ברוכים הבאים, אורח

חייב אדם לברך על הרעה כשם שמברך על הטובה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: חייב אדם לברך על הרעה כשם שמברך על הטובה 478 צפיות

חייב אדם לברך על הרעה כשם שמברך על הטובה לפני 8 שנים, 7 חודשים #83381

• שלומקה
  • רצף ניקיון נוכחי: 53 ימים
  • דירוג זהב
בתוכנית לימדו אותי להסתכל על הצד החיובי. להתחיל את הבוקר שעשר אסירויותודה גם אם הוא היה מעוך ומעפן. ככל שאני מתנסה בזה יותר אני מבין את העוצמה של הכלי הזה. כשיש לי מצב רוח נוראי חיפוש של כמה דברים חיוביים במצב שנקלעתי אליו יכול ממש להכניס אותי לפרופורציות ולהרים לי את מצב הרוח.
לא מזמן נתבקשתי מחבר ותיק במהלך סדנה לכתוב עשר אסירויות תודה על נושא מפתיע - על ההתמכרות שלי. לא על התוכנית ועל ההחלמה אלא על הדברים הרעים שהיו לי בהתמכרות. אלו הדברים שאני יכול לומר עליהם תודה ענקית לאלוקים:

1. אסירות תודה על זה שלפני התוכנית מעולם לא הצלחתי להפסיק ליותר משלושה שבועות (אחרת הייתי חושב שאני יכול לבד)
2. אסירות תודה שהגעתי למקומות קיצוניים בשימוש שלי (כך שברור לי שאני צריך עזרה)
3. אסירות תודה שהגעתי לפורנוגרפיה וברור לי שאני מכור
4. אסירות תודה שעברתי את ייסורי התופת מהשימוש שגרמו לי לפנות ללא הפסקה לאלוקים
5. אסירות תודה שלא מצאתי עד התוכנית פתרון המניח את הדעת, עד שהגיע הזמן שה' החליט לומר לצרותי די.
6. אסירות תודה שחזרתי לשימוש אחרי שנתיים הפסקה ואחרי החתונה (ועכשיו אני מבין ששום דבר אחר לא יעזור לי)
7. אסירות תודה שכל תאווה אפילו קטנה משפיעה עלי ואני יודע שאסור לי אפילו קצת
8. אסירות תודה שכמעט הלכתי לזונות לפני שהגעתי הנה (ובגלל זה אני עושה את התוכנית בהבנה שהמשפחה והחיים שלי תלויים בזה)
9. אסירות תודה שאני מכור לתאווה כי פה פגשתי חברים שמעולם לא דמיינתי לעצמי
10. אסירות תודה שהמחלה שלי הביאה אותי למקומות נמוכים ורדודים ומשם מתאפשר לי להזדהות עם אחרים ולעזור להם. 

מי שרוצה - מוזמן להוסיף אחרי אסירויות תודה פרטיות משלו על המחלה שאלוקים נתן לו, ונראה ממש איך אנחנו יכולים לברך על הרעה כשם שמברך על הטובה - ממש להבין למה הרעה הזאת היא בעצם טובה.
רק להיום זה מה שנותר
לא הצלחת תנסה מחר

העולם יתן לך מתנות בשפע 
לא כתוב בשומקום שלנסות זה פשע...

(מבוסס על  השיר "רק לעלות", של "קפה שחור חזק")

תגובה: חייב אדם לברך על הרעה כשם שמברך על הטובה לפני 8 שנים, 7 חודשים #83388

• פנימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 3460 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • "...ואם לא עכשיו אימתי"?
תודה שלומקה התחברתי להרבה מהאסירויות תודה שכתבת,
ארשום כמה במילים שלי, למרות שכבר כתבת את חלקן.

1. אסירות תודה שבזכות ההתמכרות שהציקה וכאבה לי ללא רחמים למעלה מעשרים שנה ללא הצלחה להשתחרר ממנה אף לא לתקופה קצרה מעבר לכמה ימים, למרות כל ה'קבלות' ''טבילות תעניות וצדקות ותפילות - הגעתי לתכנית ההחלמה בעזרת י"ב שלבי ההכרה במציאת בוראי בכל צעד בחיי, הפנמתי שאני 'חולה' במחלת ההתמכרות ולא 'חוטא' שפל ומתועב, מה שעוזר לי לסלוח לעצמי וליצור קשר עם בוראי בצורה שמרגישה לי יותר בריאה ועמוקה, סוף סוף הוא אדון הרחמים והסליחות בטח לאדם 'חולה' כמוני.
2. אסירות תודה שבזכות ההחלמה שמעתי סיפורי מכורים אחרים, והבנתי שאף אחד לא באמת מחוסן משום דבר, וגם אני 'הצדיק הכל יכול' מסוגל למצא את עצמו במקומות שפעם לא היה לי ספק שהם מחוץ לתחום אצלי, מה שגורם לי להיות מודע יותר למחשבות שלי שקופצות לי למוח ללא התראה ובקשת רשות... ו'לטפל' בהם בעודן קטנות כדי שלא יצברו פז"ם אצלי במח וייתפחו למימדים מפלצתיים..
3. אסירות תודה שבזכות ההחלמה אני מרגיש שלווה פנימית שלא חלמתי שאני עם אופיי החרד (לא ה'חרדי'  ) והמפוחד יכול להגיע אליה.
4. אסירות תודה שבזכות ההחלמה אני פוגש אנשים מקסימים ואמיתיים מכל המגזרים, ואני מרגיש בפנים את מה שחשבתי תמיד רק בשכל, שהדרך להידבק בבוראי הכל יכול היא דרך מרובת ערוצים, ועליי למצוא את הדרך שהכי מרגישה לי מתאימה לאופיי הייחודי שקיבלתי מבוראי.
5. אסירות תודה שבזכות ההחלמה אני רואה הרבה מעשים של אחרים בצורה יותר סלחנית ומקבלת, גם כשהם פוגעים בי, אני זוכר שגם אני עשיתי ועושה מעשים שאינני מעוניין לעשות בעומק תודעתי, אבל בכל זאת יש בי מנגנוני פעולה שגורמים לי לעשות אותם ללא רצון אמיתי בתוצאותם.
6. אסירות תודה שבזכות ההחלמה אני נחשף להרבה יידע שעוזר לי בכל תחומי חיי, הקדושים יותר ופחות.
7. אסירות תודה שבזכות ההחלמה אני מרגיש שאני מצליח לרתום הרבה מהידע ומ'בזבוזי הזמן' שצברתי בחיי, לעזרת אחיי היקרים.
8. אסירות תודה שבזכות ההחלמה הקשר עם אשתי היקרה משתפר פלאים בכל התחומים, כל יום רק להיום  .
9. אסירות תודה שבזכות ההחלמה אני מרגיש אבא יותר אמיתי לילדיי המתוקים, עם יותר סבלנות (לא מושלם.. אבל משתפר רוב הזמן ב"ה) אבא שבאמת נוכח בחייהם ומצליח לנחם אותם ולתת להם כלים להתמודד בצורה יותר בריאה בחברה.
10 וכמובן אסירות תודה שבזכות ההחלמה אני מרגיש שאני מכיר את עצמי בצורה הרבה יותר כנה ואמיתית (לא הכל ורוד.. וגם על זה צריך להיות אסיר תודה כי עכשיו אני יותר מודע למה עליי לתקן בעצמי פה בעולם), ואת אבא שלי שאוהב אותי עד בלי די.
תודה לך אבא ש'גררת' אותי בכוח למחלה הארורה הזאת, כדי שאזכור שאני חייב אותך לצידי כל רגע ורגע עד המפגש העתידי 'פנים אל פנים'.
אוהב מאד בנך היקר (אני מקווה..) 'פנימה'.
- "מצבי היום לא משקף את האני הפנימי האמיתי שלי, אלא רק את מה שעשיתי בחיים עד היום".
- "עיקר כוחו של האדם הוא להודות בחולשתו ולפנות אל ה'. זה הכוח הגדול של האדם" - הרב מנחם פרומן.
שיהיה יום טוב ונקי - לך לי ולכולנו
----------------------------------------------------------
לסיפורי האישי - פנימה

ליומן המסע שלי - חיים פנימיים

נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 7 חודשים על ידי פנימה.

תגובה: חייב אדם לברך על הרעה כשם שמברך על הטובה לפני 8 שנים, 7 חודשים #83392

תמשיכו...

תגובה: חייב אדם לברך על הרעה כשם שמברך על הטובה לפני 8 שנים, 7 חודשים #83410

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
כמעט כל יום אני כותב " אסיר תודה על הסקסלוזים" אני שמח בזה ומודה לאלוקים על המחלה שלי ושהביא אותי להחלמה, זה נותן לי הרבה קבלה עצמית.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: חייב אדם לברך על הרעה כשם שמברך על הטובה לפני 8 שנים, 7 חודשים #83421

• free
  • רצף ניקיון נוכחי: 13 ימים
  • דירוג זהב
מהמם 

תגובה: חייב אדם לברך על הרעה כשם שמברך על הטובה לפני 8 שנים, 7 חודשים #83433

• adam1
  • רצף ניקיון נוכחי: 44 ימים
  • דירוג זהב
תודה על זה, היתה לי תקופה ארוכה שבכתיבת בוקר שלי הייתי כותב אסירותודה שאני מכור וכבר הרבה זמן שאני לא כותב את זה, הרחמים העצמיים השתלטו עלי..
מתפלל לאלוהים שיעזור לי לקבל את עצמי ולראות את הטוב שבהתמכרות 

תגובה: חייב אדם לברך על הרעה כשם שמברך על הטובה לפני 8 שנים, 7 חודשים #83436

• אהבת חסד
  • רצף ניקיון נוכחי: 1913 ימים
  • דירוג פלטיניום
אבי ואדם, תוכו לפרט יותר על ההודאה לה' על הסקסהוליזם?

אני מודה על זה כי אני יודע שזה תכונה מיוחדת שהקב"ה ברא אצלי ולא אצל אחרים כי הוא מייעד לי תפקיד מאתגר יותר, כי הוא רוצה אותי קרוב אליו כל הזמן (קרדיט לפנימוש..).
עוד משהו: אני יודע מאמא שלי (לא זוכר את המקור האמיתי) שהיכן שנמצאת הקדושה הכי גדולה - שם תידבק הטומאה הכי גדולה (לכן יהודי מטמא בטומאת מת, לכן גם בע"ח הם טומאה פחותה מזה).
בגלל זה, אני מאמין שאם ה' זימן לנו שניפול לטומאה כזו גדולה זה אומר שיש בנו פוטנציאל לקדושה באותה רמה.
דברים גדולים מחכים לנו! מחזק לחשוב על זה.
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 7 חודשים על ידי אהבת חסד.

תגובה: חייב אדם לברך על הרעה כשם שמברך על הטובה לפני 8 שנים, 7 חודשים #83441

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
החיבור הרוחני שיש לי לאלוקים, יכולתי להגיע אליו רק מהמקום הנמוך של הסקוליזים, אחרת הייתי בן אדם סטדרטי, והמקום שאני נמצא בו מביא אותי להגיד על זה תודה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: חייב אדם לברך על הרעה כשם שמברך על הטובה לפני 8 שנים, 7 חודשים #83467

• adam1
  • רצף ניקיון נוכחי: 44 ימים
  • דירוג זהב
בזכות תהליך ההחלמה מההתמכרות אני מבין יותר טוב אנשים, דברים נפשיים שעוברים על אנשים מסביבי ועלי, 
המחלה היא מנוע אדיר שהיה מופנה להרס רוב חיי ועכשיו בגלל שאני רוצה להחלים אז אני מתחבר לאלוהים דרך התוכנית וצומח רוחנית יום אחרי יום, אני פשוט יודע שאין לי ברירה, לא הייתי משקיע בזה אם לא הייתי חייב. 

לא רק למכורים יש הרבה בעיות ביום יום, ולהרבה אנשים אין מספיק כלים להתמודד עם מה שעובר עליהם, בזכות תהליך ההחלמה אני מרגיש שלי יש כלים. 

תגובה: חייב אדם לברך על הרעה כשם שמברך על הטובה לפני 8 שנים, 7 חודשים #83479

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
בשבילי הסקסוהוליזם זה טובה גדולה.
אני מברך על הטובה.
כל התוכניות של אלוקים בשבילי זה לטובה, אבל בסקסוהוליזם זה ממש מוחשי.

"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

תגובה: חייב אדם לברך על הרעה כשם שמברך על הטובה לפני 8 שנים, 7 חודשים #83499

• free
  • רצף ניקיון נוכחי: 13 ימים
  • דירוג זהב
פשוט מהמם- כמה החיים יפים ושקטים בלי "זה".
כמה זה ריק מתוכן, חסר ערך, כלום.

תגובה: חייב אדם לברך על הרעה כשם שמברך על הטובה לפני 8 שנים, 7 חודשים #83720

• שלומקה
  • רצף ניקיון נוכחי: 53 ימים
  • דירוג זהב
free, תשאל את חסר אונים ואת אדם הראשון ואת אבי גולן -אני בטוח שהחיים שלהם עדיין עם "זה".
אבל הם בהחלט יפים כשרואים שאפשר להיות עם זה ולהמשיך לחיות.
לרצות את זה ולדעת שיש אלטרנטיבה.
זה מתנה שאני לפחות קיבלתי בקבוצות...
רק להיום זה מה שנותר
לא הצלחת תנסה מחר

העולם יתן לך מתנות בשפע 
לא כתוב בשומקום שלנסות זה פשע...

(מבוסס על  השיר "רק לעלות", של "קפה שחור חזק")

תגובה: חייב אדם לברך על הרעה כשם שמברך על הטובה לפני 8 שנים, 7 חודשים #83722

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 79 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
1) אסירות תודה על כך שהתאווה הציפה לי תכונות אופי שליליות, שאלמלא הצורך לטפל בתאווה לא הייתי מודע לכך שהן קיימות.
2) אסירות תודה על כך שהמקומות הנמוכים שהייתי בהם קודם מקלים על אסירות התודה על המצב הנוכחי.
3) אסירות תודה על כך שההתנסות שלי בנפילות עוזרת לי ללמד זכות על אחרים שנופלים.
4) אסירות תודה על כך שכל מני קשיים שפעם היו טורדים את מנוחתי כבר לא מזיזים לי, כי הם מחווירים לעומת המצב בו הייתי פעם.
5) אסירות תודה על כך שבגלל החוויה של קשר נמוך עם אישה (במקרה שלי רק וירטואלי) הקשר שלי היום עם אישתי הרבה יותר אמיתי.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.48 שניות

Are you sure?

כן