ברוכים הבאים, אורח

לשחרר קיטור
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: לשחרר קיטור 553 צפיות

לשחרר קיטור לפני 8 שנים, 2 חודשים #90997

• כהן1
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • חבר ותיק
שלום חברים.  אני יודע שקיטורים לא מועילים לשנות את המציאות וצריך לקחת אחריות על עצמי וכו..  אבל בכל זאת אני צריך איזה דרך לפרוק את התסכול שלי ונראה לי שפה אפשר שתוכלו להבין ולהכיל. בנוהג שבעולם רגילים לראות  את הנשים כמין החלש וחסר ההגנה שבמשך כל ההיסטוריה האנושית סבל הרבה מגברים שניצלו לרעה את כוחם וזה באמת נכון לצערנו העולם עדיין לא מקום מתוקן.. אבל למה לא רואים את דרך הלבוש הפרוצה כל כך של נשים גם כן כהתעללות כפשוטו!  כל אדם בלי קשר למידת הרגישות לו  ניזק רגישית ורוחנית מראות אלו בעל כרחו ושלא בטובתו ומי שכן רגיש על אחת כמה וכמה. ואנשים המודעים  לנזק הזה ומבקשים להימלט ממנו כמעט לא יכולים בלי פגיעה משמעותית באיכות חייהם. 
נמאס לי להיות תחת הפגזה הבלתי פוסקת הזו של תאווה כל פעם שאני צריך להיות בחוץ זה פשוט מתיש! עם כל הכבוד לחופש הפרט ה"מקודש" זה פשוט התעללות.. 

תגובה: לשחרר קיטור לפני 8 שנים, 2 חודשים #91008

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים
שחרר ותשתחרר
האמת שבעבר גם אני האשמתי אותן בהתעללות בחסר ישע,
היום אני יודע שהכל בראש שלי
והתוכנית תלמד אותי לא לשתות פנימה את המראות,
אלא לוותר על המבט,
אני יכול להתפלל לאלוקים לנכונות לוותר על המבט הבא,
אני יכול להתפלל עליה שיהיה לה טוב, בריאות אושר , כסף לבגדים, שלוה וכל מה שאני מאחל לעצמי,
הדרך היא חד סטרית , אם אני נותן אני לא לוקח,
בתחילה אמרתי שלא מגיע להן שאתפלל עליהן ושיהיה להן טוב,
היום אני יודע שמגיע לי להתפלל עליהן....
בברכה
מוטי

חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.

תגובה: לשחרר קיטור לפני 8 שנים, 2 חודשים #91015

חזק!

תגובה: לשחרר קיטור לפני 8 שנים, 2 חודשים #91016

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
רק אוסיף לדבריו של מוטי עוד משהו שאני משתדל לעשות.
כשאני מתפלל עבורן, אני לא מתפלל עבורן שיהיה להן בגדים או תכשיטים או יופי - כי זה משחרר מחד את הטינה, וגם רומז לתאווה שבפינה...
כשאני מתפלל עבורן, אני מדגיש את הדברים שאני רוצה שיהיה לי באותו הזמן - למשל, קבלה עצמית, נינוחות עם המטלות השונות בחיי, כנות, שלווה עם הילדים, התקדמות רוחנית, וכן הלאה. 
נ.ב.: שמעתי פעם מסר על צעד ארבע שבו אמרו כלל - כשאתה מפרט מהי הטינה או הפחד שלך, תקצר, אבל בתפילות שלך למען אנשים אחרים - או, כאן אתה יכול לחפור כמה שאתה רוצה

בהצלחה לכולנו. 

אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

תגובה: לשחרר קיטור לפני 8 שנים, 2 חודשים #91022

• כהן1
  • חבר ותיק
תודה רבה לכם על התגובות אין לי ספק שאתם במקום רוחני הרבה יותר גבוה ממני לא שאני חושב שקיטורים שלי עוזרים למשהו אבל להתפלל עליהן זה כבר ממש גבוה, בעזרת השם.. 

תגובה: לשחרר קיטור לפני 8 שנים, 2 חודשים #91056

• יוסי כהן
  • רצף ניקיון נוכחי: 1094 ימים
  • דירוג פלטיניום
תכנית של פעולה.
להתפלל עליהן זה קודם כל להגיד את המילים. וזה עובד.
בהחלמה 

תגובה: לשחרר קיטור לפני 8 שנים, 2 חודשים #91084

שלום חבר
תקופת היובש בארה"ב, הייתה כשהורידו את האלכוהול מהמדפים, כדי לעזור לאלכוהוליסטים.
אני לא חושב שזה עזר להם, מלבד זה שאלכוהוליסטים נהיו יותר עיניים, ועברו יותר על החוק.
וכי ניסגור מאפיות, את קופיקס ומסעדות בגלל שיש אנשים שמכורים לאוכל.
הפיתרון שלנו צריך לבוא מבפנים. אני לא אצליח לשנות אף אחד, אני יכול רק לעבוד על עצמי מבפנים.
אם אני מסתכל על אחרים, סימן שאני לא רואה את עצמי. וזה מוריד ממני את הנכונות לעבוד על עצמי.
בהצלחה

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

תגובה: לשחרר קיטור לפני 8 שנים, 2 חודשים #91178

• כהן1
  • חבר ותיק
תודה רבה על התגובה נכון שאתה צודק אדם שרוצה תאווה ימצא אותה גם מתחת לאדמה והשינוי צריך להיות פנימי. אבל זה לא המציאות בנושא הזה לא מדבר במדף של אלכוהול במכולת או סופר זה בכל מקום ומפגיז את האדם  באינטנסיביות ובכמויות כזו של שתאווה שגם אם לאדם אין בעיות עם התאווה יוצרו לו כאלו זה לא נורמלי ולא נכון!  והרי להיכנס לאתרים שבו מוצגים נשים בלבוש כזה מינימלי יחשב לנפילה לכל הפחות למעידה. לכן בלי להסיר אחריות מעצמי אני עדיין חושב שזה עוול...
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 2 חודשים על ידי כהן1. סיבה: תיקון
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.41 שניות

Are you sure?

כן