ברוכים הבאים, אורח

מחפש את דרכי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מחפש את דרכי 687 צפיות

מחפש את דרכי לפני 8 שנים, 8 חודשים #81040

• בן ש
  • דירוג כסף
תקופה ארוכה של התרסקויות, גישוש באפילה. נמצא בדאון כבר תקופה ארוכה. לא מצליח לעשות את התוכנית כמו שצריך ולא מצליח לעשות כמעט כלום כמו שצריך. מחכה כבר להחלמה אבל לא מצליח לתפוס את עצמי כדי להגיע אליה.
נמצא בחיפוש מטפל שמבין בהתמכרויות, יש סיכוי טוב שמצאתי בקליניקה מסויימת. שבע"ה יסתייע, כבר שנים בתוכנית ולא מצליח להתרומם.
מסרתי פרטים בטלפון של אותה קליניקה, ונשאלה השאלה: "אפשרי למסור פרטים בנוגע לסיבת הבקשה לטיפול?", עניתי בהיסוס בגרון חנוק, "התמכרות למין".

תגובה: מחפש את דרכי לפני 8 שנים, 8 חודשים #81060

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
וואי.
כשאני פניתי לטיפול אני גמגמתי בטלפון את החיים שלי.
מתפלל בשבילך שאלוהים יעניק לך את עזרתו דרך השליחים שלו, בכל מקום שהם.
אני באופן אישי, מצאתי את השילוב בין הטיפול לבין התמיכה בקבוצות והצעדים כמשהו שמאוד מסייע לי, אבל אלוהים הרבה יותר יצירתי ממני, ואולי עבורך הטיפול יהווה את המפתח.
אתך,
תמשיך לשתף אותנו
נתן במתנה
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

תגובה: מחפש את דרכי לפני 8 שנים, 8 חודשים #81068

• פנימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 3460 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • "...ואם לא עכשיו אימתי"?
שלום אח יקר

מזדהה עם כל מילה שכתבת,
ועם תחושת חוסר האונים מול עצמי שאני לא מוצא את הכוחות להתרומם מהמצב שהכנסתי את עצמי אליו -
מזכיר לי מאד את התהליך שעברתי, הגעתי להחלמה דרך טיפול בדיכאון, ראה כאן אם תרצה - סיפור אישי
לי קצת עזרה ההבנה שהגעתי אליה אחרי כמה פגישות טיפוליות וקריאה פה בפורום שאני בעצם רק מחפש הקלה מהחיים/דיכאון/קשיים בזוגיות/קשיים עם הילדים/תסכול כלכלי ועוד... ומצאתי כלי נהדר לזה בתאווה, כך שבעצם אני לא באמת בבסיס רשע וחוטא ואכזר על עצמי/אשתי/משפחתי ואפס מאופס בריבוע... ועוד כל מיני מחשבות שליליות שהתרוצצו לי במח עם כל רגשות האשמה, והקב"ה אוהב אותי מאד מאד למרות הכל - כי אני בסה"כ חולה.

וכשהצלחתי לאט לאט לשנות את המחשבות העצובות שהיו לי כל הזמן בראש על עצמי ועל החיים בכללי, הצורך בחיפוש בריחה קצת פחת, והצלחתי להתניע תהליך החלמה שב"ה ממשיך עד היום - רק להיום.

הייתי במקומות מאד חשוכים עם עצמי - בבדידות בבריחה מהכאב ומהמחשבות הדיכאוניות, והיו לי אפי' סיבות אובייקטיביות מוצדקות להרגיש כך - ככה לפחות הרגשתי,
וב"ה הצלחתי להתרומם משם לאט לאט בעזרת הטיפול בדיכאון ואח"כ ובעזרת הכלים שהאתר הקדוש הזה מספק.

מתפלל בשבילך שתמצא את הדרך האישית לצאת לאור גדול ולהחלמה שלמה בע"ה

אני שולח לך חיבוק ווירטואלי מרחוק - אוהבים אותך מכל הלב
- "מצבי היום לא משקף את האני הפנימי האמיתי שלי, אלא רק את מה שעשיתי בחיים עד היום".
- "עיקר כוחו של האדם הוא להודות בחולשתו ולפנות אל ה'. זה הכוח הגדול של האדם" - הרב מנחם פרומן.
שיהיה יום טוב ונקי - לך לי ולכולנו
----------------------------------------------------------
לסיפורי האישי - פנימה

ליומן המסע שלי - חיים פנימיים

נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 8 חודשים על ידי פנימה.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.30 שניות

Are you sure?

כן