ברוכים הבאים, אורח

אנא ה' רחם!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אנא ה' רחם! 376 צפיות

אנא ה' רחם! לפני 8 שנים, 5 חודשים #86613

גיליתי שלפעמים התאווה בוערת בי ברמה גבוהה מאוד עד כדי כך שכשהיא נכנסת בי, אני מסוגל להתעורר מהשינה. זה די מפתיע כי אני יכול להיות עייף ברמות מטורפות וללכת לישון ולהתעורר אחרי קצת זמן מהתאווה בלי שעון מעורר או משהו פשוט רק בגלל שהיא נכנסה בי. בכל מקרה, ברוך ה', הצלחתי להחזיק שבוע בערך נקי, אבל ממש אתמול בלילה פשוט שקעתי שוב בפורנו. זה לא משנה כמה אני עייף או רעב - כשהתאווה באה כל מה שמעניין אותי זה לספק אותה. הכשרתי את הפלאפון כמה וכמה פעמים וכל פעם הצלחתי למצוא איזו פירצה ואיזו גישה לאינטרנט!! מטורף! כשהתאווה בוערת בי אני מסוגל להפוך לגאון מחשבים ולפרוץ כל דרך. בקיצור, המצב לא קל יש לי התמודדיות קשות נורא וחשבתי לשתף את הראש ישיבה שלי כי בכל נפילה שלי אני לומד ומבין שצריך לנקוט בצעדים חמורים יותר בשביל לזכות להינצל. אולי פשוט אספר לראש ישיבה והוא יעזור לי. הוא אדם פשוט נפלא ומוכן לעזור לכל אחד ממש. פתחתי כבר סוג של תלות לפורנו, אני מרגיש שכשהתאווה באה, אני חייב לספק אותה, פשוט חייב. לא פשוט לי. אנא ממך ה' יתברך הושיע אותי א-ל רחמן ונאמן! 

העיקר זה תודה והודאה.
על כל יום נקי תגיד תודה רבה לקב"ה ששמר אותך נקי.

תגובה: אנא ה' רחם! לפני 8 שנים, 5 חודשים #86635

תודה על השיתוף עם הכנות.
נראה לי שכדאי לא לשקוע בהאשמה עצמית, לקבל את עצמך כפי שאתה. כולם מתמודדים, כולם נופלים.
מאחל לך שה' ינחה אותך לצעד הנכון, שלווה ופיתרון

תגובה: אנא ה' רחם! לפני 8 שנים, 5 חודשים #87156

• קדימה הלאה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
וואו מזדהה מאוד עם דבריך!

אישית אני חושב שיש באתר מספיק כלים כדי לתת מענה..
לי עזר לעבור על המדריך וכל פעם לאמץ עוד כלי..
תמיד אשמח לעזור! ניתן לשלוח הודעה פרטית במקרה שצריך..
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.27 שניות

Are you sure?

כן