ברוכים הבאים, אורח

ושוב נקי..
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: ושוב נקי.. 2022 צפיות

תגובה: ושוב נקי.. לפני 8 שנים, 5 חודשים #86989

מברוק!
אני יודע כמה זה היה קשה לעשות את הצעד הזה
(חדש כמוך)
מה דעתך, אולי נפתח שרשור חדש לחברים חדשים בו ננסה להסביר אחד לשני איך נכנסים לעבודה מעשית ולא רק לספור 90 יום

תגובה: ושוב נקי.. לפני 8 שנים, 5 חודשים #87096

• Kobilevigye
  • דירוג כסף
עדיין נקי...
אבל מצד שני עבר עלי יום לא טוב. לא מבחינת תאווה,אבל בסוף הכל מתחבר..
הייתי תקוע היום בפקק שעה וחצי. אחרתי לעבודה בגלל זה, וכל העבודה לא התנהלה כמו שצריך..
חזרתי הביתה עד אחרי פסח, והבית זה לא מקום טוב בשבילי. האינטרנט פתוח, אני מכלה שעות על שעות על המחשב, ולא עושה עם עצמי כלום. המתכון הכי טוב לנפילה.. האמת שלא ברור לי איך עברתי 3 ימים בבית ואני עדיין נקי.. 
בזמן האחרון התחלתי לעבוד על עצמי בכל מיני תחומים, והישיבה הזאת בבית פשוט מנוונת אותי. עוצרת אותי מכל דבר שאני עושה. לא רוצה לחזור לנקודה שהייתי בה לפני חודש.

אחיד בשמיא, אני לא חושב שאני יכול להסביר למישהו איך להיכנס לעבודה מעשית, כשאני לא מצליח להוציא את עצמי מהבית. אני כל כך הרבה זמן משכנע את עצמי ללכת לקבוצות ועדיין לא עשיתי את זה. לא חושב שיש לי כלים לתת...
דבר אחד אני יודע. אני רוצה להישאר נקי רק להיום..

תגובה: ושוב נקי.. לפני 8 שנים, 5 חודשים #87591

• Kobilevigye
  • דירוג כסף
נפילה. ושוב נקי.. ונפילה, ושוב נקי..
שמעתי שיעור, ואמרו בשם ר' נתן, בן אדם נופל,קם, נופל, קם, נופל, קם, נופל, קם. סוף היום אם מסכמים הכל, נמצא רוב היום עומד. עומד ברצון שהוא מעלה לקב''ה להישאר עומד ולא ליפול. הרצון זה החיבור לנקודה הכי פנימית ואמיתית שלנו...
רוצה להישאר עומד..
הבעיה שאני חייב להתחיל לפעול בשביל זה. וזה לא הולך לי. לא מצליח להרים טלפון, ותמיד כשאני מצליח, אז הוא מבקש שאני אחזור יותר מאוחר, מה שאני לא עושה...
צריך מישהו שיעזור לי. שיתן דחיפה... אשמח ל..

מעלה רצון להיות נקי רק להיום.. 
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 5 חודשים על ידי Kobilevigye.

תגובה: ושוב נקי.. לפני 8 שנים, 5 חודשים #87612

• adam1
  • רצף ניקיון נוכחי: 44 ימים
  • דירוג זהב
אתה מוזמן להתקשר אלי..

תגובה: ושוב נקי.. לפני 8 שנים, 4 חודשים #88129

• Kobilevigye
  • דירוג כסף
מיד אחרי נפילה.. 
נכנסתי שוב ללופ של נפילות. לא מצליח להחזיק נקי יום...
אני אמנם לא שוקע בדיכאון שהיית נכנס אליו לפני שלשה חודשים מרצף כזה של נפילות. וזה משהו משמעותי בשבילי.
אבל מחפש עדיין לזוז ולפעול בשביל הניקיון.
השבוע הלכתי למטפל בהתמכרות, פעם ראשונה. הייתה לנו שיחה יחסית טובה. אבל אני לא ממש רוצה לחזור אליו. לא הרגיש לו נוח אצלו. ממש מתלבט אם לחזור אליו. אולי לנסות מישהו אחר.
ניסיתי לחזור לקבוצות. כל פעם שאני אוגר כח להרים את בטלפון, אני מתקשר, ואז אני מתבקש להתקשר יותר מאוחר, ואת זה אני כבר לא עושה. 
מה יהיה? אני אצליח לצאת מזה מתישהוא? אני לא מתייאש. אני יודע שזה אפשרי, וזה בידיים שלי. 
אבל אני מתעייף..
מחכה לעזרה...

adam1- יום אחד אני אעשה את זה..

תגובה: ושוב נקי.. לפני 8 שנים, 4 חודשים #88834

• Kobilevigye
  • דירוג כסף
נפלתי בצהרים.... מה שאומר שאני שוב נקי, כבר חצי יום..
הערב סוף סוף התגברתי על עצמי, והגעתי לקבוצה של sa. קבוצה ממש חביבה, אווירה טובה. התחברתי בצורה טובה לקבוצה. בעז''ה אני אמשיך לבוא.
אסירותודה לאסירותודה שדחף אותי לנסות וללכת שוב לקבוצות..
אני בתקופה לא טובה בתאווה. נופל המון, גם מצאתי פירצה בנטספארק, הייתי שבוע שעבר במרכז, וכשאני שם אני נופל בצורה רצינית, וגם מחר אני הולך להיות שם ואני די חושש.. כבר חיפשתי באינטרנט היום איפה אפשר וכדאי ליפול באיזור...
מקווה שהחזרה לקבוצות תהיה איזה פריצת דרך, בדרך להחלמה..
אם מישהו מחר זמין באיזור 11:30, תעשו טובה וצרו קשר, כי מחר כשאני אהיה לפני התאווה, אני לא אצליח לעשות את זה...

רק להיום...
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.31 שניות

Are you sure?

כן