ברוכים הבאים, אורח

חייב אדם רציני לקשר
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: חייב אדם רציני לקשר 496 צפיות

חייב אדם רציני לקשר לפני 8 שנים, 4 חודשים #88722

• YSHAI
  • רצף ניקיון נוכחי: 17 ימים
  • חבר חדש
חייב דחוף דחוף דחוף אדם בעל ניסיון שנקי כבר המון זמן ומוכן לעזור לי בקשר טלפוני רציף. ממש מצווה ענקית..התייאשתי מעצמי לגמרי וחיי מישו שיחזיר אותי מהמתים. בדחיפות. לפני שהייאוש מתגבר עלי סופית..מי שרציני שישלח מספר פלאפון בפרטי. רק לאנשים רציניים בלבד.

תגובה: חייב אדם רציני לקשר לפני 8 שנים, 4 חודשים #88724

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
אם התייאשת מעצמך לגמרי - אז איך אתה יודע מה אתה חייב?
ואם "אדם בעל ניסיון, שנקי כבר המון זמן" יגיד לך שמניסיונו כדאי, למשל, שתבוא לקבוצות חיות?
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: חייב אדם רציני לקשר לפני 8 שנים, 4 חודשים #88727

• YSHAI
  • רצף ניקיון נוכחי: 17 ימים
  • חבר חדש
אינמצב..אין לי אפשרות אני בצבא..קשר טלפוני עם אדם בעל ניסיון זה מה שאני צריך עכשיו.

תגובה: חייב אדם רציני לקשר לפני 8 שנים, 4 חודשים #88729

• חוסידל
  • רצף ניקיון נוכחי: 2917 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אוי מיין וועלט .....
בהצלחה אדם יקר בכל אשר תפנה,
 שמעתי פעם מחבר ותיק שסיפר שהוא אמר לספונסר שלו אני בצבא ואין מצב שאני יגיע ל3 פגישות בשבוע כמו שאתה מבקש ממני, ענה לו הספונסר נראה לך שאם היית חולה כליות היית אומר לרופא אני בצבא ואין מצב שאני לוקח דיאליזה 3 פעמים בשבוע,

אצלי ההפסקה עם התאוה רק להיום החלה כשהבנתי שאני לא מבין ופשטתי את הרגל

אוהבים אותך תמשיך לבוא ויהיו ניסים
מבטיח לך.......
אבא אוהב גילה לי את האור ברח' ניסן תשע"ה בכנס של שמור עיניך

נאר אמונה אין בורא כל עולמים...ומבלעדי עוזך ועזרתך אין עזרה וישועה

תגובה: חייב אדם רציני לקשר לפני 8 שנים, 4 חודשים #88731

• אהבת חסד
  • רצף ניקיון נוכחי: 1913 ימים
  • דירוג פלטיניום
טהרני כתב on 18 מאי 2016 19:48:
אם התייאשת מעצמך לגמרי - אז איך אתה יודע מה אתה חייב?
ואם "אדם בעל ניסיון, שנקי כבר המון זמן" יגיד לך שמניסיונו כדאי, למשל, שתבוא לקבוצות חיות?

סליחה שאני מתערב, הרב טהרני, אבל מה זה משנה?? YSHAI זקוק לעזרה ואותו אדם יכול לספק לו אותה. הוא יכול גם להמליץ לו על הקבוצות בתור כלי שעזר לו, אבל זה לא אומר שישי חייב להסכים איתו, וזה גם לא אומר שהוא צריך ללכת לקבוצות כמוהו, מבחינת החבר - החבר צריך לעזור כמיטב יכולתו, והוא באמת עוזר באוזן קשבת, בתמיכה רגשית, בטלפונים ועצות אחרות.

אם אותו אחד ותיק בהחלמה (שמן הסתם הולך לקבוצות. אא"כ הוא זכה באלי..) ידבר איתו על בסיס יומי ויעזור לו טלפונית זה כ"כ מפריע שישי לא רוצה ללכת עדיין לקבוצות (או שהוא "לא יודע מה הוא חייב")?? בגלל שהוא עדיין לא מוכן לזה הוא לא ראוי לעזרה בכלל? או הכל או כלום?

אשמח לתשובה מפורטת כתמיד....

רק אוסיף שמנסיון שלי הביקורת שקיבלתי כאן באתר (גם המרומזת. והיו הרבה ממנה...) אף פעם לא דחפה אותי קדימה, אם כבר אחורה. מה שדחף אותי לתוכנית וקבוצות היו (כמה נשי) מילים חמות ותמיכה.
אולי זה רק אני, ומן הסתם ישנם כאלה שאוהבים מילים קשות ודירבון כואב, אבל לדעתי חייבים לקחת גם את הכיוון הזה לתשומת הלב..

נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 4 חודשים על ידי אהבת חסד.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.37 שניות

Are you sure?

כן