ברוכים הבאים, אורח

יהודים נרצחים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: יהודים נרצחים 564 צפיות

יהודים נרצחים לפני 8 שנים, 2 חודשים #90781

הפיגועים והחוסר אונים שמתגלגל סביבם ובהם בהמון כיוונים מעמיד אותי כל הזמן בהתמודדות. להיזכר מחדש ביכולות שלי להשפיע באמת על המציאות ועל העולם באומץ חיים ואור, באומץ הבנה והסברה, באומץ גבורה לאומית לא להיכנע לטרור הערבי, באומץ גבורה אישית לא להיכנע לטרור המערבי, באומץ שלווה על מה שלא בידי [בינתיים...]. בתפילה עמוקה לשחרור חסמים בדרך לגאולה. בשלווה שמאפשרת חשיבה יצירתית שמעלה רעיונות לשחרור העם מחוסר האמונה בצדקת הדרך התורנית. בדבר ה' בפרשת שלח על הארץ. בדבר ה' בפרשת שלח על העיניים. בתבונה שמחזירה את המבט אל עצמי כל פעם מחדש. בתבונה שמפקסת את הנאומים לעצמי באמת. שמעמידה אותי חשוף מול החולשות והחוסרים שרוחשים בי. הכמיהות והפעולות, ההתגרויות והסיכונים המתוכננים, סיבובי החשק והפשע שלי סביב מושאי התאווה. מבקש לגמול את המציאות מרצח יהודים בשנתם ובדרכם. מבקש להיגמל מהמציאות של הסתכלות חיצונית על יהודים, על גופם. מבקש להיות. להיות מי שאני. שמח ומאיר. מחובר וזורם. זורם לטוב. זורם באמת. לא לביוב. ולא בכפל פנים. ראיתי פעם משפט - במקום להתייסר, פשוט להתיישר. להתנקות. לשוב שוב.
לא יודע. המילים עולות ובאות. לא מבסוט מהם לגמרי. אבל נהנה מתחושת הפריקה המעורבבת והמעורבלת שלי. באמת הכול מתערבב לי. ההתמודדות שלי. עם הקיץ שמעיר אותה בעוצמות חזקות. והאויב הערבי. שהתקפותיו תמיד מתחברות לי לחשבונות שמיים שאני מנהל ביחס לרמת השמירה שלי על הצניעות והעיניים. שהתקפותיו תמיד מעוררות בי בקשה מה' וריקושט חוזר ממנה אלי - האם אני בסדר? ותמיד התשובה לא. כי תמיד אני חסר. ובמיוחד בנקודה הזו.
לא יודע. כואב. חסר אונים. צמא לאור. מבקש משהו מבחוץ שימלא את החלל. יודע שזה לא פתרון.
מפחד מהלילה הקודם, רצח בין רצח לרצח. התעוררתי טמא באמצע הלילה. בלי שליטה. בין רצח של ילדה אתמול. לרצח של מנהל ואב היום.
לא רוצה שבת שחורה. בשום מובן.
אבל מנגד כן שבוי בקסם היצר. בנעימות ההתמודדות שתמיד משאירה אותו קרוב ומאתגר. מה שגם תמיד מאפשר להיכנע אליו, להתמסר. במקום לא-ל.
שמע ישראל. שמע בקולי. אנא. הושע נא. חברני לכוחי. חלצני מעצמי. אוזר ישראל, עזרני נא א-ל חי. בתוך כל ישראל. להתאזר בגבורה אמיתית, לכבוש את יצרי, לבחור בחיים, ולבנות בית נאמן. לראות בטוב ירושלים ובהשלמת הבניין. להשתחרר ולהיגאל מעול הגויים וטומאת רעיון, מרצח טהורים ומערבול היגיון.
אנא. אנא. אנא.

תגובה: יהודים נרצחים לפני 8 שנים, 2 חודשים #90797

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
הרגישות שלך נגעה לליבי. כאשר אלוהים מכה - אין לי מילים, ולא רוח, ולא מחשבה חכמה לכתוב. רק לידום. בקבלה. בתפילה. באבלות. ובתקווה שיום אחד, תמחה הדמעה מעל כל פנים.
רק בשולי דבריך אעיר כי עבורי, האומץ הוא לחוות בלא לנסות לעשות שום דבר. רק להיות שם. עם הכאב. ועם אלוהים.
לא לזרוק את הכאב על מעשה, לנסות לשנות. ולא לברוח מהכאב לשימוש  ולהסח הדעת.
להיות. עם מה שאלוהים מזמן לי. כולל הכאב

מתפלל לרפואה ולשקט, פנימי וחיצוני,
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

תגובה: יהודים נרצחים לפני 8 שנים, 2 חודשים #90813

• שמח בחלקו
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • חבר ותיק
יונתן נחמן שבוע טוב,
מאחל לך הרבה הצלחה במאבק הפרטי שלך בתאוה ובשאר מרעין בישין.
מאחל לך להשאיר את המאבקים הלאומיים למי שנמצא בהנהגה.
זה טבעי שנרגיש שאנחנו מנהלים את העולם אבל אם נהיה ריאליים - אנחנו בד"כ לא.
אז בוא נתפקס בנחלת אלוקים הקטנה שלנו.
נביא גאולה לרוחנו ונשמתנו.
אחר כך כשנצמח אולי גם נביא את הגאולה לעוד אנשים.
מתפלל איתך שיהיה שבוע שקט ומפוכח. 

תגובה: יהודים נרצחים לפני 8 שנים, 2 חודשים #90822

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 82 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
מכיר את התחושה
התסכול וחוסר האונים של התמודדות עם פיגועים מעמיד אותי גם בסכנת נפילה לתאווה

תגובה: יהודים נרצחים לפני 8 שנים, 2 חודשים #90988

תודה לכולכם על הדברים.
ב"ה הייתה שבת נקייה ומאירה ועד כה נשמר הסטטוס הזה.

מזדהה עם האמירה שעיקר העבודה שלי זה להתמקד במה שתחת אחריותי ברמה האישית.
עם זאת, מעדיף להסתכל על אותה עבודה אישית כתרומה משמעותית גם למעגל הגדול של העם והעולם. לא רק כי זה נכון, אלא גם כי זה עוזר לי לא להרגיש מסכן אלא איש חיל, שליח, חייל בתפקיד.

מזדהה עם החשיבות והצורך שיש בשהייה בכאב לפני פריצה למעשים. ועדיין, כמו שבזמן כאב פיזי אני מחפש גם פתרונות, ככה גם בכאב לאומי. גם אם איני כעת במה שמכונה הנהגה רשמית, אני חושב שתמיד, והיום בפרט יש באפשרות רעיונות יצירתיים קטנים להגיע למרחקים אדירים ולחולל שינויים. סרטון הסברה קצר, משפט חזק או לא יודע מה שמתמודד עם חולשה שעומדת מאחורי רפיסות של ההנהגה המדינית - יכול לרוץ ולגרור תגובות ואווירה שמעודדת את המדינה לפעול בכיוון מסוים.
אני לא רואה בזה סתירה להחלמה. להיפך. אני חווה את המרת הכאב לכוח חיובי של עשייה כחלק חיוני בהחלמה. אולי כמו צעד 12 שבו אני מבקש לשאת בשורת חירות למכורים אחרים. גם תפיסה מפוחדת של בריחה והכלה ביחס לאויב היא התמכרות בעיני. גם איתה אני מתמודד באופן אישי בפחד מול ערבים בלילות וכו'.

תודה על השיתוף המהדהד על התמודדות זהה עם נפילות כשיש התקפות אויב. נחמד לשמוע שאני לא לבד. כואב לשמוע שאני לא לבד...

מתפלל לתבונה, אומץ ושלווה, לקבל את הדברים, לפעול כיכלתי ולהבחין בין השניים...
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן