ברוכים הבאים, אורח

מסיבת חנוכה לחברי שמור עיניך ביום רביעי בירושלים!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מסיבת חנוכה לחברי שמור עיניך ביום רביעי בירושלים! 488 צפיות

מסיבת חנוכה לחברי שמור עיניך ביום רביעי בירושלים! לפני 8 שנים, 9 חודשים #79717

כולם מוזמנים להדליק את האור. יחד עם החבר אסירותודה, במסיבת חנוכה בירושלים!
ביום רביעי הקרוב יעביר מנהל פורום שמור עיניך סדנת "א"ב של החלמה: איך מתחילים, מה עושים ולאן אפשר להגיע".
הסדנא יכולה לפתוח לך צוהר קליט למושגים אחרים ושפה חדשה. זאת הזדמנות שווה לחדשים מתחילים וותיקים, ללמוד להתחיל ולהתחדש.
הסדנה תתקיים במקום הרגיל של קבוצת ירושלים, ביום רביעי, בין השעות 19:00-21:30. לא תתקיים קבוצה ביום שלישי. אנא העבירו לכל מי שאתם מכירים! פרטים אצל בעלי התפקידים בקבוצות.
חברים חדשים המעוניינים להגיע יכולים לפנות גם אליי בהודעה פרטית.
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

תגובה: מסיבת חנוכה לחברי שמור עיניך ביום רביעי בירושלים! לפני 8 שנים, 9 חודשים #79751

רק להסביר קצת על הסדנה הצפויה, ואני מקווה שאסירותודה יתקן אי-דיוקים אם יהיו.

כמעט כל אחד שמגיע לתכנית חווה סוג של זרות וניכור לנוכח השפה שחברי התכנית משתמשים בה. פתאום הוא שומע מסביבו המון מילים ומונחים שעד עכשיו הייתה להם משמעות אחרת עבורו, או שלא הייתה להם משמעות כלל. "אוהבים" (מי? את מי? ולמה לעזאזל?), "אסירות תודה" (למי? על מה? ולמה אסירות ולא סתם תודה?), "כניעה" (לה'? לתאווה? למציאות? לעצמי?), "למסור" (מה זה פה, כדורסל?), "קבלה" (עוד פעם תורת הקבלה? חשבתי שזו לא תכנית דתית), "שימוש" (להשתמש זה קשור לנרות, לא?...), וכן על זה הדרך. חברים חדשים משתפים לפעמים (זה עוד מושג, "לשתף") שהם מרגישים כאילו הם נכנסו לאיזה סוג של כת שיש לה שפה משלה וזר לא יבין.
התועלת שבסדנה היא שהיא מאפשרת "יישור קו" כדי להגיע להסכמה על משמעותם של המונחים והביטויים. זה מצוין למי שחדש בעניינים, וגם מצוין למי שנמצא יותר זמן, ועשוי לגלות שהוא משתמש במושגים מסוימים בצורה שגויה, או לגלות בהם עומק שהוא לא שם לב אליו.
הסדנה לא תהיה רק בהרצאה פרונטלית - יינתן מקום רב לחברים לשתף על הדרך שהם תופסים את המושגים השונים. והכל באווירה שמחה וקלילה, כיאה למסיבת חנוכה.
מוזמנים לבוא, ולהביא אתכם חברים נוספים שאינם מחוברים לפורום ולשאר ההודעות.

תגובה: מסיבת חנוכה לחברי שמור עיניך ביום רביעי בירושלים! לפני 8 שנים, 9 חודשים #80017

מזכיר שהיום לא תתקיים קבוצה בירושלים, ובמקום זה תתקיים מחר המסיבה/סדנה. אנא הודיעו למי שלא מחובר לפורום או לסמסים. תודה

תגובה: מסיבת חנוכה לחברי שמור עיניך ביום רביעי בירושלים! לפני 8 שנים, 9 חודשים #80073

תזכורת לכל החברים הותיקים והחדשים,
היום תתקיים מסיבת חנוכה לחברי שמור עיניך, הקבוצה תתקיים בירושלים, פרטים נוספים בהודעה העליונה בפוסט זה.

גם חברים חדשים מוזמנים להצטרף אלינו לרכבת ההחלמה.

חנוכה שמח לכולם

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: מסיבת חנוכה לחברי שמור עיניך ביום רביעי בירושלים! לפני 8 שנים, 9 חודשים #80104

תודה לחבר "אסירותודה" על הסדנא הנפלאה,
קיבלתי המון המון כלים.

אני מתפלל לאלוקים ליישם את הכלים ואת הפעולות.

אני גם רוצה להיות אסיר תודה לחברים החדשים שהגיעו היום לקבוצה, החבר החדש הוא החשוב ביותר בקבוצה.

חנוכה שמח

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: מסיבת חנוכה לחברי שמור עיניך ביום רביעי בירושלים! לפני 8 שנים, 9 חודשים #80118

תודה
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.50 שניות

Are you sure?

כן