ברוכים הבאים, אורח

השיעור הכי טוב בחיים שלי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: השיעור הכי טוב בחיים שלי 335 צפיות

השיעור הכי טוב בחיים שלי לפני 8 שנים, 5 חודשים #86215

• Kobilevigye
  • דירוג כסף
חייב לשתף אותכם בזה.. 
רציתי לכתוב את זה בשרשור הקודם שהתחלתי, ולענות תשובה לעצמי. אבל אני חושב שמגיע לזה פוסט נפרד..
היום קיבלתי כנראה את התשובה הכי טובה לשאלה שלי וממקום אחר לגמרי.
היום רצה הודעה בין קבוצות הווצאפ על כך שיש גמר גביע המדינה בכדורסל נכים ושכולם מוזמנים. החלטנו ללכת כל המשפחה למשחק ביחד עם האחים הקטנים.
זו היתה חוויה מסעירה ומרוממת נפש. על המגרש היו אנשים גיבורים, אנשים שבשלב כלשהוא בחייהם חרב עליהם עולמם, ונהיו נכים, אבל החליטו לא לוותר לעצמם, לקחת את החיים שלהם בידיים, להילחם ולהצליח בכל דבר שיעשו. 
כוכב המשחק היה עשהאל שאבו- בשנת 2002 אמו ושלושת אחיו נרצחו בפיגוע באיתמר, והוא איבד את רגלו בפיגוע. הוא היה בן 9 בפיגוע.לעשהאל גם כנראה היו שאלות של איך הוא יכול להתמודד עם זה. ואיך דורשים ממנו להתמודד עם דבר כזה. אבל הוא החליט שהשאלות האלה לא יעצרו אותו בחיים. 
היום עשהאל הוא ספורטאי, שחיין מצטיין, כדורסלן-שהיום הניף את גביע המדינה שנה שנייה ברציפות- ובקרוב ייצג את מדינת ישראל באולימפיאדת הנכים בברזיל. 
כמו עשהאל, היו על המגרש עוד תשעה שחקנים, כל אחד עם הסיפור האישי הכואב שלו, שהחליטו להתעלות מעל כל השאלות מעל כל הכאב, לראות רק את הטוב ולנצח. האנשים האלה היו היום הגיבורים שלי ושל עוד מאות האנשים והילדים שבאו לראות אותם.

היום קיבלתי את השיעור הכי טוב שקיבלתי בחיים שלי.
לי זה נתן כוחות אדירים, ומוטיבציה אדירה להתחיל לעבוד ולנצח. אני בטוח שזו תהיה מלחמה קשה ושאני עוד אפול ואפסיד בלא מעט קרבות, אבל אני לא הולך לוותר... 
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 5 חודשים על ידי Kobilevigye.

תגובה: השיעור הכי טוב בחיים שלי לפני 8 שנים, 5 חודשים #86228

• פנימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 3460 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • "...ואם לא עכשיו אימתי"?
תודה על השיתוף, ממש מרגש.

רק להבהיר נקודה קטנה שייתכן שגם אתה מסכים לה: הדרך של התכנית היא לא לצאת ל'מלחמה', אלא לצאת ל'כניעה'.

זאת נקודה לא פשוטה אצלי להכיל את זה שעליי (הצדיק הגדול הגיבור והנורא...) להיכנע למשהוא, להיכנע כדי לתת לבוראי להיכנס לחיי ולנצח אותו בשבילי, כלומר הכניעה היא הניצחון שלי,
אבל זה עובד אצלי.

וזה מאד מאד מאד שונה מהשיטה שלימדו אותי איך להתקדם בחיים בדר"כ.

מתפלל שיעבוד גם לך.

יום טוב ומבורך אח יקר
- "מצבי היום לא משקף את האני הפנימי האמיתי שלי, אלא רק את מה שעשיתי בחיים עד היום".
- "עיקר כוחו של האדם הוא להודות בחולשתו ולפנות אל ה'. זה הכוח הגדול של האדם" - הרב מנחם פרומן.
שיהיה יום טוב ונקי - לך לי ולכולנו
----------------------------------------------------------
לסיפורי האישי - פנימה

ליומן המסע שלי - חיים פנימיים

נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 5 חודשים על ידי פנימה.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.30 שניות

Are you sure?

כן