ברוכים הבאים, אורח

מכתב אישי מבורא עולם
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מכתב אישי מבורא עולם 801 צפיות

מכתב אישי מבורא עולם לפני 8 שנים, 10 חודשים #78502

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
ילד יקר שלי,
אני רוצה לאחל לך שנה טובה ומתוקה. שנה של המשך גדילה והתפתחות. לרגל השנה החדשה החלטתי לשתף אותך בכמה דברים שאני חושב שהגיע הזמן שתדע עליהם. קודם כל חשוב שתבין, כשאני מסתכל עליך, אני רואה בך משהו אחר לגמרי ממה שאתה רואה כשאתה מסתכל במראה. אתה רואה את עצמך כמו שאתה באותו הרגע בו אתה מתבונן בך. אבל כשאני מסתכל עליך, אני רואה גם את מה שאתה יכול להיות. וזו המטרה הראשית שלי, לעזור לך לצמוח מהמקום שבו אתה נמצא באותו הזמן, אל המקום שאליו אני יודע שבו כדאי לך להיות ואליו אתה יכול להגיע.

לפעמים אתה כבר מאתגר את עצמך ומיוזמתך אתה מתקדם לכיוון האדם שבראתי אותך להיות. אז, אני רק עוקב אחריך, מסתכל ככה מלמעלה עם הרבה נחת, ומכוון אותך בעדינות למסלול הנכון. אני מנצח על כל האירועים והחוויות בחיי היומיום שלך, כדי להבטיח את מלוא האפשרות שתגיע למטרה הזאת. במקרים אחרים, אני צריך להציב בפניך אתגרים ומכשולים, כדי להפוך את הגדילה הפוטנציאלית שלך למצוינות מעשית. אני יודע שלפעמים הרגעים האלה כואבים, אבל אם לא אציב בפניך אתגרים, אתה לעולם לא תממש את הפוטנציאל שלך. תנסה לזכור בבקשה דווקא ברגעים האלה, שאני תמיד קרוב אליך, ולמרות שנדמה לך שבזמנים האלה אני רחוק יותר, האמת היא שזה הפוך, דווקא אז אני משגיח עליך יותר קרוב מבכל זמן אחר.

אני רוצה לספר לך על המחלקה החשובה ביותר שלי: "המוסד להתפתחות - משימות מיוחדות". משרתים בה "הסוכנים" המעולים ביותר שלי. הם העומדים בראש האגפים השונים והשלוחות הנפרדות. לך ולאחיך הם מוכרים בשמות כמו סרטן, שטן, לחץ דם, התמכרות ועוד. השמות שלהם לא כל כך חשובים, כן כדאי לך לזכור שאלו הם העוזרים שלי לענייני צמיחה אנושית. הם עובדים עבורי 365 ימים בשנה, 7 ימים בשבוע, 24 שעות ביממה. לחלק מהחבר'ה האלה יצא קצת שם רע, חלק מהם נכון ומובן, אבל עזובותך מרכילויות, לי נראה שהם יכולים באמת להיות החברים הכי טוב שלך. תבין, אם לא הם, היית נשאר תקוע לנצח. אני נותן להם רשות להטריד את "מנוחתך", ולתפוס אותך בכל מיני סיטואציות שאתה לא מוכן להן כי ככה אתה תצמח ותשתפר.

נכון, לפעמים זה ממש מבאס לפגוש אותם, אבל תנסה גם לזכור את השורה התחתונה: יש רק מטרה אחת בכל פגישה ביניכם - שתגדל מהאתגר. שתלמד ממנו עוד על מי שאתה ומה שאתה יכול להיות. כן, אל תרים פה גבה, כך אתה רואה ממה אתה עשוי. לומד עוד עליך ועל מה שאתה מסוגל לעשות ולהיות. ולא אני לא מתעלל בך, גם לא ברגע שאתה לומד את הפואנטה ואני שולח אליך שוב את "העוזרים" שלי, עם אתגר משמעותי יותר, זו לא התעללות כי ככה אתה נהיה גדול באמת.

יש לי עצה טובה בשבילך: דבר אלי - לעתים קרובות, ואל תחכה עד שתגיע לבית הכנסת, במלים שלך, ישיר ובלי פילטרים. דבר אלי בכל שעה שתרצה. לא משנה מה אתה עושה – כשאתה נוהג במכונית, כשאתה עולה על האוטובוס. כשאתה מתקלח וכשאתה אוכל, דבר אלי לפני שאתה הולך לישון וכשאתה קם. תזכור שאני תמיד פנוי, ואני יודע להקשיב מצוין. תאמין לי שאני מבין אותך יותר טוב מכולם (כן, אפילו יותר ממך). אתה בן שלי, אני יצרתי אותך. אז אל תתבייש, אל תרגיש שזה מוזר, פשוט שים "על השולחן" את מה שיש לך בלב, ואני מבטיח להגיב.

אגלה לך סוד: אני מדבר אליך כל הזמן, אתה לא שומע אותי כי אתה לא רגיל לשמוע אותי. אתה פשוט טובע ברעש והתרגלת לקולות אחרים ממני, אבל אני פה. באמת. אומר לך כל מיני דברים. נסה למצוא מעט זמן שקט כדי להקשיב. אתה תופתע לגלות מה שתשמע.

אל תנסה לעבור את המסע הזה לבד. אני רוצה שתמצא מדריך, מישהו שיוכל לכוון אותך, ללמד אותך ולהראות לך איך למצוא אותי ולהתחבר אלי. כשתמצא את האדם הזה, תפוס אותו ואל תרפה. גרום לו ללמד אותך ולהנחות אותך, וקח את עצותיו אל לבך. הוא חייב להיות מבוגר ממך, אתה יכול לבחור במישהו כמוך, שעשה רק כמה צעדים קודם אליך. הכי חשוב שזה יהיה מי שיוכל להתלוות אליך למסע הזה. הרבה יותר קל לעשות את "הטראק" הזה עם שותף למסע. שניכם יחד תוכלו לוודא שאינכם מאבדים כיוון ושאתם מתקדמים אל המטרות שלכם.

ראש השנה עבר, בחנתי הרבה מאוד מועמדים ורעיונות, ראיתי הרבה תסריטים, קראתי כל מיני תוכניות לשיפור ההיסטוריה האנושית, כתבתי גם כמה טיוטות לסצנות הבאות לשנה הקרובה. יום כיפור מתקרב. וסיימתי גם עם כמעט כל האודישנים, זה הזמן שלך עכשיו. תחשוב איזה תפקיד אתה רוצה, ראשי משני או בכלל להיות מאחורי הקלעים... אני רוצה לתת לך את התפקיד הכי גדול בשבילך. מה שיועדת לו מלכתחילה. אז תחשוב בגדול, הכי גדול שאתה מסוגל, תזכור שאין משהו שאני לא יכול עליו, ולך על זה. דבר אלי. כן, פשוט תגיד לי מי אתה רוצה להיות בשנה הבאה.

וביום כיפור, במקום לספור את הזמן עד לסיום הצום או כמה עמודים נשארו במחזור, דבר אליי, ספר לי על הבחירות שלך. באהבה, אבא שלך בשמים, שמאמין בך ואוהב אותך הרבה יותר ממה שלפעמים נדמה לך.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

תגובה: מכתב אישי מבורא עולם לפני 8 שנים, 10 חודשים #78503

• אסירותודה
  • מנהל
קיבלתי את הרעיון לכתוב את זה בעקבות מייל שמישהו שלח לי בעשרת ימי תשובה. לצערי לא סיימתי את המאמר עד ליום כיפור, אבל טוב מאוחר מלעולם לא... שיהא בהחלמה.

תגובה: מכתב אישי מבורא עולם לפני 8 שנים, 10 חודשים #78508

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
תודה רבה, המכתב טלטל אותי חזק, זה נתן לי הרבה חיבור והחלמה, ושוב תודה
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מכתב אישי מבורא עולם לפני 8 שנים, 10 חודשים #78736

שמעתי בשם חבר ותיק שאמר בהלצה.

אלוקים נורא עסוק. הוא אוהב תפילות קצרות כמו. אבא תעזור לי. אבא קח ממני את זה עכשיו. אבא תהיה איתי. זה עדיף מלחכות ללכת לבית כנסת ולהוריד את הכל בשעה.

שנזכה להיות קרובים כל הזמן.

תגובה: מכתב אישי מבורא עולם לפני 8 שנים, 10 חודשים #78749

• אסירותודה
  • מנהל
תודה. גם הכהן הגדול ביום הכי גדול ובמקום הכי גדול, היה מתפלל קצר. הכי קצר שיש...
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.35 שניות

Are you sure?

כן