ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: ההבנה 408 צפיות

ההבנה לפני 8 שנים, 6 חודשים #85424

אחרי קצת מחשבה על העניין, הבנתי משהו.
אצטט רגע משהו שכתבתי מהפוסט הראשון שלי בערך, כשהצגתי את עצמי:
"אז זה התחיל כשהייתי בכיתה ד'-ה', שאז חבר שלי סיפר לי מה זה אומר להיות עם אישה.
לא הבנתי מה הוא רוצה ממני ואז הוא התחיל להסביר לי ואם אני זוכר נכון, משם הכרתי את הפורנוגרפיה והאוננות"
אז זהו. שחשבתי על זה והבנתי שאני לא זוכר נכון.
למעשה, אני מכיר את האוננות מגיל מאוד צעיר, מכיתה א'.
אני זוכר את עצמי בגיל הזה מאונן, אבל לא ידעתי שזה נקרא אוננות ולא הייתי דתי וזה סתם היה לי נעים וכיף אז פשוט המשכתי.
השינוי שקרה בכיתה ד'-ה' עם אותו חבר היה כנראה שגיליתי את הפורנוגרפיה, וגיליתי דרך אוננות חדשה, הדרך הרגילה שמשתמשים בה (לא נפרט, אבל עד אותו היום הייתי מאונן בדרך מוזרה).
אז יוצא שאני מאונן כבר 9-10 שנים. וגם כמה שנים מהם היו מלוות בצפייה בפורנו.
אז מה שרשמתי במשפט הראשון, שהבנתי משהו - זה שהבנתי שאני קרוב לוודאי מכור.
כן, אני כנראה מכור.
וגם שהייתה לי הפסקה של כמה חודשים טובים (בין 7-10 חודשים בערך, ברוך ה') - זה חזר אחרי זה.
התאווה חזרה אליי אז.
וזה לא עוזב אותי עד היום.
גם עוד סימן שמעיד שאני מכור - זה שלפני כמה זמן, הייתי חולה מאוד ולא הייתי יכול לחטוא ולא היה לי דרך להיכנס לאינטרנט ולראות תמונות לא צנועות, אז מרוב שכל כך רציתי את התאווה, פשוט ניסיתי לצייר אישה לא צנועה על דף נייר.
ובגלל שהייתי חולה וחלש אז רעדה לי היד והציור יצא יחסית גרוע, ואני זוכר שרציתי לבכות. כן, רציתי לבכות כי לא הצלחתי לצייר אישה שתספק את תאוותי.
אשמח לשמוע את דעתכם, האם הדברים שתיארתי הם תסמינים של מכור, ולשמוע בעצתכם.
יישר כוח לכולם ובהצלחה רבה בדרך חזרה אל אבינו שבשמיים.

העיקר זה תודה והודאה.
על כל יום נקי תגיד תודה רבה לקב"ה ששמר אותך נקי.

תגובה: ההבנה לפני 8 שנים, 6 חודשים #85441

• קדימה הלאה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום נחמן נתן!

לקבוע אם אתה מכור או לא זו שאלה שרק אתה יכול לענות עליה ואף אחד אחר.

שאלה למחשבה מדוע אתה רוצה להפסיק האם כי זה חטא?
תמיד אשמח לעזור! ניתן לשלוח הודעה פרטית במקרה שצריך..

תגובה: ההבנה לפני 8 שנים, 6 חודשים #85443

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
נחמן נתן היקר,

תודה רבה על השיתוף הכנה. זה תמיד מחזק לראות את הדרך שכל אחד מהחברים עושה.

אינני מטפל או מומחה, אין ביכולתי לקבוע מיהו מכור בהגדרה הרפואית.

אך על עצמי שמתי לב שה"בעיה" שלי מול התאווה, חרגה לגמרי מהציר של יצר טוב ויצר רע. והיא הגיע למחוזות שבהם הוכח לי שהשכל שלי פשוט קורס כשהתאווה פעילה. 
השטויות שעשיתי. הקטנוניות והתינוקיות שנלוו למעשים. האווילות. (כשאשתי תפסה אותי מציץ בחלון...)
הרמה הנחותה שאליה ירדתי. האשה השמנה והמכוערת שגרמה לי לבהות במסך ב5 לפנות בוקר (היא שברה אותי לגמרי, בזכותה אני כאן...) כל זה התאחד אצלי לתובנה ברורה. אני לא מתעסק מול נסיונות ויצר הרע גרידא.
אלא אני נמצא באיזשהו קושי פנימי ונפשי, והתאווה יושבת על זה בדיוק! התאווה באה לפתור את הבעיות שלי.
התאאווה שימשה לי בתור קנאביס רםואי. התמכרתי לזה מפני שזה סיפק לי את החומר הנכון במוח, כשהמוח היה במצוקה.

בהחלמה למדתי עוד ועוד יותר ויותר לזהות את המצוקה. כיום ברוך השם אני מודע יותר למצב שלי ויש לי הרבה יותר זמן להגיב נכון ולהגיב מוקדם לפני שאני גולש...

ועם כל הדרשה חוצבת הלהבות, ממש ברגע זה בא לי ריגוש... בא לי צחוקים... בא לי תאווה...
השאלה היא, מה אני עושה עם התחושות הללו? מתעלם? מדחיק? נופל? לוחם?
או עושה את מה שלימדו אותי לעשות? מתחבר לאלוקים בדרך מקורית ומיוחדת שרק בתכנית למדתי אותה.
לילה טוב אחי

אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן