ברוכים הבאים, אורח

מדמיין שהיא איתי וחוטא (מפנטז)
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מדמיין שהיא איתי וחוטא (מפנטז) 871 צפיות

מדמיין שהיא איתי וחוטא (מפנטז) לפני 8 שנים, 7 חודשים #84057

אז כן... אני רווק בן 27 ולעולם לא הייתי לי חברה או אישה בקירבי.
אבל אחרי שמגיל צעיר, 13 התחלתי לחטוא.
באיזשהו שלב כן רציתי שתהיה לי... ופה התחיל הדמיון לשחק.
אני פשוט רואה איתי עוד אדם, אישה  שממלת אחר התאוות שלי, היא הפטרון לבדידות, התסכול, איש שיחה והפנטזיה חוגגת... ואיך לא - על היסוד.
ראיתי בעבר שלאחרים יש אחת אמיתית... אז ראיתי מה יש לאחרים במציאות (רכוש, תפקיד ואפילו חברה)... אז אני מדמיין שגם לי יש.
ראיתי באינטרנט סרטים של אנשים שחוטאים... אז גם אני מדמיין את עצמי חוטא.
אבל זה הורס לי את החיים... את הייסוד

מקוצר רוח /לשעבר

שמחת חינם /לשעבר

Legopart /לשעבר

תגובה: מדמיין שהיא איתי וחוטא (מפנטז) לפני 8 שנים, 7 חודשים #84114

• קדימה הלאה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום חלק לגו!

אני ממש חש את הכאב שלך!

הרבה מדברים בתוכנית שהתאווה היא פתרון למשהו אחר אצלי (המכור).. אני לוקח משהו טבעי (מין) והופך אותו ללא טבעי.. אני לוקח משהו לא טבעי כדי למלא חור שיש לי בתוך הלב..

אם הדברים האלה מדברים אליך אז תדע שיש פיתרון לזה..

המון הצלחה!

כאן למקרה שצריך..
תמיד אשמח לעזור! ניתן לשלוח הודעה פרטית במקרה שצריך..

תגובה: מדמיין שהיא איתי וחוטא (מפנטז) לפני 8 שנים, 7 חודשים #84140

תודה.
מה הפטרון?

מקוצר רוח /לשעבר

שמחת חינם /לשעבר

Legopart /לשעבר
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 7 חודשים על ידי מקוצר רוח.

תגובה: מדמיין שהיא איתי וחוטא (מפנטז) לפני 8 שנים, 7 חודשים #84202

• free
  • רצף ניקיון נוכחי: 13 ימים
  • דירוג זהב
מה שאני הולך לכתוב כאן אינו במטרה לפגוע או להפחית באמונתם של חברי הפורום הדתיים.

אני הכי בעד שתלמד למלא את עצמך. ולא תזדקק לאישור חיצוני לכך שאתה טוב או אהוב.
ששמחת חיים שלך לא תיהיה תלויה בנסיבות חיצוניות, ושתוכל להיות שלם ולהרגיש טוב בזכות עצמך, עם הרגשה שמה שיש לך- כבר מספיק וזה הכל. זאת שאיפה רוחנית ראויה מאוד ולדעתי המצב האידיאלי לכל אדם ולגבר בפרט.
אוכל, אישה, סמים, עבודה, טלוויזיה- שום דבר מאלו *לא* ימלא או ישלים אותך.

אך מכאן להתוות צורך שהוא חיוני ומוטבע בך גנטית כמו כל אדם על האדמה הזאת, צורך שמוטבע בך גנטית מאינטרס אבולציוני ברור כמו הצורך הטבעי להשיג מזון ומחסה, להתוות אותו "כחטא" ואת עצמך כ"חוטא" זהו צעד מאוד קיצוני.

התשוקה לאישה שאתה חווה היא טבעית ורצויה לגמרי, התשוקה הזאת אחראית על המשך קיום דור האנושות כבר מיליוני שנים. התשוקה הזאת דוחפת אותך לעשות מאמצים להכיר נקבה, ללא התשוקה הזאת גברים לא היו טורחים לחזר אחרי נשים ונהפוכו- והמין האנושי היה נכחד.

יש לך צורך טבעי וחיוני, הכר בו ככזה.

אבל כמו הצורך לאוכל, אתה יכול לעשות את זה בצורה שאלוהים התכוון- בצורה בריאה, ואתה יכול לעשות את זה בצורה רעה ו"חולה".

אתה יכול לדחוף לעצמך עוגות, לחם לבן, וסוכר. ואתה יכול להזין את הגוף שלך בירקות, פירות, בשר.
או שתגיד לעצמך שאין הבדל בין שניהם, והן שניהן תאווה לאוכל- ותרעיב את עצמך למוות.
אותו דבר עם תשוקה מינית.
פורנו מסמל תחלואה כמו הסוכר, אלה שמוכרים לך את כל הזבל הזה עם בסופרמרקט עם הסוכר, מוכרים לך משהו זול, שיצור אצלך התמכרות כדי שתחזור לתת להם את הכסף שלך כל החיים (אין להם שום עניין בבריאות שלך)

אז אתה יכול לדחוף ולקנות חרא זול כמו פורנו או שאתה יכול למצוא מישהי חמודה, לבנות איתה קשר ולבטא את התשוקה שלך.

זה אינו חטא, ומכבוד שיש לי לאנשים כאן לא אמשיך וארחיב למה אנשים מסוימים רוצים לגרום לך שסקס זה חטא.

תגובה: מדמיין שהיא איתי וחוטא (מפנטז) לפני 8 שנים, 7 חודשים #84206

• aristo
  • דירוג פלטיניום
צדיק,קודם כל אשריך שאתה בא ממקום מברר ולא ממקום תוקף. אבל כל ההנחת יסוד שלך מוטעת. קיום יחסי מין בין גבר לאישה מבחינת הדת היהודית לא רק שאינם חטא )בניגוד לנצרות) אלא הינם מצווה! אולם כמו שבאוכל יש לנו כללים איך אוכלים ,מה אוכלים וכמה אוכלים. גם כאן! מאחל לך "שתמצא מישהי חמודה לבנות איתה קשר". שבוע טוב אח יקר

תגובה: מדמיין שהיא איתי וחוטא (מפנטז) לפני 8 שנים, 7 חודשים #84213

• קדימה הלאה
  • דירוג פלטיניום
שלום חופשי!

אגיב בקצרה אני חושב שהדברים שלך מאוד מדוייקים..

נקודה אחת יש לי לציין ממה שחברים מספרים : גם קשר אמיתי עם אישה לא מספק אותם הם חייבים אחת נשואה ואחת מהצד.. כמה נשים במקביל.. לקיים יחסים ולמרות שהאישה כבר עייפה ולא רוצה הם מתעקשים.. לחשוב שאם תתחתן ויהיה לך אישה אז תפסיק ואחרי 4 חודשים נקיים לחזור לשם שוב כמו מסכן.. ללכת לשירותי מין למרות שאתה נשוי.. לאונן בזמן שאשתך מותרת לך.. ועוד סיפורים רבים ובעיקר כואבים..

הבעיה היא לא שאין לי את מה שאני צריך אלא ששום דבר לא יכול למלא אדם חולה כמוני..

אליך חלק לגו יקר!

אני חייב לדבר בכנות אני חווה את הפתרון הזה לאט אך עדיין לא זכיתי לדעת את סופו אבל אספר לך בפשטות שאני לא עברתי את ה5 ימים נקיים שבאתי לכאן והיום אני אסירות תודה נקי 100 ימים! 

מה שנותן לי את האמונה בפתרון הזה הוא שיש אנשים שצעדו אותו לפני, הוא נראה מאוד מפחיד ויש ימים שאני מפחד מחדש כל פעם, אך הוא מאוד פשוט שלאט לאט מרגישים איתו יותר בנוח.

ומה שנותן עוד תקווה הוא היכל התהילה מציע להיכנס לשם ולראות אנשים שמצאו פתרון לבעיה שיש לי (ואולי גם לך?) חברים שנקיים שנים שלמות ומעידים על שיפור גובר והולך בחייהם.

אז מה בפועל הפתרון אומר ? 

אני חושב שלפתרון הזה יש דלת נעולה שצריך לעבור ורק לך יש את המפתח להיכנס..

לי מאוד עזר להגיע לנכונות לפתוח את הדלת משני דברים:

אחד הבנתי שממש כואב לי ואני רוצה להפסיק עם זה ואם לא אני מדרדר אין סוף.

והשני שניסיתי הרבה דברים אך שום דבר לא עזר לי.

האם אתה מרגיש שאתה נמצא במקום כזה?

תגובה: מדמיין שהיא איתי וחוטא (מפנטז) לפני 8 שנים, 7 חודשים #84216

קדימה הלאה כתב on 20 פבר' 2016 22:49:
שלום חופשי!

אגיב בקצרה אני חושב שהדברים שלך מאוד מדוייקים..

נקודה אחת יש לי לציין ממה שחברים מספרים : גם קשר אמיתי עם אישה לא מספק אותם הם חייבים אחת נשואה ואחת מהצד.. כמה נשים במקביל.. לקיים יחסים ולמרות שהאישה כבר עייפה ולא רוצה הם מתעקשים.. לחשוב שאם תתחתן ויהיה לך אישה אז תפסיק ואחרי 4 חודשים נקיים לחזור לשם שוב כמו מסכן.. ללכת לשירותי מין למרות שאתה נשוי.. לאונן בזמן שאשתך מותרת לך.. ועוד סיפורים רבים ובעיקר כואבים..

הבעיה היא לא שאין לי את מה שאני צריך אלא ששום דבר לא יכול למלא אדם חולה כמוני..

אליך חלק לגו יקר!

אני חייב לדבר בכנות אני חווה את הפתרון הזה לאט אך עדיין לא זכיתי לדעת את סופו אבל אספר לך בפשטות שאני לא עברתי את ה5 ימים נקיים שבאתי לכאן והיום אני אסירות תודה נקי 100 ימים! 

מה שנותן לי את האמונה בפתרון הזה הוא שיש אנשים שצעדו אותו לפני, הוא נראה מאוד מפחיד ויש ימים שאני מפחד מחדש כל פעם, אך הוא מאוד פשוט שלאט לאט מרגישים איתו יותר בנוח.

ומה שנותן עוד תקווה הוא היכל התהילה מציע להיכנס לשם ולראות אנשים שמצאו פתרון לבעיה שיש לי (ואולי גם לך?) חברים שנקיים שנים שלמות ומעידים על שיפור גובר והולך בחייהם.

אז מה בפועל הפתרון אומר ? 

אני חושב שלפתרון הזה יש דלת נעולה שצריך לעבור ורק לך יש את המפתח להיכנס..

לי מאוד עזר להגיע לנכונות לפתוח את הדלת משני דברים:

אחד הבנתי שממש כואב לי ואני רוצה להפסיק עם זה ואם לא אני מדרדר אין סוף.

והשני שניסיתי הרבה דברים אך שום דבר לא עזר לי.

האם אתה מרגיש שאתה נמצא במקום כזה?

אני מרגיש שאני לא רוצה להיות מנצח יותר.
אתה מכיר את זה שמנהג הידות זה להשאיר אחרי הארוחה פרוסת לחם או חלק מהכיכר על השולחן ואחת הטענות זה כדי לתת לעני, או לתעווה (סיטרא אחרא (היצר)) כדי שהוא ישבע.
התעווה מושכת אותי לקחת גם את החתיכה האחרונה שנותרה על השולחן.
ואני לא עומד בזה.
והרצון נמצא בראש... ועכשיו גם בתיקיות של המחשב... אין לי מעצור
ומנוס... (האם אני רוצה? האם יש? והאם אני רוצה?)
זה לא פייר, תעווה בדמות פנטזיה, זה פשוט אסון

מקוצר רוח /לשעבר

שמחת חינם /לשעבר

Legopart /לשעבר

תגובה: מדמיין שהיא איתי וחוטא (מפנטז) לפני 8 שנים, 7 חודשים #84239

• קדימה הלאה
  • דירוג פלטיניום
שלום חלק לגו יקר!

מזדהה מאוד עם מה שכתבת!

לפי מה שהבנתי (תקן אותי אם זה לא נכון) בהודעה הראשונה כתבת על הסבל שאתה מרגיש שזה אוכל לך את החיים ובהודעה האחרונה כתבת שאתה לא מצליח לעצור את זה שכל הזמן אתה נמשך לשם שוב.

חשוב לי להדגיש לפי ראות עיני נקודה חשובה. אני "קדימה הלאה" מת להתאוות ולאונן ולעשות עוד הרבה דברים שהראש שלי אומר שהם יהיו הדבר הכי טוב בשבילי ושיפתרו לי את כל הבעיות וזה יהיה כיף וזה פשוט מושלם.
ואני "קדימה הלאה" גם מת כאשר הוא נוגע בתאווה מגיע לאיבוד שליטה סובל מרגיש חוסר ערך לחיים כולי רועד נכנס לעצבות חי בחיים מפוצלים.

אם כן אני "קדימה הלאה" הוא פשוט מתכון להרס עצמי במוקדם או במאוחר כי אני כל כך רוצה את התאווה (גם היום) אך כאשר אני נוגע בה אני סובל בצורה נוראית אז מה התקנה שלי??

האם אתה מרגיש שייך לדברים האלו?

תגובה: מדמיין שהיא איתי וחוטא (מפנטז) לפני 8 שנים, 7 חודשים #84242

קדימה הלאה כתב on 21 פבר' 2016 09:21:
שלום חלק לגו יקר!

מזדהה מאוד עם מה שכתבת!

לפי מה שהבנתי (תקן אותי אם זה לא נכון) בהודעה הראשונה כתבת על הסבל שאתה מרגיש שזה אוכל לך את החיים ובהודעה האחרונה כתבת שאתה לא מצליח לעצור את זה שכל הזמן אתה נמשך לשם שוב.

חשוב לי להדגיש לפי ראות עיני נקודה חשובה. אני "קדימה הלאה" מת להתאוות ולאונן ולעשות עוד הרבה דברים שהראש שלי אומר שהם יהיו הדבר הכי טוב בשבילי ושיפתרו לי את כל הבעיות וזה יהיה כיף וזה פשוט מושלם.
ואני "קדימה הלאה" גם מת כאשר הוא נוגע בתאווה מגיע לאיבוד שליטה סובל מרגיש חוסר ערך לחיים כולי רועד נכנס לעצבות חי בחיים מפוצלים.

אם כן אני "קדימה הלאה" הוא פשוט מתכון להרס עצמי במוקדם או במאוחר כי אני כל כך רוצה את התאווה (גם היום) אך כאשר אני נוגע בה אני סובל בצורה נוראית אז מה התקנה שלי??

האם אתה מרגיש שייך לדברים האלו?

כן כן, אני בדיוק ככה.

רק שאצלי זה כבר התדרדר, אני חש רע לפני התאווה וחש רע אחרי התעווה.
התאווה היא דבר מיותר, רק שאני מרגיש יותר טוב כשאני נכנס אליה, ושורף זמן סתם.
בקיצור אם אני אוריד את התאווה ישאר לי רק רע.
וזה רק מתדרדר.

מקוצר רוח /לשעבר

שמחת חינם /לשעבר

Legopart /לשעבר

תגובה: מדמיין שהיא איתי וחוטא (מפנטז) לפני 8 שנים, 7 חודשים #84492

• קדימה הלאה
  • דירוג פלטיניום
מאוד מזדהה עם מה שכתבת!
אני יודע שהתאווה רעה והיא הורסת אותי אבל איכשהו שאני נמצא בה אני מרגיש טוב.
למרות שהראש אומר לי אל תיכנס לזה זה לא טוב לך התשוקה שלי לזה פשוט מושכת אותי כמו מגנט ואני מרגיש טוב לזמן מסויים ואז מתחיל להגיע לסבל נוראי.
פעם חבר סיפר שהוא חושב שהביטוי העיקרי לבעיה שלו זה שכחה.
אני סובל אחרי שפועל על התאווה אך אני לא מצליח לשמר את הזיכרון של ההרגשה הרעה שהייתה לי ובמוקדם או במאוחר אני חוזר לשם.
פשוט לא מצליח לזכור שפעם שעברה לא הביאה רק כיף אלא בעיקר סבל.
ואם זה לא מספיק ואני זוכר שסבלתי אז אני פשוט יגיד לעצמי דברים כגון הפעם זה יהיה אחרת את זה עדיין לא ניסיתי לא לאונן רק להסתכל רק לבדוק האם קיים דבר כזה ועוד שלל מיני דברים שינצחו את הזיכרון שלי.

זוהי הבעיה שלי והיא מאוד קשה וכמו שהזכרת היא כל הזמן מחמירה ומדרדרת כי מה שפעם סיפק אותי כבר לא מזיז לי ואני רוצה משהו יותר חזק שיעיף אותי לעננים ואני שמתי גבול לאונן רק במקלחת אך הוא נפרץ ושמתי גבול לא לראות פורנו והוא נפרץ וכן הלאה.
רק להיום הבעיה שלי כל כך חמורה שאני חייב להתייחס אליה בכבוד הראוי.
ב
אסירות תודה מצאתי פתרון לבעיה שלי האם אתה רוצה אותו גם?

תגובה: מדמיין שהיא איתי וחוטא (מפנטז) לפני 8 שנים, 7 חודשים #84499

קדימה הלאה כתב on 24 פבר' 2016 17:20:
מאוד מזדהה עם מה שכתבת!
אני יודע שהתאווה רעה והיא הורסת אותי אבל איכשהו שאני נמצא בה אני מרגיש טוב.
למרות שהראש אומר לי אל תיכנס לזה זה לא טוב לך התשוקה שלי לזה פשוט מושכת אותי כמו מגנט ואני מרגיש טוב לזמן מסויים ואז מתחיל להגיע לסבל נוראי.
פעם חבר סיפר שהוא חושב שהביטוי העיקרי לבעיה שלו זה שכחה.
אני סובל אחרי שפועל על התאווה אך אני לא מצליח לשמר את הזיכרון של ההרגשה הרעה שהייתה לי ובמוקדם או במאוחר אני חוזר לשם.
פשוט לא מצליח לזכור שפעם שעברה לא הביאה רק כיף אלא בעיקר סבל.
ואם זה לא מספיק ואני זוכר שסבלתי אז אני פשוט יגיד לעצמי דברים כגון הפעם זה יהיה אחרת את זה עדיין לא ניסיתי לא לאונן רק להסתכל רק לבדוק האם קיים דבר כזה ועוד שלל מיני דברים שינצחו את הזיכרון שלי.

זוהי הבעיה שלי והיא מאוד קשה וכמו שהזכרת היא כל הזמן מחמירה ומדרדרת כי מה שפעם סיפק אותי כבר לא מזיז לי ואני רוצה משהו יותר חזק שיעיף אותי לעננים ואני שמתי גבול לאונן רק במקלחת אך הוא נפרץ ושמתי גבול לא לראות פורנו והוא נפרץ וכן הלאה.
רק להיום הבעיה שלי כל כך חמורה שאני חייב להתייחס אליה בכבוד הראוי.
ב
אסירות תודה מצאתי פתרון לבעיה שלי האם אתה רוצה אותו גם?

כן!

מקוצר רוח /לשעבר

שמחת חינם /לשעבר

Legopart /לשעבר

תגובה: מדמיין שהיא איתי וחוטא (מפנטז) לפני 8 שנים, 7 חודשים #84582

• קדימה הלאה
  • דירוג פלטיניום
טוב אז נשאר לך רק עוד דבר אחד פשוט לעשות..

המשימה היא מאוד פשוטה ולא מצריכה בכלל מאמץ פיזי או מנטלי..
אך כן יש בה קושי (רגשי אם תרצה) והיא להיות מוכן לוותר קצת על אנונימיות..

חשוב להבהיר שאין בפתרון עיתונאים או שוטרים או אנשים שמשעמם להם ורוצים לגלות מי סובל מהתאווה..
בסופו של יום כל אדם שנמצא בפתרון פשוט סבל והגיע לרמה שהוא מוכן לשלם את המחיר הקטן..

ההבדל היחיד שיש בינך לבין מי שתדבר איתו הוא שהוא עלה לרכבת כמה תחנות לפניך גם הוא התבייש בהתחלה וגם הוא שינה את הקול בהתחלה וגם הוא רעד ממי הוא ידבר וגם הוא פחד שאולי יזהו אותו וגם הוא...
בקיצור כל תחושה או מחשבה שתעלה לך למה לא לעשות את זה אני יכול להבטיח לך שעברה בראש של מישהו שנמצא ברכבת הזאת .. רכבת של אנשים שסבלו ורק להיום מתקדמים לקראת יעד של חיים טובים..
חיים של נקיות.. חיים של שפיות.. חיים של איחוד עם עצמי.. חיים של תקווה.. חיים של קושי שניתן לעמוד מולו..

אז אם אתה מוכן להצטרף לרכבת התקשר ל 1599-500-119 והקש 2 ( באם תרצה תוכל גם להתקשר מחסוי) ושם יענה לך מישהו שסובל מהתאווה ונמצא בפתרון הוא ישוחח איתך מעט על אופי השימושים ובאנונימיות גמורה יעביר אותך לאדם שמקשר..

אה ועוד נקודה חשובה, אני התקשרתי ולא ענו לי אז אמרתי שעשיתי את שלי מול התאווה ועכשיו אלוהים אשם ולא ניסיתי עוד פעם. אסירות תודה ענקית שכעבור זמן ניסיתי עוד פעם והגעתי..
בשיחה הקטנה הזו כל החיים שלי היו תלויים היא חושבה מדי בכדי לפספס אותה..

המון בהצלחה באם תרצה לשאול עוד שאלות וכד' בשמחה.. (עדיף בפרטי)

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.51 שניות

Are you sure?

כן