ברוכים הבאים, אורח

החלמתי לאחר עשר שנים!!! חייב לשתף ומקווה שאעזור!!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: החלמתי לאחר עשר שנים!!! חייב לשתף ומקווה שאעזור!! 498 צפיות

החלמתי לאחר עשר שנים!!! חייב לשתף ומקווה שאעזור!! לפני 8 שנים, 4 חודשים #87780

• ronenronen
  • רצף ניקיון נוכחי: 475 ימים
  • חבר חדש
שלום לכם
הסיבה העיקרית שרשמתי תמכתב הזה היא שיש מצב גדול שאעזור לאחרים דרכו, עברתי בחיי שנות גהינם ומרירות עד שיצאתי מזה ברחמי שמיים..
 שמי רונן מירושלים, בן 25 וסיפורי מתחיל לפני כעשר שנה. בגיל 15 נחשפתי בפעם הראשונה לפורנוגרפיה, אז עוד לא ידעתי כלל על ההשלכות החמורות עליהם אספר לכם במכתב זה.
בהיותי נער ראיתי פורנו פעם בשבוע בערך, זה  היה הזמן היחידי שלי מול מחשב. חבר אמר לי בערך בגיל 17:"תיזהר, זה ממכר! יש אנשים שלא יוצאים מזה כל החיים!" אבל לא האמנתי, "כשארצה- אפסיק" חשבתי .. אוי אוי אוי כמה תמים הייתי..
לאט לאט בלי שאשים לב הפורנו נהפך לחלק בלתי נפרד מחיי, לא חשבתי שאני מכור  בכלל אבל נהנתי מכל רגע, בד בבד עם הצפיה בפורנו ירדתי ברמה הדתית עד שלא שמרתי שבת, זלזלתי בכשרות ובדברים רבים..
כשהגעתי לגיל 18 הייתי חייב למצוא מסלול לחיים בדרך לא דרך לגעתי לישיבה, והפורנו- איתי.
רק אז הבנתי  באיזה בור אני נמצא, הייתי לומד שבועיים שלושה בישיבה ומגיע הביתה- לתאווה.
שבועיים בהם אני אומר לעצמי" הפעם אני מצליח" אבל  ברגע האמת - פעלתי על טייס אוטומטי ללא כל שליטה!!
פשוט ברגע הראשון שהייתה לי הזדמנות- ישר קפצתי עליה.. לא היה לי שליטה כלל על מעשיי הייתי מכור לגמרי. הולך ברחוב וחושב על סרטונים..
שמתי חסימה.. אך עם הזמן למדתי איך לעקוף אותה בקלות..

עם השנים בישיבה לא ירד התאווה כלל, אלא רק ההפך, התגברה והתגברה, מדובר התקופה של 5 שנים,!! בהם אני לומד בישיבה וצופה בבית בסרטים שה ירחם!! חי חיים כפולים. כולם בישיבה חשבו שאני איזה צדיק גדול ורק אני ידעתי את האמת..
דמעות בכי ותפילות הייתי צועק לה !! מתחנן אליו מעומק נשמתי!! אך ברגע האמת שום דבר לא החזיק אותי..
לצאת מזה היה נראה לי בגדר פנטזיה שלא ניתנת למימוש..
 עם השנים נעשיתי פחות ופחות חברותי.. איבדתי עניין בחברים, יצאתי פחות מהבית, והעברתי זמני- מול המחשב..
בגיל 23-24 ההתמכרות נעשתה איומה לגמרי, הייתי החתונה של חבר במרחק שה וחצי נסיעה מהבית, נכנסו לי מחשבות לראש ומיד- עברתי לטייס האוטומטי- עזבתי את החתונה, וחזרתי הביתה למחשב..
אותו מקרה התחיל לחזור על עצמו בעודי בישיבה ובמקומות אחרים רחוקים מהבית.. הרהורים ו - הופ לפורנו..
לא משנה כמה הייתי רחוק גיאוגרפית..הרגשתי פשוט בובה על חוטים ללא שום דרך לשלוט על עצמי..
התחלתי לצאת עם בחורות ואחרי הדייט- לפורנו, כלכך שנאתי את עצמי שראיתי את חבריי מתחתנים ואותי תקוע במקום..
כמה שיותר ראיתי פורנו כך ירד לי הרצון להקים משפחה ולמצוא אהבה..
הרגשתי שקרן, הרי אני יוצא עם בחורות "דוסיות"!! שחושבות שגם אני כזה! אילו רק היו יודעות היו זורקות אותי במקום..
תבינו 10 שנים זה דבר לא פשוט.. זה מקלף שכבה אחר שכבה מהאישיות שלך ..
מצד אחד הייתי כמה לאשה ואהבה אך ידעתי שזה לא דבר כלכך מציאותי כל עוד אני מכור.. כשהגעתי לפגיעות אחרי פורנו הייתי פשוט חצי בנאדם..
הרגשתי שכל הסיפורים, כלהמאמרים והחיזוקים לא נוגעים אליי, שכן לי אין סיכוי.. אם שנים על גבי שנים לא הצלחתי , למה שזה ישתנה..?
אך ברוך ה טעיתי! נכנסתי לאתר הזה ולסירטונים של fortifi, והבנתי שלא נלחמתי נכון!! לבכות לה לא יעזור פה!
צריך אסטרטגיה נכונה!
עשיתי תתרגילים המומלצים אך עדיין- ברגע האמת נפלתי. אבל עם שינוי קל, מידי פעם הצלחתי להתגבר על הייצר..
הדבר שבאמת עזר לי הוא אחד, נדרתי נדר למשך חודש שאם לפצה בדבר לא צנוע באינטרנט במתכון- אהיה חייב לשים סכום שממש קשה לי להוציא בצדקה..
בחודש הראשון נפלתי- והוצתי כסף לצדקה.. אווו זה כבר התחיל לכאוב לי בכיס!!
אז המשכתי- עוד נדר לחודש הבא- רק מאה שקל יותר..
הפעם כבר הצלחתי ואני מצליח כבר 139 יום!!
כל חודש הנדר מתחדש!
כל יום נולד מחדש! בו 
 כל יום בעל חיות מיוחדת!
מרגיש השגחה פרטית בכל צעד ושעל!
אך הדבר החשוב ביותר, שבוע לאחר שפתחתי את הרצף המיוחל פגשתי את אישתי..ה ידע מתי לשלוח לי אותה- מתי שאהיה ראוי באמת.. זכיתי לאהבה.. זכיתי להיות בן חורין..
תודה רבה לכם אנשי האתר!
נקודה חשובה:
המכתב הזה קצר מלהכיל את על המשברים, המקרים,הזוועות שראיתי ועברתי במשך שנים,קיצרתי ממש.  אם מישו מתמודד ולא מאמין שיצא מזה- שיזכר בי! הייתי עשר שנה בפנים ויצאתי ברוך ה. אם יש למישו קושי מסויים אשמח שישלח לי הודעה בפרטי ואם אוכל אעזור בעזרת ה!!

תגובה: החלמתי לאחר עשר שנים!!! חייב לשתף ומקווה שאעזור!! לפני 8 שנים, 4 חודשים #87781

• aristo
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
קודם כל,
שאפו עצום! תמשיך ככה!
דבר שני, אל תאמין בעצמך עד יום מותך,
מה יקרה כשתרוויח מלא כסף? מה יקרה שאשתך תדע כמה כסף אתה מוציא ולא יהיה לך מה לתרץ לה? 
אמר לי מישהו בכנס שהיה שבוע שעבר שסוג החלמה כזה נקרא "שריר" וכשמעמיסים עליו בסוף כואב לו והוא משתחרר בעוצמה. עדיף להיכנע ולהמשיך בהחלמה...

תגובה: החלמתי לאחר עשר שנים!!! חייב לשתף ומקווה שאעזור!! לפני 8 שנים, 4 חודשים #87791

• חוסידל
  • רצף ניקיון נוכחי: 2917 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אוי מיין וועלט .....
מזדהה עם הכאב,

רק אני הגעתי לעוד כמה שלבים בקרקעית,

אסירות תודה שיש תוכנית ויש אלוקים אוהב,

אצלי גם הנדרים לא עבדו,

מאחל לך עוד הרבה ימים נקיים רק להיום,,,
אבא אוהב גילה לי את האור ברח' ניסן תשע"ה בכנס של שמור עיניך

נאר אמונה אין בורא כל עולמים...ומבלעדי עוזך ועזרתך אין עזרה וישועה

תגובה: החלמתי לאחר עשר שנים!!! חייב לשתף ומקווה שאעזור!! לפני 8 שנים, 4 חודשים #87821

• מושי
  • רצף ניקיון נוכחי: 402 ימים
  • דירוג פלטיניום
כמה מחזק לראות שיש תקוה.
אבל עדיין לא להיכנס לשאננות - הוא מחכה לנו בסיבוב... 

= = =
גם היום, רק להיום.

תגובה: החלמתי לאחר עשר שנים!!! חייב לשתף ומקווה שאעזור!! לפני 8 שנים, 4 חודשים #87972

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 366 ימים
  • דירוג פלטיניום
אחי היקר אשריך! מזדהה ממש עם הסיפור שלך! מזכיר לי מאוד את עצמי! גם אני התחתנתי תו"כ נקיות והחלמה גם אני והפורנו היינו חברים טובים בהרבה משנות נערותי ובחרותי. גם אני ברחתי לתאווה בכל פעם שעלתה ורצתה את שלה.. 
לי אישית בכל אופן השבועות עזרו לא לתקופה ארוכה. הבנתי שהדרך הנכונה עבורי היא דרך הצעדים
מאחל לך הצלחה בכל אשר תפנה 
מזל טוב
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן