ברוכים הבאים, אורח

ההתמודדות שלי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: ההתמודדות שלי 434 צפיות

ההתמודדות שלי לפני 8 שנים, 5 חודשים #87100

רק רציתי לשתף אתכם במשהו שעובר עליי בימים האחרונים.
בדר"כ הנפילות שלי בפורנו וזרע לבטלה היו פעם בשבוע - שבועים.
בפעם האחרונה שנפלתי הבנתי שאסור למצב להמשיך ככה. ההשלכות קשות מדי.
אני עוד מעט מסיים מסכת ולשמוע דברים כאלה כמו:" אתה מתרגש לקראת הסיום?" או כל מיני דברים כאלה יכולים פשוט להגביר אצלי את האפשרות לפיצול אישיות. כי מצד אחד הרבה אנשים רואים אותי בתור אחד שיכול להיות גדול בתורה וכו' וכו' ומצד שני לא כולם יודעים שלפעמים אני צופה בתכנים שלא יעלו על הדעת. ברגעים כאלה אני כבר מרגיש שמתפתחת אצלי האפשרות לפיצול אישיות וזה נורא ואיום.
אין, פשוט אי אפשר. ההשלכות יותר מדי קשות. זה לא שווה את זה.
גם בנוסף, רשמתי לעצמי דברים שאני אעשה לפני שאני אפול ודברים שאני אעשה אחרי שח"ו הייתה לי נפילה.
בקיצור, אז כאמור, הנפילות שלי היו בערך פעם בשבוע -שבועיים. ובדיוק אתמול עבר שבוע.
לפני בערך שלושה ימים באמת התחלתי שכבר המצב מתחיל להיות קשה.
וזה הלך והתגבר. אני לא יודע איך זה אצלכם, אבלי אצלי, כשהתאווה נכנסת בי, זה מתבטא בזה שאני חלש יחסית ואין לי כוח לעשות כלום כמעט, ומופרש אצלי איזה חומר בגוף שאני לא יודע איך לקרוא לו שפשוט עושה לי לא טוב. (זה מצחיק כי אפילו לפני המעשה אני מרגיש לא טוב ממש, אפילו שהתאווה נראית נפלאה ומענגת, עדיין לא נוח לי בגוף ואני חלש וזה פשוט לא כיף, כך שיוצא שגם לפני המעשה וגם אחרי המעשה ההרגשה נוראה).
אז התאווה נכנסה בי אבל בחסד אלוקים עליון זכיתי שלא ליפול. באמת זכיתי. הצלחתי להתגבר ולא ליפול הפעם.
זה היה קשה מאוד כי התאווה לא עוזבת אותי עד שאני מביא לה מה שהיא מבקשת.
ממש ככה. וזה בדיוק מה שקרה לי בימים האחרונים, שהתאווה המשיכה להיות בי ולדרוש את סיפוקה, ולא עזבה אותי כמעט בכלל. וזה בדיוק הסיבה לכל הנפילות שהיו לי - שהבנתי שעד לא אספק אותה היא לא תעזוב אותי ותמיד אני ארגיש שחייב לספק אותה, ולכן נפלתי. אבל הפעם זכיתי לנצח.
אני מרגיש קצת יותר טוב מבחינה נפשית ואני שמח מזה שה' זיכה אותי להתגבר. למרות שהיו לי חלומות לא צנועים בלילות האחרונים והיה לי קרי, וגם לפעמים התגברו ההרהורים מאוד עד שיצא לי ממש קצת זרע (שלא בכוונה בכלל).
אבל בסופו של דבר במקום להסתכל על הנקודות השליליות האלה של הנפילה בהרהורים ובחלומות לא צנועים, הדבר הנכון הוא להסתכל על כל שאר מה שקרה לי. הצלחתי להתגבר ולא לאונן! החלטתי החלטה חזקה שלא אגע במחשב כשאף אחד לא נמצא איתי בסביבה, והצלחתי! לא נפלתי לפורנו!
אני לא אשקר, המלחמה הזאת לא פשוטה בכלל, עדיין יש הרהורים והתאווה עדיין דורשת את שלה, למרות שלא כמו שהיא דרשה מקודם, אבל עדיין דורשת.
תודה על הקריאה חבר'ה, התמיכה פה היא אחד הכלים החזקים שיש לנו בהתמודדות עם היצר ההרסני שבתוכנו.
יהי רצון שנזכה לבער את החמץ שבלב שזה התאווה הנוראה, ושנזכה כולנו להרגיש את המתיקות של ההרגשה הזאת של אחרי שמתגברים ולא נופלים.
מאחל בהצלחה לכולנו לוחמים קדושים!

העיקר זה תודה והודאה.
על כל יום נקי תגיד תודה רבה לקב"ה ששמר אותך נקי.

תגובה: ההתמודדות שלי לפני 8 שנים, 5 חודשים #87104

ממש מיוחד לקרוא איך אתה מתמודד ולא מוותר, 
אם יורשה לי, אפשר להתגבר בלי מאמץ, תתחיל לקרוא קצת את המדריך, 
במלחמה, בסוף נופלים, הסוד הוא לא להילחם, זה נראה קצת מוזר אבל חברים רבים עושים זאת ופשוט נקיים

אוהבים

תגובה: ההתמודדות שלי לפני 8 שנים, 5 חודשים #87161

• קדימה הלאה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
המון הצלחה! 

לי מאוד עזר שאם יש נפילה להגביר כלים..
תמיד אשמח לעזור! ניתן לשלוח הודעה פרטית במקרה שצריך..

תגובה: ההתמודדות שלי לפני 8 שנים, 5 חודשים #87166

לנחמן היקר.
אפשר להציע לך משהו חדש ?
במקום להילחם תניף דגל לבן.
תיכנע. תגיד אין לי סיכוי מול זה לבד...
ותרים טלפון לחבר. 
לי זה עוזר.
וכמו שאומרים 'הגל הבא יבוא...'
לי, לך, לכולנו.
"הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָ ם אִם תִּמְצְאוּ אֶת דּוֹדִי מַה תַּגִּידוּ לוֹ שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי."

תגובה: ההתמודדות שלי לפני 8 שנים, 5 חודשים #87179

במקום להילחם תניף דגל לבן.
תיכנע. תגיד אין לי סיכוי מול זה לבד...

ממש כמו שהגמרא אומרת "בכל  יום יצרו של אדם מתגבר עליו ואלמלא הקדוש ברוך הוא עוזרו, אינו יכול לו"

העיקר זה תודה והודאה.
על כל יום נקי תגיד תודה רבה לקב"ה ששמר אותך נקי.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן