ברוכים הבאים, אורח

חייב עצות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: חייב עצות 628 צפיות

חייב עצות לפני 8 שנים, 8 חודשים #80961

• YSHAI
  • רצף ניקיון נוכחי: 17 ימים
  • חבר חדש
חברים יקרים! אני כבר 16 יום נקי, וכעת אני חוזר הביתה מהישיבה לכמה ימים. אני חייב חייב לעבור את הימים האלה בבית בלי נפילה. אם אצליח לעבור את החמישה ימים האלה בבית, זו תיהינ התקדמות משמעותית. חייב חייב לסיים אותם נקי. פשוט חייב חייב, ובכל מחיר. חייב מכם עצות, או תובנות כמה ההתמכרות גרועה, כדי לעבור את הימים האלה.

תגובה: חייב עצות לפני 8 שנים, 8 חודשים #80963

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
מה שעוזר לי: וויתור על התאווה ומה שהיא מביאה לחיי, וסדר יום שמגבה את הוויתור הזה. ליצור קשר עם מישהו לפני שאני מתקרב לאזורי הסכנה, אם זה מחשב ואם זה אזורים שיש לי בהם היסטוריה של פעילות תאווה (כן, גם מקלחת...), קוראים לזה "לפתוח מעגל". אני משתף לפני שאני מתחיל בפעולה, מזמין אליה את הכוח העליון שיעשה עבורי את מה שאינני יכול לעשות למען עצמי, וסוגר את המעגל מיד כשסיימתי את הפעילות המתוכננת מלכתחילה.

אני לא נשאר באזורים הללו מעבר לתכנון שמוקדם. אם יש שינוי, אשתף אודותיו בזמן אמת.

אני לא יודע אם תשאר נקי את כל החמישה ימים, אני כן מאמין שאם תעשה את זה יום אחד בכנות. אתה מגביר את הסיכויים שלך משמעותית להיות מפוכח ולהשאר נקי באותו היום.

וכמובן, תפילה רצופה למי שברא אותי שיעזור לי לעשות את הרצון שלו.

תשתף אותנו בהמשך איך היה לך.

בהחלמה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 8 חודשים על ידי אסירותודה.

תגובה: חייב עצות לפני 8 שנים, 8 חודשים #80967

• חייח
  • חבר ותיק
תעסה לעצמך סדר יום מסודר מה אתה הולך לעשות בימים האלה כמו באיזה שעה אתה קם איפה אתה מתפלל מתי אתה אוכל וכו ואם אתה ניגש למחשב תתכנן קודם מה אתה הולך לעשות בו ואם אתה חורג מזה אז תעזוב את המחשב מיד וגם תסדר לך זמן לעשות ספורט שז גם מועיל

תגובה: חייב עצות לפני 8 שנים, 8 חודשים #80974

לי באופן אישי לא עזר כלום [כמובן הכל כלים יפים אבל עזרה ממשית],
חוץ מטלפונים לחברים רבים ככל האפשר עם כינות גמורה ותחינה כנה לאלוקים בשעות קשות
שימלא אותי בתוכן,סיפוק ועשייה שלא ארצה להתמלאת משם,,,

בהצלחה רבה !!

אוהב
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

תגובה: חייב עצות לפני 8 שנים, 8 חודשים #80985

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 79 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
מציע לשתף כל הזמן בפורום (אפשר ביומן המסע)

תכנון של היום ועשיית ספורט גם מאוד עוזרת

שיהיה לך עוד יום נקי
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.37 שניות

Are you sure?

כן