ברוכים הבאים, אורח

בטחון אישי בפורומים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: בטחון אישי בפורומים 472 צפיות

בטחון אישי בפורומים לפני 8 שנים, 4 חודשים #88284

• רצונך יֶעַשֶׂה
  • רצף ניקיון נוכחי: 56 ימים
  • חבר קבוע
  • לעשות רצונך אלוקי חפצתי
איך אפשר להיות בטוח שאפשר להבטיח שלא יהיו התחזויות בפורום הנשואים ובפורום הנשים?
האם אני יכול להיות בטוח שבפורום הנשים אין גברים תחת שם עם קונטצייה נשית?למשל אם אני רוצה להמליץ (אפי' לא ישירות) לאשתי להיכנס לפורום הנשים?אני לא יודע היכן המקום המתאים לברר זאת, לכן כתבתי זאת כאן, ואולי מישהו יודע לומר לי היכן כדאי להכניס שאלה זו? היכן אוכל לברר זאת?
זה גם אחד הסיבות העוצרות אותי מלכתוב הודעות בכלל ובפורום הנשואים בפרט, ויש הרבה מה לכתוב ולשתף, להתייעץ ולשאול.
ותודה מראש למי שיעזור לי בזה.
אוהב אתכם יותר מיום ליום.
מתלבט עדיין
יהי רצון מלפניך שתתן בלבי הכנעה וענוה ויראת שמים ורצון ודעת ותבונה וחכמה ושכל וזכרון כדי שאוכל לעשות רצונך בכל אפנים שבעולם רק לשמך הגדול.

תגובה: בטחון אישי בפורומים לפני 8 שנים, 4 חודשים #88285

• יוסיפונוס
  • רצף ניקיון נוכחי: 160 ימים
  • דירוג פלטיניום
שאלות טובות. ככל שתתמיד להגיע לכאן ולהשתתף בפורום, תפתח את החושים לכך ותדע להבחין מי הגיע לכאן כי הוא באמת סובל ומחפש פתרון לבעיה שלו.
ממה שהצלחתי להבחין בתקופה הקצרה יחסית שלי כאן בפורום, מי שלא מחפש החלמה, מתנדף מפה די מהר. הפורום די רציני וחוץ מענייני החלמה די משעמם פה, ברוך השם..
(אם יש משהו שאתה רוצה לכתוב ואינך מעוניין שאורחים יראו, ישנה אפשרות בסרגל הכלים להסתיר מעיניי האורחים)
מסביבי יש דיבור כזה נגוע/שאני צבוע/ ומה פתאום חזרנו לדבר

רק אתה רואה ת'לב שלי ויודע/כשאני דומע/ אותך לא יכולתי לשקר

איך הסתכלתי רק על מה שאין/ הולך ומתרוקן/ איבדתי את הדרך

מה שקלקלתי תן לי לתקן/ מתחנן/ כמו בן/ רק תפתח לי דלת.(חנן בן ארי, אדון הסליחות)

תגובה: בטחון אישי בפורומים לפני 8 שנים, 4 חודשים #88286

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אייך זה קורה, לא יודע, אבל אני פה כשלוש שנים, נפגשתי עם הרבה ניקים, לא פגשתי םה מתחזה, הכותבים פה הגיעו בשביל שסובלים, וכותבים מעומק ליבם,
בפורום נשים נראה לי שכל כותבת עוברת ראיון טלפוני.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: בטחון אישי בפורומים לפני 8 שנים, 4 חודשים #88287

לא התכוונת לזה,
אבל מהשאלה שלך נראה שאתה דווקא מאוד רציני
לגבי תשובה, קודמיי ענו טוב לדעתי

תגובה: בטחון אישי בפורומים לפני 8 שנים, 4 חודשים #88290

• רצונך יֶעַשֶׂה
  • רצף ניקיון נוכחי: 56 ימים
  • חבר קבוע
  • לעשות רצונך אלוקי חפצתי
אחיד.
אתה צודק, בגלל זה, אחד מההתלבטויות שלי, זה האם לכתוב ומה לכתוב.
מקווה שאמצא את האומץ והזמן (זה סיפור חיים די ארוך מעל 30 שנה בערך), לכתוב את סיפור (ספר) חיי, ואת יומן המסע שלי לטהרה וניקיון מתמיד.
יהי רצון מלפניך שתתן בלבי הכנעה וענוה ויראת שמים ורצון ודעת ותבונה וחכמה ושכל וזכרון כדי שאוכל לעשות רצונך בכל אפנים שבעולם רק לשמך הגדול.

תגובה: בטחון אישי בפורומים לפני 8 שנים, 4 חודשים #88291

כן... שאלה רצינית. מקווה באמת שאף אחד לא יצטרך לחשוש מזה באמת.
מה גם שלבן אדם שפוי אין סיבה להתחזות למה שהוא לא, ואם הוא עושה כן, הוא מביא על עצמו צרות ובעיות שהוא אפילו לא יכול לתאר לעצמו.

רציתי לשאול שאלה לגבי, פורום צעירים, הכוונה לצעירים בגיל או חדשים בפורום?

מקוצר רוח /לשעבר

שמחת חינם /לשעבר

Legopart /לשעבר
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 4 חודשים על ידי מקוצר רוח.

תגובה: בטחון אישי בפורומים לפני 8 שנים, 4 חודשים #88313

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
בעיני השאלה שלך הרבה יותר רחבה - "איך אני נותן אמון בבני אדם"... והתשובה שלי היא מתאמן בזה... ובנימה קצת יותר אישית (אני מרשה לעצמי אחרי התכתבות בפרטי..): למרות שבבסיסם התהיות שלך אמיתיות ייתכן והם רק כיסוי לחוסר הרצון להתחייב. עזוב שניה את אשתך אות ההמלצות, אתה. ממה אתה חושש בפורום הכללי או של הנשואים? מה יקרה? אתה הרי אנונימי.. גם בכתיבתך האינטימית ביותר תישאר כזה, חסר שם. הרי אנו כעיקרון לא מתירים הזכרת שמות, פרטים אישים או רמיזות של מגורים או...

ממה בדיוק אתה מפחד? 
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

תגובה: בטחון אישי בפורומים לפני 8 שנים, 4 חודשים #88326

תודה על השאלה. מערכת האתר נוקטת הרבה צעדים, גלויים וסמויים, כדי למנוע התחזויות גברים לנשים. לא נפרט כדי לא להקל על מי שירצה להתחזות. לגבי פורום הנשואים, קל יותר לקבל גישה לשם, וייתכן שרווקים נחשפים לדברים הכתובים שם. זוהי אחריותו האישית של כל מחלים לנהוג בכנות ולא להיכנס למקומות שאינם מיועדים לו. כמובן, במידה ונודע לנו על רווק שהשיג גישה לפורום הנשואים אנחנו נוקטים צעדים בהתאם.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן