ברוכים הבאים, אורח

איך הוא נפל???
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: איך הוא נפל??? 443 צפיות

איך הוא נפל??? לפני 8 שנים, 4 חודשים #88973

אני חוזר מקבוצה,פגשתי שם אברך שלומד איתי בכולל,הוא חיפש את השטח הלא מרוצף הקרוב לקבור את עצמו ואני צחקתי....
אבל אחרי זה מסתבר שהוא כבר שלוש שנים בתכנית עד לפני שנתיים היה לו שנה נקיות כמעט,אבל אז הספונסר שלו שהיה מחובר אליו בנימי נפשו נפל קשה מאוד והוא אחריו וכבר שנתיים חזר לנפילות פעם בשבוע שבועיים...
וזה הכניס אותי לייאוש מוחלט...נכון שהכל רק להיום ,אבל מה אם התגברות גוברת והולכת על התאווה?
נ.ב.אסירותודה לאבי גולן שישב לי קצת את הדעת אבל בכל זאת...

תגובה: איך הוא נפל??? לפני 8 שנים, 4 חודשים #88980

• יוסי כהן
  • רצף ניקיון נוכחי: 1094 ימים
  • דירוג פלטיניום
אני לא אלוקים אז אני לא יודע איך הוא נפל.
מניסיון אישי, עליתי על דרך כמה שאלוקים החליט. זה היה קשור כנראה לפעולות שלי, אבל גם קודם עשיתי פעולות.
עוד משהו: כתבת שהוא חיפש איפה לקבור את עצמו. טבעי להתבייש ממישהו שלומד א יתך בכולל, אבל יתכן שיש כאן חוסר קבלה. "עד שלא קיבלתי את האלכוהוליזם שלי לא יכולתי להישאר מפוכח".

בהחלמה 

תגובה: איך הוא נפל??? לפני 8 שנים, 4 חודשים #88982

תודה יוסי, עלית על נקודה נכונה,בהתחלה גם אני הייתי בהלם,אבל הייתי יותר בהשלמה...

תגובה: איך הוא נפל??? לפני 8 שנים, 4 חודשים #88985

אני לא יודע להסביר איך הוא נפל. לא מכיר אותו. אבל הסיפור שהספונסר נפל והוא אחריו - נשמע לי כמו הצטדקות או הטלת אחריות על הספונסר. הנקיות היא מאלקים, לא מהספונסר. 
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

תגובה: איך הוא נפל??? לפני 8 שנים, 4 חודשים #88987

• מושי
  • רצף ניקיון נוכחי: 402 ימים
  • דירוג פלטיניום
ברור, שלפעמים יכול להיות מישהו שיש לו ניסיונות קשים מאוד ולא נופל. לעומת מישהו שיש לו ניסיונות קלים וכן נופל.
לא תמיד זה מראה על קלות ראש או משו כזה. זה פשוט אנשים שונים, עם סביבה שונה, עם חברים שונים, ועם תכונות נפש שונות. הכל שונה! אז איך אפשר להשוות אחד לשני?
אפשר לגבש אסטרטגיה כללית מובילה. אבל לא להשוות את כל הפרטים לכל אחד בשווה.
הכלל הכי גדול, זה לדעת מתי לבטל את הכללים.

בהחלמה לכולנו

= = =
גם היום, רק להיום.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.33 שניות

Are you sure?

כן