ברוכים הבאים, אורח

ו... נתחדש
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: ו... נתחדש 862 צפיות

ו... נתחדש לפני 8 שנים, 10 חודשים #78531

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
אחרי תקופה שלא הייתי פה בקביעות (לימודים), אני חוזר לפעילות ובמלוא העיזוז. תמיד ראיתי בפורום הזה את הפינה האיכותית ביותר במרחבי הרשת. הצטערתי כשלא הייתי פנוי מספיק לשהות כאן, ושמחתי כשנוצרו התנאים ויכולתי לשוב הנה.

ולא בכדי, טל של תחיית המתים ספון בין דפיו של בית החיים הזה. כן, בית חיים, כי חיים נולדים כאן. הכרתי ופגשתי לא מעט אנשים ומשפחות שהשתקמו דרך פנינת החמד - מצילת החיים, הנהדרת הזו.

ואני כאן היום, ומעכשיו והלאה, כדי לפגוש עוד חיים. חיים בכל מיני מצבים. חיים של עוזרים, ושל נעזרים. חיים הזקוקים לעידוד, וחיים מעודדים. חיים של תומכים, ושל נתמכים. חיים של גומלי חסדים ושל נגמלים. חיים שתהא בנו ולנו אהבה ושנאהב.

אני מזמין אתכם למסע ברכבת עדן ייחודית מאין כמוה. עלו עליה. צפירתה נשאת כעת ברמה מבשרת: "אנחנו איתנו. יש פיתרון".

אתם מוזמנים לפנות אלי בעבור כל דבר. אשתדל להיות לעזר ולענות במהרה.

חזקו ואמצו אחיי.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

תגובה: ו... נתחדש לפני 8 שנים, 10 חודשים #78544

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
הפורום מחכה כבר הרבה זמן למישהו שיחיה אותנו, תודה על הזמן שאתה נותן מעצמך
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: ו... נתחדש לפני 8 שנים, 10 חודשים #78554

אסירות תודה לך החבר "אסירותודה" שלקחת על עצמך את ניהול הפורום היקר,
אשרינו שאתה כאן,
אני מקבל ממך המון,
ואני חייב לך את חיי שהבאת אותי לתוכנית.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: ו... נתחדש לפני 8 שנים, 10 חודשים #78573

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 366 ימים
  • דירוג פלטיניום
ברוכים השבים אלינו!
מה שנקרא, התעגעגנו...
נשמח לקרוא את דבריך המחכימים כמו תמיד! ושמח לראות שלקחת על עצמך את ניהול הפורום
בהצלחה ובהחלמה

תגובה: ו... נתחדש לפני 8 שנים, 10 חודשים #78577

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
תודה אנשים. וזכרו, אם הנכם זקוקים למשהו, פנו אלי. אל תהססו. "ולמתחיל", לא אני הצלתי את חייך. למרות שהייתי שמח לקחת את הקרדיט על הצלתם, שנינו יודעים שישנו אחד ולו מלוא הכוח. לא לי. הלוא את חיי איני יכול להציל או לנהל, בטח לא את של אחרים. ובמיוחד בסיפור הייחודי שלך. חיבוק.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

תגובה: ו... נתחדש לפני 8 שנים, 9 חודשים #80144

אסירותודה כתב:
תודה אנשים. וזכרו, אם הנכם זקוקים למשהו, פנו אלי. אל תהססו. "ולמתחיל", לא אני הצלתי את חייך. למרות שהייתי שמח לקחת את הקרדיט על הצלתם, שנינו יודעים שישנו אחד ולו מלוא הכוח. לא לי. הלוא את חיי איני יכול להציל או לנהל, בטח לא את של אחרים. ובמיוחד בסיפור הייחודי שלך. חיבוק.

בגלל שקיבלתי ממך הרבה מאד פעמים את הדבר הזה שהכל מאיתו יתברך, נזהרתי בזמן כתיבת ההודעה ולא כתבתי שהצלת את חיי, אלא שהבאת אותי לתוכנית, וכוונתי היתה לכך, שברור שהכל מאיתו יתברך כמו שאנו יודעים, אבל בפועל אני צריך להיות אסיר תודה לך על השיחות איתך בזמנו ועל כל מה שהיה אז, ואני כמובן אסיר תודה לאבא אוהב על שהביא אותך לתוכנית הנפלאה, ואתה הבאת אותי, ועל הנסיון, כח ותקוה שאתה מעביר אלינו.

חיבוק חוזר.
(איזה כיף היה החיבוק אתמול בערב )

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 9 חודשים על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.41 שניות

Are you sure?

כן