ברוכים הבאים, אורח

דרושים כבלים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: דרושים כבלים 438 צפיות

דרושים כבלים לפני 8 שנים, 1 חודש #92076

• יוOי
  • חבר חדש

אני יודע שזה הרס הורס (ויהרוס) אותי אבל אני שרוי בקהות חושים נוראית כזאת שלא איכפת לי מכלום ואפילו לא צריך גירויים בשביל לגלוש למקומות האלו.. זה כבר נעשה מתוך איזה עירפול ההרגל וגם התחושה שאחרי כבר לא כ"כ נוראית כמו פעם.. אני יודע שאי שם עמוק בתוך תוככי נשמתי שוכן אותו רצון טהור להיות נקי ולהיות קדוש ולממש את עצמי אבל לא מצליח להתחבר אליו בכלל.. מה אפשר לעשות כדי להתניע את אותו רצון להעיר את הנשמה???
(נ.ב בכותרת כבלים הכוונה לכבלים שמתניעים מכונית שנגמר לה המצבר ולא במובן של כבילה ואזיקה..)

נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 1 חודש על ידי יוOי. סיבה: תיקון שגיאת כתיב

תגובה: דרושים כבלים לפני 8 שנים, 1 חודש #92078

• החסוי
  • דירוג זהב
  • התאווה והבריחה השתלטו על חיי. אני רוצה לחיות!
לבקש מאלוקים.
אם גם זה קשה, לבקש מאלוקים נכונות לבקש ממנו.
-על ידי שאני מתבונן איך אבדה לי השליטה על חיי אני מבין שאני חסר אונים
-אני אלרגי לתאווה. למעשה אני כל כך חלש ושברירי שמבט אחד, מחשבה אחת, יכולים להרוג אותי
-"עבוד את את הצעדים כאילו הכל תלוי בך. התפלל כאילו הכל תלוי באלוהים."

הקושי הוא לפני 8 שנים, 1 חודש #92080

• יוOי
  • חבר חדש

שאני כ"כ רחוק ממנו רגשית שאני בתפילה מרגיש כמין רובוט וגם כשאני מתכנן לבקש על זה, בלי לשים לב אני מסיים את התפילה בלי שביקשתי כלום..

תגובה: דרושים כבלים לפני 8 שנים, 1 חודש #92081

דווקא משום מה יש לי תחושה שהתוכנית פורטיפיי ממש תעזור לך.
פורטיפיי
אני גם מכיר את התחושה מקרוב.
פעם אחרי נפילות קשות ניסיתי לדבר עם ה' אבל פשוט לא יכולתי בשום פנים ואופן (שזה מה שאומר רבנו שעל ידי פגם הברית קשה מאוד לדבר עם ה') והרגשתי כמו רובוט ורציתי לברוח שוב ושוב לתענוגות האסורים האלו.
תנסה את פורטיפיי, תנסה לחשוב לעצמך כמה השימוש הוא רע ומזיק, ולאט לאט בעזרת ה' אתה תאיר יותר את הרצון הפנימי שלך להשתחרר מכבלי התאווה.

בהחלמה

העיקר זה תודה והודאה.
על כל יום נקי תגיד תודה רבה לקב"ה ששמר אותך נקי.

תגובה: דרושים כבלים לפני 8 שנים, 1 חודש #92086

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

בדיוק היום דיברתי עם הספונסר שלי על החוויות כשנכנסתי לתכנית, לקח לי ארבע חודשיים לבוא לקבוצות ולהפנים שאני צריך להפסיק לאונן ולעזוב את האינטרנט לגמרי, הכבלים הם הקבוצות, תתחבר לקבוצות עד שתתחבר ,

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

לאבי לפני 8 שנים, 1 חודש #92090

• יוOי
  • חבר חדש

אתה מתכוון לקבוצות החיות דווקא? כי זה ממש קשה לי לחשוב על זה

לנחמן לפני 8 שנים, 1 חודש #92091

• יוOי
  • חבר חדש

ניסיתי את פורטיפיי (הגעתי עד שלב 5) וזה באמת עזר לי לזמן מה אבל אח"כ זה כאילו שהחיידק הזה פיתח עמידות לזה וכשהוא תוקף ה"סטאר" וכל שאר הרעיונות שם לא ממש הצליחו לי.. 

תגובה: דרושים כבלים לפני 8 שנים, 1 חודש #92093

ניסית לקרוא את המדריך..?
חשוב שהקריאה שלו תיהיה מתחילתו ועד סופו

העיקר זה תודה והודאה.

לנחמן: האמת שעדיין לא.. לפני 8 שנים, 1 חודש #92094

• יוOי
  • חבר חדש

אנסה זאת.. תודה.

תגובה: דרושים כבלים לפני 8 שנים, 1 חודש #92100

ואני מציע לך בנוסף להמשיך בפורטיפיי ולא לעצור באמצע.
אשריך

העיקר זה תודה והודאה.

תגובה: דרושים כבלים לפני 8 שנים, 1 חודש #92145

• יוסי כהן
  • רצף ניקיון נוכחי: 1094 ימים
  • דירוג פלטיניום
יוOי כתב on 02 אוג' 2016 19:30:

ניסיתי את פורטיפיי (הגעתי עד שלב 5) וזה באמת עזר לי לזמן מה אבל אח"כ זה כאילו שהחיידק הזה פיתח עמידות לזה וכשהוא תוקף ה"סטאר" וכל שאר הרעיונות שם לא ממש הצליחו לי.. 

היי חבר,
לא מכיר את פורטיפיי..
מה שכן, קראתי את הפוסט שלך בפורום הנרשמים החדשים וגם פה. הדבר הזה שברגע האמת שום דבר שלמדתי ושום טיעונים הגיוניים וכוח רצון לא עוזרים, מוכר לי. מאמין שכמו ש מי דע פסיכולוגי, מוסר ופורטיפיי לא עזרו לך ברגע האמת, כך לא יעזרו השבועות למשל.

מה שעוזר לי זה קבוצות חיות (אפשר להתחיל עם טלפוניות או טלפונים ופגישות עם חברים) תוכנית 12 הצעדים.

מאחל לך שתמצא מה עובד בשבילך.

בהחלמה

נ.ב.
אם תרצה אשמח לדבר (או להתכתב)

תגובה: דרושים כבלים לפני 8 שנים, 1 חודש #92164

• איפה האור
  • רצף ניקיון נוכחי: 48 ימים
  • חבר ותיק

התאווה "גמרה" אותנו, ושום דבר שהיינו רגילים אליו עד היום - כמו כח רצון, התגברות, חרטה, וכו'  לא יעזור לנו, התאווה חזקה מאיתנו פי כמה וכמה. משהו חזק מאיתנו בהרבה (התמסרות לאלוקים אוהב) יוכל להציל אותנו - לנו אין את הכח הזה. 
אוהבים.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.47 שניות

Are you sure?

כן