי דרכים לעקוף את החסימות ששמתי לעצמי בפלאפון (ללא הצלחה ב״ה). אני כבר רצתי פעמיים השבוע וזה עזר לחצי שעה והכל חזר לקדמותו. אני מתחיל להרגיש אובד עצות משום שהתחושה הזאת מלווה אותי כבר כמעט שבוע וזה מעורר בי תחושות דיכאוניות ששואבות את כל החיות ממני.. מה לעשות?? ״רבונו של עולם אם נדבר גלויות, לפעמים אין לי כוח בעולמך להיות״. ״אנא ה׳ כי אני עבדך״ בתקווה ותפילה לבשורות טובות לכל עם ישראל הן בבחינת קדושת הברית והעניים והן בביטחון ומניעת חילול שם שמים. שבת שלום ובהחלמה!

תגובה: קריז מתמשך :( לפני 8 שנים, 11 חודשים #78267

אין לי מה להגיד אלא החלמה מהירה

תגובה: קריז מתמשך :( לפני 8 שנים, 11 חודשים #78275

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
מנסיון אישי, אני נקי כרגע 217 יום ומתוכם היו ימים שהלכתי למות מרוב אובססיה שאני חייב להשתמש, ובאסירות תודה הוצלחתי לשבור את הקריזים, ע"י ברכיים קבוצות והכי חשוב צעדים והמון קריאה בספרות על עבודת צעדים,
אל תוותר לעצמך תמשיך לשתף ולהיות איתנו.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: קריז מתמשך :( לפני 8 שנים, 11 חודשים #78280

אני מודה לכולם על התמיכה אבל לצערי הרב גם הפעם נכנעתי לתאווה ונפלתי אני ממש מבואס מעצמי.. מצד שני אני מוכרח להודות שזאת הפעם הראשונה שאני נתקלתי בכזה התקף תאווה חזק וארוך ואני שמח שהצלחתי להחזיק מעמד עד היום. מקווה שהפעם אני לא אכנע ואצליח לגבור על היצר שלי גם בזמנים קשים כאלה. מצטער על האכזבה גם שלכם וגם שלי בהחלמה לכולם..

תגובה: קריז מתמשך :( לפני 8 שנים, 11 חודשים #78299

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
אוהבים אותך חבר יקר!
אם אתה חושב או חושד שאתה מכור לתאווה, ולכן לא יכול לבד, אולי כדאי שתנסה לברר על פתרונות מתאימים למכורים.
אני הבנתי מדברים שקראתי כאן שאני מכור, ניסיתי את הפתרונות המוצעים כאן, ומאז בחסדי ה' נקי במשך 621. מספר בלתי נתפס עבורי מאז שהכרתי את התאווה בגיל 12 (וכבר חלפו עשרים שנה מאז...)
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: קריז מתמשך :( לפני 8 שנים, 11 חודשים #78304

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
כל הכבוד על הכנות אבל זה הזמן לבדוק את עצמך מה אפשר לעשות כדי להגימל מזה, אני מצאתי פתרון על ידי הקבוצות ועבודת הצעדים.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: קריז מתמשך :( לפני 8 שנים, 11 חודשים #78308

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 79 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
קריז זו תופעה ידועה כשמנסים להחלים

אם אתה לא מסוגל לעמוד בעצמך באתגר 90 הימים אז תצטרף לקבוצות, קח ספונסר ותתחיל לצעוד.

אתה חייב להצליח, החיים שלך תלויים בזה!
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 11 חודשים על ידי אלי.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.33 שניות

Are you sure?

כן