ברוכים הבאים, אורח

בעיר בשווקים וברחובות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: בעיר בשווקים וברחובות 1102 צפיות

תגובה: בעיר בשווקים וברחובות לפני 8 שנים, 7 חודשים #83595

• adam1
  • רצף ניקיון נוכחי: 44 ימים
  • דירוג זהב
אני מסכים איתך שהרבה פעמים לשים פילטר זה בעצם לסמוך על עצמי ולא לכל אחד העצמי שלו יכול לעזור כנגד הכוחות הגדולים של התמכרות.
אני גם כזה, לפני שהגעתי לתכנית אני ביחד עם מחשב או סמרטפון זה 100% נפילה,  ומאז שבחיי מעורבים כוחות שגדולים ממני אני נקי במשך תקופה ארוכה מאוד למרות שיש לי פלאפון לא מסונן וגם מחשב  ולא רק נקי אלא גם בהתקדמות עצומה בכל תחומי חיי.

תגובה: בעיר בשווקים וברחובות לפני 8 שנים, 7 חודשים #83597

.'תודה רבה על המחמאות. נראה לי שאת הרעיון לקחתי ממשהו של 'סוד הכניעה
אני באופן אישי כן רציתי לשים פילטר, כרגע לפחות. אבל אני לא מצליח לשים. קשה לי לוותר. עוד אחת מהבעיות שלי...
מהניסיון שלי, עקפתי את הפילטר שהתקנתי לבד ולכן רציתי לשים רימון. כמו שכתבתי, קשה לי שם אז כרגע אין לי.
כל כך קשה הויתור. צריך הרבה תפילה
מה שכן, בהתבסס על הרעיון שהבאתי, הפילטר הוא לא הפיתרון. אלא אם כן אפשר להתקין פילטר תוך-מוחי
אבל הוא כן יכול להוות איזו גדר מסוימת. הקלות שאני יכול עכשיו תוך שניות בודדות להיות עמוק-עמוק בפנים היא מדהימה
החלמה
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 7 חודשים על ידי בעצתך תנחני.

תגובה: בעיר בשווקים וברחובות לפני 8 שנים, 7 חודשים #83610

• יוסיפונוס
  • רצף ניקיון נוכחי: 160 ימים
  • דירוג פלטיניום
בעצתך תנחני, תודה לך,

בעצם הייתי רוצה לחדד את הנקודה הזו, ולא כדי להמעיט בערכו של הפילטר אלא בכדי להעצים את הערך של הפורום הזה,
ולמרות שהדברים מן הסתם פשוטים וידועים, אבל כמו שאומר המסילת ישרים, צריך לחזור ולחזק דווקא את הדברים הפשוטים והידועים,

אז ככה, מי שפילטר טוב בשבילו, מצויין, אשריו ואשרי חלקו, אשריו בעולם הזה וטוב לו לעולם הבא ויהא חלקו ספון עם כל הסאדיקים....,
וכמובן שיש את אלו שכמוני שהפילטר לא מפלטר כלום,
אבל, ולנקודה הזו אני חותר, יש דברים שאין פילטר שיכול לעזור להם,
לדוגמא, אוננות, אני מכור לאוננות, נקודה, עכשיו בא תביא לי פילטר שיכול לעזור לי לכזה דבר, או שאתה מצפה ממני ללכת עם ידיי קשורות בשלשלאות של ברזל לכתפיי...,
היה לי באמת חבר צדיק בישיבה קטנה שהיה הולך לישון כל לילה עם ידיו קשורות אל הקיר, טוב, זה קיצוני מידיי....
טוב, בקיצור פה ודאי שלא יעזור פילטר, אבל דבר אחד כן עוזר פה, וזה השיתוף בפורום,
הרי חלק מהבעיה באוננות היא שכשאני מחליט לאונן אני עושה את זה במקום נסתר מאין רואה, בשירותים לדוגמא, וכמובן שגם פילטרים אינם בנמצא, אבל כשאני משתף אותך ואת כל המשתתפים כאן במה שאני  עובר מדיי יום, אני בעצם, תסלח לי על מה שאני הולך לומר, מכניס את כולם פה ביחד איתי לשרותים ואומר באו תראו מה אני עושה, ונראה לך שבמציאות כזו אני יעיז לאונן? בחחחחחחחחייים לא, (וזה לא בגלל ה''מה יאמרו'' אלא בגלל שכאשר אני לבד אני מסוגל לשכוח, אבל כשאני יחד עם מישהו נוסף, אני נזכר מי אני, והדרך להיות יחד עם עוד מישהו זה על ידי הפורום)

מסביבי יש דיבור כזה נגוע/שאני צבוע/ ומה פתאום חזרנו לדבר

רק אתה רואה ת'לב שלי ויודע/כשאני דומע/ אותך לא יכולתי לשקר

איך הסתכלתי רק על מה שאין/ הולך ומתרוקן/ איבדתי את הדרך

מה שקלקלתי תן לי לתקן/ מתחנן/ כמו בן/ רק תפתח לי דלת.(חנן בן ארי, אדון הסליחות)

תגובה: בעיר בשווקים וברחובות לפני 8 שנים, 7 חודשים #83612

אני לא בטוח שזה שיש כאלו שהפילטר לבד טוב להם, מונע מאלו שהפילטר גם טוב להם.
נכון, כנראה יש את ה'צדיקים' ישרי הדרך שתן להם פילטר טוב והם בסדר גמור
אני לא ככה. אני אנסה לעקוף אותו. להלחם. וכנראה שגם אם לא אצליח, זה לא יגרום לי להפסיק לאונן.
אז אפשר להגיד שפילטר כלל לא רלוונטי עבורי ולמה אני מתעסק בשטויות.
מצד שני, גם אם פילטר לבד לא יעזור לי, אולי הוא יוכל לסייע לי בנוסף לדברים אחרים.
וכל אחד הראוי בעיניו (או בעיני ספונסרו) יעשה
לגבי השרשראות,
זכור לי שחשבתי לשים את הידיים על הפלטה כדי שיהיו לי כוויות...
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.32 שניות

Are you sure?

כן