ברוכים הבאים, אורח

להיות מכור זה גרוע
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: להיות מכור זה גרוע 329 צפיות

להיות מכור זה גרוע לפני 8 שנים, 1 חודש #92215

• rbg
  • חבר ותיק

שלום חברים 
נפלתי כרגע ואני מרגיש גרוע מאוד אני לא יודע אם זה בגלל התאווה או שזה כי ככה אני מרגיש בדרך כלל 

אתמול היתי בכנס של sa היה יפה מאוד, מאוד מחזק ושם דיברו כל הזמן כמה צריך "להתאבד" על התוכנית כמה צריך לעשות פעולות ואני אומר לעצמי איזה באסה להיות חולה, יש לי דברים שאני רוצה שהיו בחיים שלי אני רוצה להיות כך וכך והטיפול בתאווה אומר שאני צריך לשכוח מזה לעת עתה ולהתרכז בטיפול.... 

האמת אני לא רוצה. אני רוצה להיות חופשי לעשות ככל העולה על רוחי להגיע למה שאני רוצה בחיים שלי, לא מעוניין להתעסק בחולי הזה, זה מעכב אותי. גם ככה לפעמים אני אומר לעצמי שלא בתוך אני אשיג זאת ועכשיו גם באה התאווה איזו חופצה יש לה !! וגם כל הפעולות האלה... רק לחשוב לעשות את כל הפעולות אני מתקשה קבוצות חיות, קבצות טלפניות, (וללכת לכמה שיותר קבוצות ככה הספונסר אומר) לכתוב, להתפלל,להתקשר לחברים, להתקשר לספונסר כל יום, לקרוא בספרות לקרוא את החיזוק היומי וכו' דייייי אין לי כוחות מול זה... 

ריבנו של עולם בבקשה תוציא אותי מהמקום הזה

תגובה: להיות מכור זה גרוע לפני 8 שנים, 1 חודש #92216

מזדהה איתך מאוד
הבעיה אצלי, זה שאני מאוד מאוד רוצה לבלות עם איזה בחורה מהאוטובוס.
אבל אם אעשה זאת, אני ארגיש רע, אישתי תעזוב אותי, ואולי בעלה ינסה להרוג אותי.
אז עם שני האופציות אני לא מרוצה, לבלות או לא. המציאות ואני עצמי מגבילות אותי.
אבל בהמשך אני חושב שזה מסתדר. בהתחלה שנאתי קבוצות, מקום מביך שבו אני בעצם חושף את הסוד שלי,
ויש שם רק אנשים חולי מין. אבל היום זה המקום הכי כייף בעולם, אני יכול ליפרוק את הסוד שאוכל אותי.
כולם מבינים אותי, והם גם חברים שלי. זה מתחיל להיות כייף בהמשך הצעדים. בהתחלה זה מר, אבל זה עוד נהיה מתוק.
בהצלחה

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.29 שניות

Are you sure?

כן