ברוכים הבאים, אורח

אסירות תודה על שינוי גישה, רק להיום
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אסירות תודה על שינוי גישה, רק להיום 570 צפיות

אסירות תודה על שינוי גישה, רק להיום לפני 8 שנים, 10 חודשים #79375

אבקש לפתוח באסירות תודה לאלוהים אוהב שהביא אותי בכ"א אייר תשע"ה לידיעה שהשד הפנימי ששוכן בתוכי הוא בעצם בעיה מאובחנת ומוכרת, ושיש תוכנית אשר מציעה דרך שבכוחה האלוהי לחולל פלאים ולהצעיד מכורים-לתאווה על דרך של החלמה ושפיות.

אלוהים החליט שאפול פעמיים נוספות מאותו יום. ורק להיום אני אסיר תודה שאלוהים, ספונסר, חברים עזרו לי לגדול מהנפילות הללו.

כשהגעתי לתוכנית, זכיתי ל157 ימי נקיון רצופים. אבל לאט לאט, הימים הללו היו אמנם נקיים, אבל מלאי סבל. טינות עזות על אשתי, שאמנם לא פרצו החוצה לעברה, אבל בערו בפנים.

אני זוכר ששיתפתי את אחד החברים הוותיקים האהובים שליווה אותי בטינות הללו. "צעדי 4" קראתי להם, אבל הם בעצם היו יותר שלשול-אגו מאשר צעד 4. הוא ניסה לכוון אותי לשנות גישה. וההכוונה הזאת הלכה ונעשתה ברורה וחריפה יותר ככל שהמשכתי לשלשל אגו: אתה חייב לשנות גישה, כי לא תחזיק מעמד ככה.

ולא החזקתי מעמד. אני זוכר שאמרתי לו: איך? איך?? איך לעזעאל אני משנה גישה פה. אני לא מצליח. אני שונא אותה!!!

הוא הציע לי לקרוא את הקטע בספר הלבן "המפתח הוא אני", וקראתי, אבל פשוט לא הצלחתי להבין באמת.
אחרי הנפילה הראשונה – שבאה אחרי שבוע מתמשך של קריז מלא מעידות וחוסר כנות פנימית – משהו בי זז. החלפתי ספונסר. ומשהו בגישה בתוך הבית התחיל להשתנות. ואז באה הנפילה השנייה – שהייתה הזויה, כי היא באה "משום מקום". חמש דקות של שיטיון, ואיפסתי.

ואז באמת משהו בגישה שלי השתנה, אני מרגיש את זה. רק להיום. ואני אסיר תודה על זה.

פתאום הבנתי כמה דברים.

ראשית, שאני מאוד מאוד מאוד לא רוצה לחזור לשם. לימי השימוש הארורים.

שנית, שאני חייב להיות רציני בהחלמה ולהתקדם בצעדים. שאני חייב לוותר ולהיות כנה בזה. שעם כל הכבוד, לבד אני לא יכול זה חזק ממני, התאווה. כן, אני חיית אינטרנט. כן, זה הביא לי המון תועלת בצדדים החיוביים שיש בעולם הזה של הנט. אבל רק להיום, בגלל המחלה שלי, אני לא יכול להשתמש בכלי הזה שאנשים נורמליים כן מסוגלים בלי בעיה. אני יכול לפתוח דפדפן רק לצורך נקודתי, ועם פתיחת מעגל בכל פעם.

שלישית, פתאום הרגשתי שהמפתח הוא אני. לא משנה מה אשתי תעשה, לי יש את היכולת לבחור כיצד להתייחס לזה. לפתע אני מוצא את עצמי אומר אל ליבי בכל מיני הזדמנויות בהן יכולתי לבחור להאשים אותה: רגע, אבל יש לה זכות להתנהג איך שהיא התנהגה. מי אני שאקבע לה איך להתנהג?! שאני צריך לזכור שגם לה יש פגמי אופי, ושגם היא טועה, ושזה בסדר. ושכמו שאני אוהב חבר בתוכנית ואני סולח לו ומכיל אותו, ובטח לא שופט אותו (איך אשפוט אותו בלא לשפוט את עצמי?), כך גם אני יכול להכיל את ההתנהגות שלה, ולקבל אותה.

רביעית, כמו ששמעתי במסר הזוגי בכינוס, בשלב מסוים נ. החליטה שהיא חייבת "להתאבד על התוכנית". ואז בא הנס. וגם אני צריך. אחרת אהיה במיץ של הזבל.

ואיזו הקלה אני חש בשבועות האחרונים! איזו שלווה! ואוו! אסירות תודה, משהו שלא חוויתי מעולם.

אני עדיין מכור. אני עדיין עם אובססיות מטורפות. אני עדיין מתמקד בהיום כי אני באמת לא יודע מה יהיה איתי בעוד דקה. כן, אני יכול ליפול כל רגע. אני מבקש מאלוהים אוהב שישמור עליי נקי ויתן לי לסיים את היום הזה נקי ושפוי.
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 10 חודשים על ידי מנסה להבריא.

תגובה: אסירות תודה על שינוי גישה, רק להיום לפני 8 שנים, 10 חודשים #79377

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
תודה רבה חבר על השיתןף

מאוד מזדהה עם הדברים. משני צידי המפה.
גם מהצד של הדברים בהם אלוקים נכנס לחיי והשינוי המיוחל אכן קרה. וכיום הסובב פחות מציק לי.
וגם מהצד השני של הדברים שעדיין כואבים לי ואני יודע שהשינוי תלוי בי.

הספונסר אמר לי השבוע שאני חייב לשים את ההחלמה במקום הראשון
מבקש מאלוקים הכוונה בנושא

נ.ב.
גם אני התרגשתי לשמוע את הדברים בכנס. היה מדהים

אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

תגובה: אסירות תודה על שינוי גישה, רק להיום לפני 8 שנים, 10 חודשים #79383

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
תודה על השיתוף ותודה רבה על הפירסום של הדברים כאן. לא לחינם אומרים לנו שהעבר שלנו הוא לעתים הדבר בעל הערך החשוב ביותר שיש לנו, כיון שהוא יכול להועיל לאנשים אחרים.

ברשותך אגיב לשינוי גישה שאתה מתאר בנוגע לאישתך.

הניסיון האישי שלי מראה, שכל פגמי האופי מתגלים במלוא עוזם בקשר הזוגי. זה לא באשמת האישה כמובן, אלא שפשוט זה המקום בו אנחנו הכי אמיתיים והכי מרשים לעצמנו להתנהג כפי שאנו באמת.

אם נשווה מצב בו אשתי מתנהגת אליי באופן מסויים, למצב דומה שמתרחש על ידי אדם אחר, ברור שהתגובה שלי לאשתי תהיה הרבה יותר עם פגמי אופי, בדיוק באותו אופן שרק בבית אני מרשה לעצמי לשכב עם פיג'מה על הספה עם רגליים למעלה. בשום מקום אחר לא הייתי עושה את זה, ואם היה נכנס אדם אחר לבית - הייתי רץ להתלבש ולהיראות נורמלי.

לכן, כאשר השינוי בגישה נעשה מול האישה, הוא למעשה נעשה בתוכנו, והוא רק משתקף בהתנהגות שלנו מולה. אם אני יכול לקבל את אשתי, זה רק אומר שלמדתי קצת על קבלה. העובדה שכעת אני מקבל אותה היא לא הדבר החשוב אלא עצם זה שאני יודע מה זאת קבלה ומסוגל לבצע את זה.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

תגובה: אסירות תודה על שינוי גישה, רק להיום לפני 8 שנים, 10 חודשים #79395

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אין מילים, התחברתי לכל מילה, הייתי בעבר נקי 149יום והלכתי לעזאזאל, ובאסירות תודה לקח לי זמן עד שהבנתי לא משנה מה קורה סביבי אשה משפחה מצב כספי, אני עושה תכנית ומתאבד על הפעלות והנס קורה במשך 248 יום.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: אסירות תודה על שינוי גישה, רק להיום לפני 8 שנים, 10 חודשים #79407

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
מקסים. באמת שאפשר אחרת. תקווה גדולה. חיבוק.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

תגובה: אסירות תודה על שינוי גישה, רק להיום לפני 8 שנים, 10 חודשים #79429

• קדימה הלאה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום!
התחברתי מאוד לזה שבבית אנחנו מרגישים יותר בנוח ושם יוצא האני עם מלוא פגמיו.
מקווה בעז"ה לחול שיפור בזה בשבילי ובשביל הסובבים אותי שזה קצת פרדוקס שהם לכאורה הכי חשובים לנו ומנגד אנחנו הכי פחות מקפידים שם..
תודה!
תמיד אשמח לעזור! ניתן לשלוח הודעה פרטית במקרה שצריך..
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.40 שניות

Are you sure?

כן