ברוכים הבאים, אורח

לחוטא /למכור /לבעל תאווה/ לבעל התשובה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: לחוטא /למכור /לבעל תאווה/ לבעל התשובה 271 צפיות

לחוטא /למכור /לבעל תאווה/ לבעל התשובה לפני 8 שנים, 6 חודשים #85085

יום יום לאחר שמסיימים את העבודה  כולם הולכים לישון                                                                                       מכבים את כל הנורות והפלורסנטים שדולקים מתיישבים מול המסך  שמים בקבוק שתיה פלוס משהו לנשנש                 ויאללה קדימה כבוד היצר בבקשה קח את שלך  עכשיו אני מתמסר אילך כל כולי שייך לך                                                                 אני הולך כשתסיים תקרא לי  אני נותן לך במתנה גמורה  את חלבי ודמי                                                                     לזמן הזה אין אני יש רק אתה  אתה הבוס אתה השולט אתה המלך אני רק נתין זר 
אני לא פה תמשיך תעשה איתי מה שלבך חפץ   אל דאגה  כיסיתי עם סמרטוט את הנשמה                       
היא צועקת שתצעק אני מחניק עם סמרטוט את זעקותיה                                                                                    
רַק שְׂפָתֶיהָ נָּעוֹת וְקוֹלָהּ לֹא יִשָּׁמֵעַ                                                                                                              
אני חי איתה כבר שנים רגיל לזעקות האימה שלה                                                                                                        
אל תתייחס תמשיך תמשיך עד שתגיע לסיפוק                                                                                            
חלפה כבר שעה ועוד שעה  תיכף צריך לקום להניח תפילין  להגיד ולא תתורו אחרי לבבכם                                   
אבל עכשיו זה הזמן לחטוא                                                                                                                    
חושך אף אחד לא רואה וגם אני כבר כמעט לא רואה                                                                                       
דמעות של מאמץ מתחילים לזלוג מהעין השמאלית וגם מהימנית                                                                       
4 בבוקר  בסוף בכלל חטאתי על סרטון ישן שלא על זה בכלל רציתי לחטוא                                                  
חיפשתי משהו חדש שיסעיר את חושי  בשביל זה נשארתי ער עד לפנות בוקר ?                                           
איזה טמבל אני מתי אני כבר יתבגר ויצא מהסמים האלה                                                                              
עד מתי אני יהיה שחקן ויספק כל יום ליצר את מה שהוא מבקש ומזמין
 איזה כיף שהכל שייך לעבר הרחוק ואלוקים הושיט לנו חבל ואנחנו כבר לא שם                         
אלוקים ממשיך כל יום לשלוח חבלים עבים לכל אחד ואחד  לפי מה שמתאים לו                            
הבה נאחז בחבל  וניתן לו להרים אותנו גבוה גבוה                                                                          
עד שלא נוכל לראות ולזכור את התהומות בהם שהינו

תגובה: לחוטא /למכור /לבעל תאווה/ לבעל התשובה לפני 8 שנים, 6 חודשים #85088

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 79 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
איזה פוסט יפה

התחברתי
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן