ברוכים הבאים, אורח

חי בסרט....
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: חי בסרט.... 470 צפיות

חי בסרט.... לפני 8 שנים, 8 חודשים #81781

שלום לכל הצדיקים,
קראתי קצת על מה שאחרים העלו לגבי בעיית הסרטים.

ב"ה אני לא במצב של שז"ל ממש בידיים, אבל זה לא הופך אותי לאדם טוב יותר או משהו כזה, ח"ו.
אבל כן רציתי להעלות כאן את בעייתי האישית - סרטים.
גדלתי בבית חרדי חוצניק, ככה שטלויזיה היתה אורחת קבועה בסלון (עדיין שם....) וצפיה בטלויזיה היתה דבר שבשגרה, או עם אחים או אפי' עם ההורים.
יצא מצב, שמראות של נשים בלבוש מינימלי לא היה דבר כ"כ נדיר, וכך גם נשיקות וכו'. (רק במצבים יותר רציניים היו משנים ערוץ....)
סרטים מכל הסוגים היו נצפים אצלנו באופן תדיר, וכך נמשכתי ונמשכתי לצפיה בבכלל ולסרטים בפרט. כמובן כשגדלתי הציפיה שלי לראות 'דברים מעניינים' באותם סרטים רק גדלו ועם הזמן גם המשיכה שלי לסרטים רק גדלה.
גם לאחר כמה שנים לאחר החתונה כשהכנסנו מחשב הביתה, זה לקח קצת זמן, אבל גם פה חזרתי לסרטים.

לדעתי זו ההתמכרות שלי.

ברגע שכל הזמן אני נמשך למחשב ולצפיה בסרטים 'רגילים...' הדרך משם לחפש סרטי תאווה היה קצר.
אני משתגע כמה זמן ביזבזתי על סרטים.....

חסמתי את המחשב בבית ובעבודה לחומרי תאווה, אבל זה עדיין לא חוסם את כל ערוצי הסרטים.

התקוה שלי היא להגיע למצב שבו אני אעמוד לבד מול מחשב ללא חסימות, ולא ארצה כדבר ראשון לרוץ לערוצי התאווה.

על זה אני מתפלל.

ככה אני רוצה להיות נקי

תגובה: חי בסרט.... לפני 8 שנים, 8 חודשים #81785

בוקר נפלא רוצה לצאת מזה

כתבת
"התקוה שלי היא להגיע למצב שבו אני אעמוד לבד מול מחשב ללא חסימות, ולא ארצה כדבר ראשון לרוץ לערוצי התאווה"

מנסיוני הסיבה שרצים דבר ראשון לערוצי התאווה משום שהמוח שלנו מתוכנת לרוץ למקומות כאילו מסתוריים פלאיים מיוחדים אסורים מדליקים למה שלא נרצה ? הרי יש לנו שם חום התפרקות גיוון אין מגבלות כל המחיצות נשברות ?

אם כך נחשוב אם זה החוויה שלנו תמיד נרצה לרוץ לשם כדבר ראשון לעניות דעתי וניסיוני כל זמן שלא נכניס תוכנה חדשה למוח שתמאיס עלינו את התאווה נישאר עם הבעיה

תגובה: חי בסרט.... לפני 8 שנים, 8 חודשים #81789

אמת ויציב.

אבל איך עושים את זה???????????????????

תגובה: חי בסרט.... לפני 8 שנים, 8 חודשים #81790

בניסיון שלי באותו אופן שחברות הפרסום והשיווק חוזרים על המנטרות שלהם אלפי פעמים
ןעושים עטיפות מגרות וריחות ומבצעים כדי לקשור אותנו לנצח למוצרים שלהם

אנחנו צריכים לעשות קמפיין לתוך המוח שלנו
שהמראות האסורים הם רעל עכברים שטן ריח של הקאה וריקבון הרס החיים והאישיות שלנו ולקשר אסוצאציות רעות
למראות האסורות אלפי פעמים לחבר כאב וסבל לשאיפה לצפיה בזבל עד שנסכסך בין הפורנו לחיבור להנאה ונהפוך את זה לחיבור לסבל אצלי זה עבד ועובד
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.35 שניות

Are you sure?

כן