ברוכים הבאים, אורח

החששות שלי. חייב לפרוק
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: החששות שלי. חייב לפרוק 641 צפיות

החששות שלי. חייב לפרוק לפני 8 שנים, 2 חודשים #91041

לפני כמה זמן קראתי סיפור אישי של אחד מחברי הפורום כאן, וכשהגעתי לקטע שכתוב שהוא הבין שיש דרך אחרת ואפשר לחיות חיים ללא תאווה, רגש בלתי מוסבר התעורר בי. אבל אז הבנתי, הבנתי שאני חושש מהידיעה שיש דרך אחרת, כי אני כנראה מפחד לוותר על התאווה. שמעתם את זה?
אני מפחד לשמוע שיש דרך לחיות בה בלי תאוה! אני לא רוצה לוותר על התאווה. נשים זה אחד הדברים הכי יקרים לי.

אני מרגיש בודד ומתוסכל, מפחד על הזוגיות שלי בעתיד, על העתיד שלי בכלל ועל החיים בכלל.
אין לי למי להתקשר ואני לא יודע למי לפנות, קשה לי וכואב לי.
אתמול בלילה השתמשתי, ובדר"כ בימים שאני משתמש אז אין לי תאבון בכלל אז היום לא אכלתי ארוחת בוקר, וגם קצת בכיתי.
אני מפחד מכל כך הרבה דברים, לא יודע מתי אצא מזה, איך אצא מזה, אם אני רוצה לצאת מזה, מה אני מוכן לעשות בשביל לצאת מזה.
גם הפלאפון שיש לי עכשיו מונע ממני להתקדם באמת. אני יודע שכשיש לי אינטרנט חופשי בהישג יד אז כמעט שום דבר לא יעצור אותי.
אחח הכאב.
אני כל כך רוצה לראות את עצמי רושם כאן בפורום עוד שנתיים את ההודעה הבאה:
"הרבה דברים עברו עליי מאז שהצטרפתי. בהתחלה היו לי המון קשיים ובלבולים, לא ידעתי מה לעשות.
אני זוכר שהייתי מתוסכל והייתי חסר אונים, ונפלתי עוד ועוד.
אבל עכשיו, אחרי שנתיים, המצב נראה אחרת לגמרי.
עם הרבה סייעתא דשמיא אני נקי כבר כמעט שנתיים. וואו. לראות את התהליך שעברתי ואת כל מה שעבר עליי ולהודות לה' יתברך על כל הניסים והנפלאות שאירעו לי לאורך כל המסע.
לא האמנתי שאני יכול אי פעם לחיות חיים יפים, חיים טובים באמת.
לא ידעתי שאני אוכל באמת להיות מאושר."

מי יודע, אולי זה יקרה.
אני זקוק לתמיכה, זקוק לשתף מישהו.
אינספור בלבולים מציפים אותי מכל הכיוונים. לדוגמא - "אולי לא נפלתי מספיק? אני בסך הכל נער מתבגר, כבר עכשיו לוותר על התאווה?" 

טוב, מטרות לבינתיים:
פלאפון כשר בדחיפות רבה ככל שאפשר.
-מישהו לשתף אותו שפנוי בשביל זה כמה שיותר זמן בשעות היממה, כדי שאם יהיה לי התקף או קושי אני אוכל להתקשר אליו ולשתף אותו, ואני בטוח שזה יעזור.

הקרובים שלי לא אוהבים לראות אותי סובל, הם אפילו לא יודעים מה קרה לי.
התאווה הזאת מכרסמת את ליבי ומאבדת אותי מחי החיים.

רגשות עיקריים שאני חש כרגע:
תסכול
חוסר אונים

אני לא יכול לבד.. ובטח ובטח שאני לא יכול עם אינטרנט חופשי.

סליחה אם המשפטים פה לא כל כך קשורים אחד לשני

שיהיה יום מקסים לכולם

העיקר זה תודה והודאה.
על כל יום נקי תגיד תודה רבה לקב"ה ששמר אותך נקי.

תגובה: החששות שלי. חייב לפרוק לפני 8 שנים, 2 חודשים #91042

• קדימה הלאה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום נחמן!

מזדהה איתך מאוד!! כואב את כאבך!!

אני מפחד לוותר על התאווה. אני כמו מישהו שיש לו קלף ג'וקר ביד שפותר לו כל בעיה. מאוד מפחד לאבד אותו וממש לא רוצה לוותר עליו זה דבר יקר מאוד בשבילו..

בו בזמן הקלף הזה אוכל כל חלקה טובה בחיי ועל כן אני צריך לוותר עליו אבל איך אני אפתור את שאר הבעיות בחיים שלי בלעדיו.. 

לכן אני חייב משהו אחר במקום. כאן בתוכנית מציעים את אלוהים וחיים רוחניים - אבל לעשות את המעבר זה כמעט בלתי אפשרי לבד ולכן אני חייב רק להיום את החברותא.

מאחל לנו המון הצלחה!

כאן למקרה שצריך..

מתפלל לנכונות לוותר על התאווה..
תמיד אשמח לעזור! ניתן לשלוח הודעה פרטית במקרה שצריך..

תגובה: החששות שלי. חייב לפרוק לפני 8 שנים, 2 חודשים #91043

• החסוי
  • דירוג זהב
  • התאווה והבריחה השתלטו על חיי. אני רוצה לחיות!
מדבריך ניכר שיש לך הרבה כאב, ייאוש מהכוח שלך, ותקוה. ממש מתכון מוצלח להתחיל החלמה.
תמשיך לבוא ודברים טובים יקרו.
לפעמים אני הולך לקבוצה ובדרך אני חושב "מה אני קשור לפה בכלל" וכל מיני ספיקות לפעמים לא מרגיש רצון לוותר על התאווה. אבל זה בסדר. המחלה שלי מספרת לי הרבה שקרים והרבה עיוותים.
זה בסדר שיש התקפי תאווה ואובססיות, אם אפשר לקבל את הכוח כדי להתגבר עליהם. אני בכוח שלי לבד -לא יכול.
תמשיך להביא את הגוף למקומות של החלמה, גם לאתר הזה.
מוזמן ליצור קשר אם תרצה.
-על ידי שאני מתבונן איך אבדה לי השליטה על חיי אני מבין שאני חסר אונים
-אני אלרגי לתאווה. למעשה אני כל כך חלש ושברירי שמבט אחד, מחשבה אחת, יכולים להרוג אותי
-"עבוד את את הצעדים כאילו הכל תלוי בך. התפלל כאילו הכל תלוי באלוהים."
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 2 חודשים על ידי החסוי.

תגובה: החששות שלי. חייב לפרוק לפני 8 שנים, 2 חודשים #91051

• בן ש
  • דירוג כסף
אוהבים. מזדהה מאוד. 
אני גם נער מתבגר ועלו לי פעם מחשבות דומות למה ששתיארת. אני סך הכול מתבגר זה נורמלי וכו'.

תגובה: החששות שלי. חייב לפרוק לפני 8 שנים, 2 חודשים #91145

נחמן נתן היקר 
כל הכבוד על המודעות העצמית הגבוה שבך. 
יחד עם הכנות שבך והחיפוש אחר הדרך לאושר באמת ובלי משחקים - אתה תגיע אל הנחלה השלווה שאתה מחפש הרבה יותר מהר ממה שחשבת. אתה הרבה יותר מחצי הדרך לשם. 

חשוב להתנסח בצורה נכונה - השאיפה שלנו היא לא חיים ללא תאווה. 
בורא עולם לא רוצה שנחיה חיים ללא תאווה,
לא לשם כך הוא ברא אותנו עם יצר כל כך חזק. 

אתה הרי מאמין בתורה ויודע שבורא עולם לא רוצה שנהיה נזירים שגרים בהר והתרחקו מאישה למשך כל חייהם. 

לכן הניסוח הנכון הוא "לשלוט נכון בתאווה". 

לא רק שבורא עולם ירצה שתשתמש בתאווה וירצה שיהיה לך תאווה ומשיכה לאישה, הוא ישמח שתשתמש בתאווה בדרך הנכונה בנישואים ע"פ התורה -  זו מצווה. ואיזו גדולה היא מצוות הנישואים בתורה. 

הידיעה הזו, שהיא הנכונה -  כבר תקל עלייך. 
אתה לא הולך להיות נזיר בהר נידח שלא יטעם אישה כל החיים. 

אתה כן שואף ובע"ה תזכה -  להיות מלך על הגוף שלך ולעשות את השימוש בתאווה ע"פ רצון השם. 

אתה לא צריך לפחד, אלא להפך!
לטפוח לעצמך על השכם ולומר ברוך השם שאני שואף לשלוט בתאווה בדרך הנכונה ע"פ בורא עולם.
וכשאני אפרוק את התאווה עם אשתי בדרך נכונה אני אהנה ברמות הרבה יותר גבוהות מאשר אם לא הייתי שולט בתאווה. וזו האמת. 

תראה סיפורים כאן מהפורום ומחקרים סטטיסטיים על אנשים שהשתמשו בתאווה באיסור וללא גבול, לבין אנשים שששמרו על הברית עד לנישואים ופרקו את התאווה בדרך נכונה ומאוזנת עם האישה שלהם. 

התוצאות יעודדו אותך להבין כמה ההגדרה היא לא מוותר, אלא מרוויח. 

חזק ואמץ! 

"קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה"
(תהילים כז, יד)

תגובה: החששות שלי. חייב לפרוק לפני 8 שנים, 2 חודשים #91168

תודה רבה לכל מה שהגיב, כולכם מאוד מחזקים ועוזרים. 
אוהב את כולכם ומאחל לכולנו שנזכה לאושר, לשלוה ולדבקות בחי החיים - בה' יתברך.
אשריכם

העיקר זה תודה והודאה.
על כל יום נקי תגיד תודה רבה לקב"ה ששמר אותך נקי.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.45 שניות

Are you sure?

כן