ברוכים הבאים, אורח

האתר הזה הוא ברכה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: האתר הזה הוא ברכה 377 צפיות

האתר הזה הוא ברכה לפני 8 שנים, 9 חודשים #79769

רק אתמול הצטרפתי ואני מרגיש שאני מתחזק
ואני רק בן 13
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 9 חודשים על ידי איזהו גיבור הכובש את יצרו.

תגובה: האתר הזה הוא ברכה לפני 8 שנים, 9 חודשים #79782

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
שלום לך וברוך הבא. אנחנו לא יכולים לומר לאף אחד שרוצה להתחזק מהאתר הזה לא להכנס לפה, אבל אני רוצה לכתוב לך בכנות שאני לא לגמרי בטוח שכדאי לך להיות פה. הגיל שלך יוצא דופן. ברשותך אהיה ישיר אני מתפלל שהדברים שיוצאים מהלב שלי יכנסו ללב שלך:

תראה, אי אפשר לקרוא לך מכור, לא מבחינה מקצועית, ללא מבחינה חוקית וכנראה שגם לא מבחינה מעשית. אתה אדם בתחילת דרכו וחייו וסביר מאוד להניח ששום דבר לא התקבע באישיות שלך עדיין. יש בגיל שלך עוררות התבגרותית רגילה וסבירה שצריכה להיות מנותבת נכון, אני מכיר כאלו שאחרי כמה שיחות עם איש מקצוע אחראי גילו שהם יכולים להפסיק. אני מכיר גם כאלה שלא, אבל בתור התחלה חשוב שתדע שיש אנשי מקצוע שיכולים לעזור לך.

אני מציע לך ולכל החברים להמנע מלהכניס אותך לתוך תבניות של דפוס כזה או אחר.

מעבר לזה יש גם את האחריות של מנהלי המקום הזה ביחס למי שגולש פה. לפי הגדרת החוק אתה קטין שנמצא ברשות הוריו, ואם חלילה תתרחש כאן פגיעה בך (כן, כמצו בכל מקום במרחבי הרשת כדאי לך גם כאן להשמר ולהזהר מחשיפה עצמית או נתינת פרטים אישיים), תהיה אחריות חוקית לבעלי הפורום על מה שהתרחש.

אז באמת בבקשה, אל תעשה שום דבר בלי להתייעץ איתי - מנהל הפורום, או עם מנהל האתר. זה חשוב מאוד לביטחון שלך.

אז תשאל אותי, אם אתה כל כך נזהר (אני מקווה שלא מפחיד... ) אז למה לי להשאר פה, שאלה טובה. אמרתי לך שאני לא לגמרי בטוח שכדאי לך, אבל מצד שני, אם אני הייתי בגילך, הייתי רוצה שמישהו יושיט לי יד. יש מצב שהיה לי יותר קל אם הייתי מגיע בגיל שלך לאתר כמו האתר הזה, אני לא אהיה זה שיגיד לך - לך מפה...

השם יהיה איתך.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 9 חודשים על ידי אסירותודה.

תגובה: האתר הזה הוא ברכה לפני 8 שנים, 9 חודשים #79785

קיבלתי

תגובה: האתר הזה הוא ברכה לפני 8 שנים, 9 חודשים #79786

מנהל פורום יקר
אני יודע שהינני צעיר אך לפעמים אדם חייב לשאול צאת עצמו "האם כדאי לאבד את העולם הבא בגלל העולם הזה "
אני נרשמתי לאתר מכיוון שאני מרגיש שהוא באמת עוזר לי
אז ישר כח ותודה שאתה מרשה לי להשאר
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.29 שניות

Are you sure?

כן