ברוכים הבאים, אורח

הכניעה הרגה את האובססיה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הכניעה הרגה את האובססיה 953 צפיות

הכניעה הרגה את האובססיה לפני 8 שנים, 9 חודשים #80940

"הכניעה הרגה את האובססיה! צעדנו אל תוך האור, אל תוך חיים חדשים לגמרי" (הספר הלבן - מכורים למין)

למדתי שאם אני לא מחלק ישר ממה שקיבלתי זה תיק-תק נעלם ממני. ואני אגואיסט ואנוכי. ואני מעונין במתנות שאבא שלי שולח לי. אז אם צריך להעביר את זה הלאה אני יעביר הלאה.

אז כן חברים. קורה לי נס גדול ואני רוצה לספר לכם עליו. בחסד אלוהים אוהב ולא בכוחי כלל אני נקי במשך 770 ימים. וזה באמת לא מובן מאליו לבן אדם כמוני שידע מאוד מאוד טוב לנהל את חייו ולא היה לו בעיות כלל, עד שביום בהיר אחד חיפש פתרון לבעיה קטנה קטנה. ופתאום גילה שהוא חסר אונים מול החיים ומול התאווה ואיבד מזמן את השליטה בחייו.

לא נותר לי הרבה ברירות הייתי חייב ללמוד להתחיל להעביר לאבא אוהב את השליטה בחיי. עשיתי את זה בסדר, היו תקופות של עליות ומרודות, לא נפתרתי מהתאווה, זה לא הלך לשום מקום. קראתי בספרות ושמעתי מחברים שיש מושג שהתאווה נעלמת (לתקופה) ויש שחרור אמיתי מתאווה, ולי זה לא קרה וזה בסדר, הייתי קרוב לאבא שלי, השתדלתי, נצמדתי לתוכנית ספונסר והחברותא והנס המשיך לקרות.

במקביל בחיים שלי בעבודה קרו דברים טובים, כל מיני דמינות שלי ביחס לתנאי עבודה שופרו על אמת, יכולתי להיות נוכח ולהיות קרוב לאלוקים אוהב ולקבל את כל המתנות הללו. אם כי. וזה ''אבל'' גדול. אבל לא היה לי שם רצון לוותר באמת מול כל מיני רצונות עצמיים שלי חולים יותר או פחות. וסבלתי. סבלתי מאוד. היו לי תקופות טובות יותר או פחות בעבודה. אבל הסבל הזה של החיבוט הפנימים עם הרצונות העצמיים שלי תמיד העיף אותי לתאווה כך או אחרת.

בנס עצום שאין לי הסבר עליו עד היום. קרה פתאום נס והחלטתי בבוקר אחד שהחיים שלי שווים יותר. זה כמובן היה תהליך ולקח זמן, והיו כמה דברים מקדימים לזה שגרמו לי בעצם לשאול אותי "מה אני באמת רוצה", ובאותו בוקר שידעתי בנס לענות לעצמי אני רוצה לחיות זה קרה. שחררתי את הרצון העצמי שלי, נתתי לאלוקים להכנס פנימה לחיי, והוא נכנס 'בכל הכוח' (פתחו לי פתח ואני אפתח...). ואני לא מאמין אבל חוויתי תקופה ארוכה של חודשיים שחרור אמיתי מתאווה. היו לי סיטואציות שבעבר הייתי פועל שם חולה מבחינת תאווה, אפילו בפנטזיות קטנות, והם נעלמו, יכולתי לעמוד מול התאווה ולומר לה '''לא'''' לא מעוניין.

לפני יומיים היא הופיעה שוב. כמובן שהרמתי את ארגז הכלים לשולחן, והתחלתי לפעול כמו שלימדו אותי, התפללתי והתפללתי והתפללתי ואז פניתי לחברים והודייתי בחוסר אונים שלי, ושוב התפללתי והתפללתי והתפללתי וזה עבד. זה שוב הלך לזמן מה וחזר ושוב התפללתי. ואז נזכרתי שבעצם את המתנה שקיבלתי השארתי לעצמי. אז הנה אני מעביר את זה הלאה.

קורים פה ניסים. חברים כדאי להישאר ולהתמיד. ללכת לקבוצות לקחת ספונסר ולעבוד תוכנית. כי קורים ניסים גדולים.

תגובה: הכניעה הרגה את האובססיה לפני 8 שנים, 9 חודשים #80944

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 366 ימים
  • דירוג פלטיניום
אחי אשריך!

אתה מעניק לנו השראה אמיתית!

תודה רבה על השיתוף!

אוהבים

תגובה: הכניעה הרגה את האובססיה לפני 8 שנים, 9 חודשים #80945

תודה רבה. היא הורגת גם את האלרגיה?

תגובה: הכניעה הרגה את האובססיה לפני 8 שנים, 9 חודשים #80952

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
מנסיוני הדל, כשמתקדמים ב 12 צעדים, זה הורג גם אלרגיה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: הכניעה הרגה את האובססיה לפני 8 שנים, 9 חודשים #80958

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
תודה רבה. מחלים לקרוא וליישם. ולבעצתך: לדידי לאלרגיה עצמה אין כל משמעות עבור האדם הנכנע. היא פשוט לא פעילה בזמן שהוא כנוע. בדיוק כמו חמאת בוטנים בתוך קופסה... בהחלמה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

תגובה: הכניעה הרגה את האובססיה לפני 8 שנים, 8 חודשים #80975

תודה אור,

הלוואי ויגיע הזמן ואוכל להעביר את התקווה שלי באותה עוצמה !

אסירות אהבתי את הדוגמא.לייק.
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

תגובה: הכניעה הרגה את האובססיה לפני 8 שנים, 8 חודשים #81081

סליחה על הבורות אבל מה הכוונה ל"אלרגיה"?

תגובה: הכניעה הרגה את האובססיה לפני 8 שנים, 8 חודשים #81088

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 79 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
אלרגיה לתאווה. כמו שברגע שאלרגי נחשף לאלרגיוגן מיד הוא מפתח תסמיני אלרגיה, כך גם המכורים לתאווה ברגע שנחשפים לקלט מעורר, התאווה מיד מתעוררת.

תגובה: הכניעה הרגה את האובססיה לפני 8 שנים, 8 חודשים #81095

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
תודה רבה אור, כבר ממש לא בקצה...

מתחבר למסר שלך ולדרך, ההכרזה הכי חשובה היא "שאפשר אחרת".
מה שעבד לי ועובד לך יכול לעבוד גם לאחרים.

מתפלל מעומק ליבי להמשיך ולצעוד, לאחרונה אני קצת מדשדש במקום. וכל כך חבל לי.

אבל אני באופן כללי כנוע. (לא נכנס לוואלה, ויינט, מאקו, יוטיוב, ועוד ועוד)
וברוך השם באופן כללי גם בלי אובססיה.

תודה רבה לך השם

אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

תגובה: הכניעה הרגה את האובססיה לפני 8 שנים, 8 חודשים #81102

אה, האלרגיה הזו...
כמובן
אם ככה אז אני אלרגי מאד...
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן