ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: אוהב 474 צפיות

אוהב לפני 8 שנים, 9 חודשים #80123

אני בטח ממש מקרין אהבה. הרבה אנשים כותבים לי שהם אוהבים אותי.

בגלל שאני מתמודד עם אותה בעיה, אני ראוי אוטומטית לאהבה?

אני רוצה להשיב להם שאני גם אוהב אותם. אבל מה זה בדיוק אומר?
לעיתים אלו אנשים שמעולם לא פגשתי,
אולי אם אפגוש אותם לא אתחבר אליהם בכלל?...
ומי מבטיח להם שאני נחמד עד כדי כך?
אשמח להרחבה על המושג הזה
תודה
אוהב(?)

תגובה: אוהב לפני 8 שנים, 9 חודשים #80133

לאהוב כאן משמעותו לקבל את עצמנו ואת אחרים כמו שאנחנו וכפי שהם. רק כשאנחנו יכולים להסתכל לעצמנו בעיניים ולאהוב את מי שאנחנו על כל מגרעותנו ומעלותנו אז יש סיכוי להתחיל את ההחלמה. התחושה הקשה ביותר שהייתה לי במשך שנות השימוש הייתה שנאה עצמית ואשמה גדולה.

תגובה: אוהב לפני 8 שנים, 9 חודשים #80136

• תחרות כלבים
  • רצף ניקיון נוכחי: 1923 ימים
  • דירוג זהב
אני אוהב אותך!

מאוד מתחבר למה ש'יסודו' כתב.
אמנם בשנים האחרונות אני כבר לא מרגיש את אותה השנאה והתיעוב העצמי אבל היו שנים במהלך ההתמכרות שלי שעמדתי מול המראה לאחר מעשה (ואני בטוח שזו סיטואציה מוכרת) והסתכלתי עמוק לתוך עיני בשנאה, תיעוב, כעס, עצבים, הרגשת אפסות שכזו.
ולפעמים ללמוד לאהוב מישהו זה בעצם ללמוד לאהוב את עצמך.
אני יגיד לך מה עושה את זה בשבילי ולמה גם אני שלחתי לך שאני אוהב אותך (אני מודה! גם אני אחד מהם! ) - אני רואה את התגובות שלך לאנשים, אני רואה את האכפתיות, את הרצון לצאת מעצמנו ולעזור, את הקבלה של האחר ובעיקר את הרצון להיות בני אדם, להיות מה שהקב"ה רצה בשבילנו, להיות הכי טובים - וזה פשוט מרגש אותי! זה ממש גורם לי להתאהב בכם! וזה בטח לא אוטומטי.
ברור שזה מאחורי מקלדת.
יש מצב גדול שאם ניפגש במציאות לא יהיה חיבור שכזה.
אבל אשריינו שזכינו לכאלה קשרים וירטואלים.
יש אנשים כאן שזכו גם לקשרים וירטואלים הרבה פחות חיוביים אם אתם מבינים למה אני מתכוון...

אז בקיצור,
אני אוהב אותך!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
תחרות כלבים - אביתר בנאי

"נוסע במונית, לא זוכר את הכתובת
כל כך הרבה זמן בחושך
הייאוש, הבשר, הגאווה
אויבים גדולים שאני טיפחתי
להדליק את השמש
בצחוק ובכי ובמנגינה
אני כבר מגיע, אני כבר נמצא"
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

לסיפור הישן/חדש שלי: tinyurl.com/nkms2jn

ליומן המסע שלי אל הנקיות: tinyurl.com/pdd3fy3
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 9 חודשים על ידי תחרות כלבים.

תגובה: אוהב לפני 8 שנים, 9 חודשים #80141

תחרות כלבים כתב:

אמנם בשנים האחרונות אני כבר לא מרגיש את אותה השנאה והתיעוב העצמי אבל היו שנים במהלך ההתמכרות שלי שעמדתי מול המראה לאחר מעשה (ואני בטוח שזו סיטואציה מוכרת) והסתכלתי עמוק לתוך עיני בשנאה, תיעוב, כעס, עצבים, הרגשת אפסות שכזו.

אני כל פעם שראיתי את עצמי במראה לא הייתי מסוגל לראות אותי, היה שם אדם עם פנים נפולות, סובל, מנותק, מת, עייף מן העולם, עצוב, מבודד, חריג, זה מה שראיתי שם.
היום בזכות התוכנית הדבר השתנה לחלוטין, יכול להיות שהמראה החיצוני שלי הוא אותו דבר, אבל הנוף הפנימי שלי (כלשון הספר הלבן עמ' 34) מאושר, מחובר, חי, שמח, שייך, וכיף לי להסתכל על עצמי במראה ולהרים עיניים לשמים ולהודות לאבא אוהב על המתנות הגדולות שהוא נותן לי, והמתנה הגדולה ביותר שהוא נותן לי זה להיות נקי ומחובר אליו.

(אגב, היום אני יותר פעמים נמצא מול המראה, כי בזכות התוכנית אני התחלתי יותר לדאוג לעצמי ולשמור יותר על עקביות בדברים יומיומיים שאני צריך לעשות, ואחד מהם זה צחצוח שיניים, עוד מתנה של התוכנית).

תחרות כלבים כתב:

ברור שזה מאחורי מקלדת.
יש מצב גדול שאם ניפגש במציאות לא יהיה חיבור שכזה.

אז בא אני יגלה לך שזה לא רק מאחורי המקלדת,
וגם לא רק בטלפון,
אלא גם בפגישה פיזית,
ויותר מכך בפגישה הפיזית אני הרבה יותר מתחבר לאיש שמולי למרות המחלה שלו ולמרות שיכולים להיות בינינו הבדלים רבים מאד בדרך החיים הפרטית שלנו, אבל במקום הזה למדתי איך לקבל את כולם ולאהוב על אמת.

אוהב אותך אפילו שאני לא יודע מי אתה ומה אתה
בהצלחה רבה
להשתמע ולהתראות

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: אוהב לפני 8 שנים, 9 חודשים #80223

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
כן. הכי פשוט שיש, אתה ראוי לאהבה. אתה בן של אבא שלך בשמיים, לא נכד שלו ולא אחיין של דוד שלו. אתה בנו וככזה אתה ראוי לאהבה. אוהבים. חיבוק.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

תגובה: אוהב לפני 8 שנים, 9 חודשים #80226

תודה אסירות. אני לא מצליח להרגיש ככה כלפי כולם
אולי זה חלק מהתהליך...

תגובה: אוהב לפני 8 שנים, 9 חודשים #80227

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
גם אני בהתחלה, לא. אבל עם הפעולות והזמן, כן. וזה באמת תהליך. כמו כל דבר בעסק הזה. חיבוק.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.41 שניות

Are you sure?

כן