ברוכים הבאים, אורח

התרסקות נוספת. כאב. משתף בהתלבטות ברגשות חצויים..
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: התרסקות נוספת. כאב. משתף בהתלבטות ברגשות חצויים.. 299 צפיות

התרסקות נוספת. כאב. משתף בהתלבטות ברגשות חצויים.. לפני 8 שנים, 1 חודש #92362

• בן ש
  • דירוג כסף
נפלתי שוב בפלאפון. אבל זה התחיל מהמחשב ואמא שלי הפסיקה אותי כששמעתי אותה מתקרבת. זה היה אחרי שהייתי הרבה במחשב ללא תכלית. כבר כמה ימים יש לי הרבה יותר נכונות לוותר על הפלאפון אבל אז מגיעה המריחה. נו יותר מאוחר אני אחליף, למה צריך עכשיו? גם דיברתי עם ההורים ולא היה כזה נורא כמו שחשבתי שיהיה.אבל מסתבר שזה לא כזה פשוט. הבעיה היא לא הפלאפון. כמו שקרה עכשיו, יש לי המון פיתויים במחשב כי יש שם אינטרנט פתוח לגמרי. אבל יש עניין בלהגביל את הפלאפון כי איתו אני יכול להשתמש בכל עת, מחשב אי אפשר לסנן אבל אאלץ להגביל את השימוש בו למצבים מסוימים עם פתיחת מעגל. ואני יודע שאסור לי לתלות את ההחלמה שלי בדברים האלה. אני הרבה פעמים תולה אותה במשהו ספציפי אם רק אני אעשה כך וכך.. הכול יהיה טוב.. וזה ממש לא נכון. אני בהחלט יודע מההתרשמות מהתוכנית ומניסיון שלי לאחרונה שיש לי בעיות כגון טינות ולחצים שאני צריך להתמודד ולפתור אותם, את זה באמת צריך לפתור ואי אפשר להתחמק מזה. אז אולי בעצם להישאר עם הפלאפון כי מה זה עוצר בעצם? בקיצור מבולבל מאוד. אם המחלה רק לא היתה כל כך מסובכת 
:pinch: אזהרה: ספוילר!

נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 1 חודש על ידי בן ש.

תגובה: התרסקות נוספת. כאב. משתף בהתלבטות ברגשות חצויים.. לפני 8 שנים, 1 חודש #92540

• קדימה הלאה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום בן!

מזדהה עם הלבטים שלך..
המחלה שלי היא הרבה לפני תאווה כמו שאמרת ולכן נקודת הטיפול העיקרית היא שם בגישה לחיים..

לגבי המסננים לי הספונסר אמר שאם זה בשבילי כמו בקבוק של אלכוהול בכיס אז צריך לוותר ואם לא מושך אותי אז אפשר להיות עם פתוח...
למעשה יש חברים שככה ויש שככה..

בהצלחה בגילוי עצמך ובהחלטה!!

תמיד אשמח לעזור! ניתן לשלוח הודעה פרטית במקרה שצריך..

תגובה: התרסקות נוספת. כאב. משתף בהתלבטות ברגשות חצויים.. לפני 8 שנים, 1 חודש #92547

אחי היקר,
מנסיוני האישי,
אם אתה תנסה להפסיק עם התאווה בכל דרך שהיא, אבל לא תציב גדרות, הסיכויים שתצליח הם כמעט אפסיים.
הרי תראה בעצמך! כמעט רוב הנפילות שלך הם מהפלאפון - נכון? וכבר הרבה מאוד זמן שאתה מנסה ושוב נופל ושוב נופל ועדיין לא עלית על רכבת ההחלמה. למה?
פשוט מאוד - אי אפשר לתת לחתול לשמור על השמנת.
אז הפתרון לזה הוא קודם כל הצבת גדרות וגבולות, שבמקרה שלנו זה אומר החלפת המכשיר.
להחליף פלאפון לפלאפון כשר זה צעד שלא פשוט לעשות, אבל אין ספק שהוא יפתח לך אופקים רחבים של החלמה.
ואם אתה חושש שתתרחק מהחיים המודרניים ותיהיה יותר מסוגר ומבודד - אז יש בפניך 2 אפשרויות:
1. לא להתחשב בחששות האלה ולהחליט שלהפסיק ליפול זה יותר חשוב לך ולהחליף לפלאפון כשר.
2. לבקש מאמא/אבא שלך שישמרו לך את הפלאפון במקום מוחבא שאתה לא יודע איפה הוא, ורק לפעמים תבקש מאמא שלך את הפלאפון לזמן קצר רק כדי לראות הודעות וכו' ואז תחזיר לה. (חשוב לציין שכשאתה לוקח את הפלאפון בחזרה לזמן קצר, שזה יהיה אך ורק בסביבת בני אדם, ולא תיכנס איתו לחדר ותסגור את הדלת, ואל תיכנס איתו לשירותים ולמקומות שאין בהם אנשים.

סליחה מראש אם זה נשמע אולי ש"יצאתי עלייך" קצת, פשוט רציתי לעורר אותך שתבין שהבעיה העיקרית כאן היא זה שאתה מחזיק פלאפון פרוץ.
ולגבי המחשב, תתקין את התוכנה K9, היא מעולה.
יש מדריך איך להתקין אותה באתר "ונשמרתם".

אוהב אותך אחי.
בהצלחה ובהחלמה.

העיקר זה תודה והודאה.
על כל יום נקי תגיד תודה רבה לקב"ה ששמר אותך נקי.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.32 שניות

Are you sure?

כן