ברוכים הבאים, אורח

עליות וירידות יכול להיות מכור?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: עליות וירידות יכול להיות מכור? 409 צפיות

עליות וירידות יכול להיות מכור? לפני 8 שנים, 6 חודשים #85389

• בר
  • חבר קבוע
בגדול כשאני רואה את השאלון לבדיקה אם אתה מכור אני  עונה על הרוב בחיוב....
אבל כשאני רואה מכורים כותבים ,אני חושב "אולי אני לא מכור" כי אני לא בכזה חוסר עונים...
אם אני עסוק במשהוא מסויים,התאווה לא תדפוק לי כל הזמן בראש...
עם מישהוא שעלול לגלות אותי רואה אותי או שיש לי חשש שהוא יכול לראות אותי,אני לא יצפה בפורנו או משהוא כזה...
וממה שהמכורים כותבים עושה רושם שכשהתאווה  היית תוקפת אותם הם במצב שהם יפלו בכל אופן...
תקופה ערוכה לא הייתי נכנס לחנות אינטרנט כי ידעתי ששם אני יכול ליפול,..למרות שבסוף כן נכנסתי במקום שלא יראו אותי.
ומהמכורים עושה רושם שכשזה קורה להם אז זהו...
ובכלל יש עליות וירידות בזה,לפעמים יש תקופות שאני איך שהוא מסתדר להילחם עם זה,ויש שבכלל לא...
אז יכול להיות שאני לא מכור?

נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 6 חודשים על ידי בר. סיבה: חיסרתי מילה

תגובה: עליות וירידות יכול להיות מכור? לפני 8 שנים, 6 חודשים #85395

מזדהה עם הספק הזה.
נראה לי שפעם כתבתי על זה כאן, שאני לא אאונן מול אנשים או אחלל שבת בשביל זה.
ואוסיף היום, שמתחשק לי לשכב עם הרבה בחורות ברחוב ואני עדיין לא אנס-סדרתי.

אני לא אומר שכל הספקות נפתרו, ממש לא. אבל מההבנה הקצרה שלי, חוסר-אונים הוא לא דווקא אין-אונים.
חסר כוח. זה לא שאין כוח בכלל.
גם מכור יכול "לעשות שריר" ולהיות נקי לכמה זמן.
אבל אם אתה מכור, בעצם מובטח לך שבסוף תשתמש. 
יש סיפור בספר הגדול (של אלכוהוליסטים אנונימיים) על חבר שהיה נקי משהו כמו 25 שנה, ובסוף חזר לשתייה ומת תוך כמה שנים.

נקודה נוספת שזכורה לי, זה שבעצם אתה חסר אונים מול דבר מסוים. לדוגמה, מישהו יכול להגיד שהוא חסר אונים מול לשבת מול אינטרנט פתוח לבד בבית

אז, לשאלתך, אני לא יודע אם אתה מכור (תן לי קודם להסתדר עם עצמי...) אבל ממה שהבנתי, ייתכן שכן.

בהצלחה רבה. שבוע טוב

תגובה: עליות וירידות יכול להיות מכור? לפני 8 שנים, 6 חודשים #85398

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
לא משנה אם 5תה מכור או לא, אתה מתמודד עם מה שכותבי האתר מתמודדים, אנו באותו סירה, תמשיך איתנו, בהמשך הדרך תמצא מה שעובד בשבילך, ולאן אתה מתקדם בחיים, המון הצלחה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: עליות וירידות יכול להיות מכור? לפני 8 שנים, 6 חודשים #85401

• אהבת חסד
  • רצף ניקיון נוכחי: 1913 ימים
  • דירוג פלטיניום
אתה יכול לבחון את עצמך ביותר פרוט.

הבאת את הדוגמא של "רק אם אף אחד לא ידע" שאני חושב שהיא משותפת לכולנו כמעט, אבל נסה לתת לעצמך מבחנים יותר "קלים".
לדוגמא אצלי למשל, לא חשבתי אי פעם שאעשה את זה כשאישתי מתקשרת באמצע, או בעניין אחר לגמרי - אחרי שהתחלתי לשתף כאן לראשונה ב'יומן מסע' לא חשבתי שאוכל ליפול ולשתף על הנפילה ובכ"ז זה קרה...

נראה לי שזה יעזור לך לדעת קצת יותר טוב עם מה אתה מתעסק...

בהצלחה!

תגובה: עליות וירידות יכול להיות מכור? לפני 8 שנים, 6 חודשים #85406

• יוסי כהן
  • רצף ניקיון נוכחי: 1094 ימים
  • דירוג פלטיניום
אהלן חבר, 

גם אני לא הייתי מאונן ורואה פורנו כשחשבתי שיראואותי ואני מכור.. 

דבר נוסף: עם הזמן המחלה מתקדמת והדברים מיטשטשים. אני מספר לעצמי שאף אחד לא רואה וכו' העיקר שאוכל לפעול על התאווה כאן ועכשיו. 

בהחלמה.

תגובה: עליות וירידות יכול להיות מכור? לפני 8 שנים, 6 חודשים #85440

• קדימה הלאה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום בר היקר!

על ההכבוד על האומץ לפתוח משתמש ומייל ולכתוב בפורום מעריך את זה מאוד צעד לא פשוט בכלל..

לא חייב לאונן כל יום בשביל להיות מכור. יש מושג ששנקרא תקופתי זאת אומר אחד שרק פעם בכמה זמן שבוע חודש וכו נופל אין התדירות מחייבת.

לי מאוד עזר לראות בבאופן יותר אוביקטיבי היא לרשום בתזכיר )נעול כמובן כדי לשמור על אנונימיות( בכל פעם שעולה לי פנטזיה לראש או שאני לוגם מבטים. 

שיהיה המון הצלחה!

כאן למקרה ששצריך. .
תמיד אשמח לעזור! ניתן לשלוח הודעה פרטית במקרה שצריך..
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.31 שניות

Are you sure?

כן