ברוכים הבאים, אורח

לפני נפילה..משלה את עצמי שזה יעבור(כבר 35 שנה)
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: לפני נפילה..משלה את עצמי שזה יעבור(כבר 35 שנה) 716 צפיות

לפני נפילה..משלה את עצמי שזה יעבור(כבר 35 שנה) לפני 8 שנים, 5 חודשים #86219

שלום לכולם,
אחרי המייל האופטימי בחנוכה של יציאה לחירות,
הבנתי שוב שאני מכור כמעט חסר תקנה..
אני לא מצליח להתחבר לתכנית, כנראה שהיא
מיועדת לאנשים מסויימים.
עדיין מחכה לנס...אנא השם הושיעה נא!

תגובה: לפני נפילה..משלה את עצמי שזה יעבור(כבר 35 שנה) לפני 8 שנים, 5 חודשים #86224

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אני מבין אותך מאוד, הגיל שלך כנרטה גם מייאש, אבל התכנית הינו לכולם, יש דרישה אחת ויחידה לבוא לקבוצות שוב ושוב, עד שהנס יקרה, אשמח להפגיש אותך עם מישהו שנכנס לתכנית בגיל 54 היה נקי שנה ונפל ועכשיו הוא נקי כמעט שלוש שנים וממשיך לבוא לקבוצות, זה מאוד יעזור לך לראות שבכל גיל יש תקווה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: לפני נפילה..משלה את עצמי שזה יעבור(כבר 35 שנה) לפני 8 שנים, 5 חודשים #86229

• פנימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 3460 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • "...ואם לא עכשיו אימתי"?
שלום אח יקר ואהוב

מצדיע לך על האומץ לצאת למרחב הווירטואלי ולשתף אותנו בקשיים והניסיונות בחייך.
תודה רבה.
זה מוסיף לי הרבה,
מזכיר לי איפה הייתי ולאן אני לא רוצה בשום אופן לחזור. כל יום 'רק להיום'.

''אני'' ''הצלחתי'' לעלות על דרך אפי' בלי צעד ראשון.. בעזרת טיפול פסיכולוגי ולמידה איך מנגנון המחשבות שלי עובד, ובעזרת בוראי הצלחתי אחרי כמה ניסיונות כושלים לעמוד באתגר 90 הימים ומשם אני ממשיך כל יום רק להיום כבר תקופה בחסדו יתברך. אבל אין כמו ההחלמה ותחושת הביחד שקבוצה נותנת. לי לפחות זה עוזר.

ראיתי שכבר ניסית קבוצות.
מתפלל בשבילך שתקבל את הכוחות והאומץ לעשות את התכנית שהכי מתאימה לך ולמצבך.
מניסיוני הדל אין אדם שבאמת לא מתאים לתכנית, יש אדם שלא מוכן כרגע להתאים לתכנית.
מקווה שתהיה מוכן.

בהצלחה רבה!
שבכל אשר תפנה ה' יהיה בעזרך.

- "מצבי היום לא משקף את האני הפנימי האמיתי שלי, אלא רק את מה שעשיתי בחיים עד היום".
- "עיקר כוחו של האדם הוא להודות בחולשתו ולפנות אל ה'. זה הכוח הגדול של האדם" - הרב מנחם פרומן.
שיהיה יום טוב ונקי - לך לי ולכולנו
----------------------------------------------------------
לסיפורי האישי - פנימה

ליומן המסע שלי - חיים פנימיים

תגובה: לפני נפילה..משלה את עצמי שזה יעבור(כבר 35 שנה) לפני 8 שנים, 5 חודשים #86233

תודה. באמת. זה חשוב לי, כי נראה לי שיש בי צד שאומר שזה יעבור מתי שהוא...

מאחל לך שמתיר אסורים וזוקף כפופים ישחרר גם אותך...

דרך אגב, היית בקבוצות או שאתה לא מתחבר לרעיון התוכנית?

תגובה: לפני נפילה..משלה את עצמי שזה יעבור(כבר 35 שנה) לפני 8 שנים, 5 חודשים #86403

שלום "בחסדך בטחתי"
כמי שהגיע לתכנית אחרי יותר משני עשורים בתאווה ייתכן שיש גם מעלה למי שדשדש כל כך הרבה בתוך הבוץ. לא צריך להסביר לו את חוסר האונים שהוא כבר חווה אותו במליון ואחת צורות במשך השנים. אבל למרות כל זאת מסתבר שהתאווה היא ערמומית, מבלבלת ורבת עצמה ואין ממש מדע מדוייק או תחזית ברורה למי זה כן עובד ולמי לא. מה שכן, בספרות של התכנית הזו נאמר כי מעטים בלבד מאלו שעשו את כל מה שנאמר להם לא הצליחו להחלים.
מסתבר שיש בהחלט תקווה.
מאחל לך שתמצא אותה גם אתה.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן