ברוכים הבאים, אורח

האם אפשר להפסיק בעמצא העברה ולעבור מיידי למשהו אחר
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: האם אפשר להפסיק בעמצא העברה ולעבור מיידי למשהו אחר 263 צפיות

האם אפשר להפסיק בעמצא העברה ולעבור מיידי למשהו אחר לפני 8 שנים, 6 חודשים #85076

אני מתלבט כל פעם, כי לעצור לדקה לפני החטא אני יכול, אבל לעבור למשהו אחר אני לא יכול.
אולי זה כן אפשר?, יש למישהו רעיונות או מוכן לשתף מהניסיון האישי ?

מקוצר רוח /לשעבר

שמחת חינם /לשעבר

Legopart /לשעבר

תגובה: האם אפשר להפסיק בעמצא העברה ולעבור מיידי למשהו אחר לפני 8 שנים, 6 חודשים #85079

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 79 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
רגע לפני עלול להיות מאוחר.
קבעתי לעצמי כלל שברגע שאני מרגיש נדנוד של תאווה, אפילו שברור לי שאני יכול ברגע זה להתגבר, אני ישר נכנס לאתר וכותב פוסט אחד או תגובה אחת. זה כלל ברזל.
כך אתה לא מגיע לשלב של דקה לפני.

האפשרות היותר אגרסיבית היא כמובן טלפון לחבר - גם זה לא דקה לפני אלא ברגע שמרגישים עוררות כלשהי

תגובה: האם אפשר להפסיק בעמצא העברה ולעבור מיידי למשהו אחר לפני 8 שנים, 6 חודשים #85090

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אצלי זה הפוך, דקה לפני אני לא יכול, אפי שנשארתי נקי, נשארתי עם האובסביה והמצב מסוכן, אבל לעבור למשהו אחר, זה פעולה שאני יוצא מהתאווה, כגון טלפון לחבר, או לאישתי לשאול מה שלומה, או לדבר עם ילדיי, ואם אני בבית לסגר את הבית הפעולות האלו מוציא ממני התאווה,
בכל מקרה תמשיך איתנו ונשמח בהחלמתך,
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: האם אפשר להפסיק בעמצא העברה ולעבור מיידי למשהו אחר לפני 8 שנים, 6 חודשים #85124

• קדימה הלאה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום חלק לגו!

טוב אז לגבי חטא אני לא יודע ניסיתי הרבה פעמים וגם אם הצלחתי לעצור שנייה לפני שזה קרה אז יום אח"כ זה פשוט קרה לא הצלחתי להחזיק את זה יותר מדי אך..

אם מדברים על מחלה, אז מנסיון הייתה לי מעידה בהתחלה שהתחלתי לאונן ועצרתי ועברתי (אני חושב) לפעולות החלמה וכן לא מזמן קרה לי שהרשתי שאני רוצה לאונן ועברתי לפעולות החלמה וזה עבר..

פעם חבר נתן מסר שהמישהו אמר לו שהוא מוכן לעשות פעולות של החלמה אך מרגע שהוא רואה מושא תאווה הוא לא מסוגל לעצור את עצמו עד הנפילה ואז אותו חבר הסביר יפה מאוד כמה נקודות יציאה יש לאדם מתוך הסרחורת הזאת..

ושוב אני אדגיש פעם לא הייתי יכול היום ורק להיום אני יודע שיש אופציה אחרת..

מתפלל לסיים את היום בנקיות!

כאן למקרה שצריך..

תמיד אשמח לעזור! ניתן לשלוח הודעה פרטית במקרה שצריך..

תגובה: האם אפשר להפסיק בעמצא העברה ולעבור מיידי למשהו אחר לפני 8 שנים, 6 חודשים #85130

• shilat
  • חבר קבוע
שלום חבר יקר.
לעניות דעתי כדאי להיות בקשר עם חבר. הבנתי שזה פועל באופן לא הגיוני ופשוט מוריד את התאווה.
אני אומר איזו השפעה יש בעצם העובדה שאפשר לקרוא וכתוב ולהיחשף כאן בצורה חלקית לטובה, אז ברור שאם אתה מדבר עם מישהו זה הרבה יותר טוב.
זה הסוד של הקבוצה. מעט מן האור, החשיפה, דוחה הרבה מן החושך.
בהצלחה לכולנו.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.32 שניות

Are you sure?

כן