ברוכים הבאים, אורח

מפחד מהבית
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מפחד מהבית 813 צפיות

מפחד מהבית לפני 8 שנים, 10 חודשים #79148

• Kobilevigye
  • דירוג כסף
אחרי שבועות שלא הצלחתי להשלים יום נקי, משהו השתנה השבוע. בשבת נפלתי, ואיך שהוא באסירות תודה ענקית, ובצורה לא מוסברת בכלל, אני נקי מאז. האמת, שאפילו בלי הרבה מאמץ. משהו קרה השבוע וכמעט לא הרגשתי תאווה לא לאוננות ולא לצפייה בפורנו. אני באמת לא יודע איך להסביר את זה.
ומחר אני מתחיל לפחד. אני לא גר בבית. ואני חוזר לסופש הביתה. בבית האינטרנט פתוח לגמרי, ואני בטוח במיליון אחוז, שלא יעבור הרבה זמן עד שאני אפול. יושב בחדר שלי עכשיו ואני פשוט לא רוצה לחזור מחר הביתה. ארבעת הימים הנקיים האלה היו הימים הכי טובים שהיו לי בתקופה האחרונה. התחושה כל כך טובה. ואני כל כך לא רוצה שהיא תיגמר. נמאס לי מפורנו. לא רוצה לאונן יותר. רוצה נקיון, רוצה שפיות. מאוהב בתחושה שאני חווה בימים האחרונים. ואני כאילו משלים עם העובדה שמחר הניקיון הזה יגמר ברגע שאתיישב מול המחשב בבית או איכנס עם הסמארטפון לשירותים.. ושוב אחזור לאותה תקופה מגעילה שבה אני לא מצליח לחבר שלוש שעות נקיות
כולם מתלהבים מזה שיוצאים ביום חמישי הביתה, במקום בשישי, ואני מחפש איך להישאר עוד יום ולא לחזור הביתה.
כל כך טוב לי עכשיו.לא רוצה שזה יגמר..

תגובה: מפחד מהבית לפני 8 שנים, 10 חודשים #79157

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
מזדהה מאוד. בגלל זה אנו מתחברים לחברים ומתקשרים אליהם ומבקשים מאךוקין כוח לא לגעת במחשב, תמשיך איתנו ותראה ניסים.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מפחד מהבית לפני 8 שנים, 10 חודשים #79159

• adam1
  • רצף ניקיון נוכחי: 44 ימים
  • דירוג זהב
היי, איפה אתה בקשר לתוכנית?

תגובה: מפחד מהבית לפני 8 שנים, 10 חודשים #79241

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
הפחד מהבית.
זה שאין לי 'בית'.
זה שאני מפוחד להיות לבד. זה שאני מרגיש את הכבדות הזו על החיים שלי...אין לי מנוחה לא בעולם הזה. לא בעולם הבא. לא בקניון לא באוטובוס וגם לא בביתי...
וואו. זה קשה. מוכר. כואב.אחד מהדברים שדחפו אותי להחליט שזהו. אני חייב את השינוי.
מקווה שתמצא כאן את מה שאני מצאתי

נתן במתנה
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

תגובה: מפחד מהבית לפני 8 שנים, 10 חודשים #79243

• nickname
  • חבר חדש
איתך מול הקושי, המשך לשאוף, יום אחד זה יקרה ותרגיש אושר עילאי, יום אחד הקב"ה יסיים עבורך את התיקון ותתחזק מספיק להישאר נקי תקופה ארוכה, אוהב אותך
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן