ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: שאלות 706 צפיות

שאלות לפני 8 שנים, 3 חודשים #90253

• קבצנו
  • רצף ניקיון נוכחי: 16 ימים
  • חבר חדש
לפעמים קורה לי שהיצר מתגבר עליי ואני צופה בסרטונים ביוטיוב של נשים עם בגדי ים(SI) ללא פורנו, ויוצא לי מזה טיפות זרע.
1)האם זה נחשב הוצאת זרע לבטלה?
2) איך להתגבר על זה?

תגובה: שאלות לפני 8 שנים, 3 חודשים #90254

קודם כל ברוך הבא
מאחל לך שתמצא פה את מה שאני מצאתי - חופש מהתאווה רק להיום

לשאלותיך
1) מה זה משנה? אם זה גורם לך סבל וצער ואתה לא מצליח להפסיק עם זה, תוריד את המדריך של האתר ותנסה ליישם כלים ממנו
2)אם מותר לשאול איך המצב בשאר המישורים של התאווה?
בהצלחה בדרך

תגובה: שאלות לפני 8 שנים, 3 חודשים #90256

• קבצנו
  • חבר חדש
יש לומר שהמטרה העיקרית שלי אינה לאונן אלא לראות את האישה בבגד ים, והאוננות זה לא בכוונה.
כלומר אין לי רצון לאונן אלא לראות את הסרט.

תגובה: שאלות לפני 8 שנים, 3 חודשים #90258

אתה שואל מבחינה דתית?

תגובה: שאלות לפני 8 שנים, 3 חודשים #90265

• קבצנו
  • חבר חדש
כן

תגובה: שאלות לפני 8 שנים, 3 חודשים #90274

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
קודם כל אוהבים אותך, וברוך הבא למקום זה,
ולשאלתך, מבחינת דתית, זה אסור, לא תתורו אחרי עיניכם ואחרי לבבכם, כל דבר שקשור לתאווה זה אסור, אבל מבחינת התאווה והבריאות הנפשית, זה לא בריא, בדרך כלל אתה מתחיל רק סרט ורק ... ובהמשך מתדרדרים, קח כוח והפסק את כל הפעולות של התאווה, ותפוס את עצמך , אם קשה לך להפסיק בגלל זה אנחנו פה, ונשמח לעזור לך לצאת מזה, 
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: שאלות לפני 8 שנים, 3 חודשים #90294

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום. 
מצטרף לדבריו של אבי גולן. מוסיף שמבחינתי, הריגוש המיני הוא הדבר שאיתו אנו מתמודדים, כל אחד ומה שמרגש אותו, וכל אחד והגבול שלו. חשוב להפנים שהסיפור הוא הריגוש, ולא הדרך בה אנו משיגים אותו. 
מקווה שפשוט תצליח להגיד לריגוש הזה 'לא', 
נתן במתנה 
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

תגובה: שאלות לפני 8 שנים, 3 חודשים #90330

• tt
  • חבר קבוע
תודה נתן!
אהבתי את הניסוח התמציתי והחד.
אז מה בעצם אתה מציע? לא להתרגש? לא לחפש ריגוש? לשכנע ת'עצמי שזה לא מרגש?
כלומר הכל בסך הכל עיצות איך לומר לריגוש הזה 'לא'? או לפחות לא היום?

תגובה: שאלות לפני 8 שנים, 3 חודשים #90334

• כהן1
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • חבר ותיק
שלום tt אני לא יודע אם יצא לך לראות את התוכנית של פורטיפיי אבל לדעתי חשוב שתראה כדי שתדע את האמת "הריגוש"  הזה שמוכרים לנו הוא לא ריגוש מיני נורמלי ובריא כמו שהבורא רצה שיהיה בין בני זוג שאוהבים אחד את השני. אלא זה ריגוש מלאכותי מעוצם  בצורה לא נורמלית שהמטרה שלו שתהיה מכור כדי שהם ירוויחו כסף (והרבה, הרבה מאוד מליארדים)  בדיוק כמו סיגריות אלכוהול ושאר סמים(כלפי המוח זה עובד אותו דבר) לא אכפת להם כמה נזק הם גורמים לכל מי מעורב בזה השחקנים/יות (לרוב זה בכפייה ותחת סמים)  לאנשים שצופים בזה (זה אנו יודעים היטב..) והמשפחות שלהם. הכל בשביל הערך העליון ומקודש והוא$.. 

תגובה: שאלות לפני 8 שנים, 3 חודשים #90335

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום. 
השאלה שאתה צריך לבדוק זה האם עברת את הגבול שבו כבר לא ניתן להפסיק לבד, באמצעים שונים. (אתה מוזמן להסתכל בסיפור שלי בתחתית ההודעה, או בסיפורים דומים של חברים ולבדוק אם אתה מזדהה עם התהליך הזה). אני, כבר לא מסוגל להפסיק לבד. זו הסיבה שאני קורא לעצמי 'מכור', ולכן אני נעזר ב12 הצעדים, אבל אם בחסד ה' לא שקעת במצולות כל כך עמוקים של התהליך, ייתכן ואתה יכול להיעזר בכלים נוספים שמוכרים כיעילים, מציע להסתכל במדריך, לקרוא סיפורים של אחרים, ולראות מה עשוי לעבוד בשבילך. 

אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן