ברוכים הבאים, אורח

שאלה על המייל היומי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שאלה על המייל היומי 317 צפיות

שאלה על המייל היומי לפני 8 שנים, 1 חודש #92425

יש לי שאלה על החלק האחרון של המייל היומי,שתמיד מביאים משהו מהמקורות...
זה טריק לעבוד על החדשים שמגיעים,שמביאים כל הזמן קטע מהמקורות על התגברות על היצר,כי זה כבד מדיי להציג את זה בתור מחלה
או שמא באמת זה הגדרות חופפות יצר והמחלה,רק הזמן יראה לנו איך זה אותו עניין?

תגובה: שאלה על המייל היומי לפני 8 שנים, 1 חודש #92428

• מלא2תקווה
  • רצף ניקיון נוכחי: 29 ימים
  • חבר ותיק
לדעתי "שמור עיניך עשה דבר גדול" בזה שהם לא מתעלמים מהדת, (על אף שאישית כיום זה מפריע לי להחמלמה שלי,כי זה מביא לי רגשי אשמה) כי אם לא ,לא הייתי מגיע לתכנית של 12 צעדים בחיים.

עובדה שהייתי אצל פסיכיאטר לאיבחון,והוא אמר לי שהוא לא יכול לעזור לי,ושאני מכור, ושיש קבוצות וכל הסיפור ,ולא הגעתי לשם במשך שנתיים,כי מושגים כמו מכור היה אצלי כמו לדבר אתי גרוזינית. וגם מי יחזק אותי ,חבורה של ............(לא טוב בשבילי ובשבילכם לפרט את כל הגזענות שלי)

ודרך האתר הנפלא הזה ,הגעתי היום לאן שהגעתי בא.ת.

אם הם חושבים את זה כטריק או באמת ,לי כיום זה לא משנה האמת,שיחשבו מה הם רוצים,לי הם עזרו ,ותודה ענקית,שלקחו חלק בהצלת החיים שלי.

תגובה: שאלה על המייל היומי לפני 8 שנים, 1 חודש #92444

• כנוע
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג פלטיניום
אין פה שום "טריק".
שמור עיניך שמה לה למטרה לעזור לכל מי שמתמודד עם התאווה בכל רמה שהיא.
זה אומר גם רמה  של יצר פשוט וגם רמה של התמכרות.
מהסיבה הזאת מכניסים למיילים חומר גם לאלה וגם לאלה.
באנגלית קיימות אף שתי רשימות של מיילים. אחת לחיזוק בעניין שמירת עיניים ואחרת למתמודדים עם התמכרות.
עֲנֵה עָנִי שְׁפַל כָּל הַשְּׁפָלִים        וְשָׂא חֶטְאוֹ מְקַבֵּל הַתְּפִלּוֹת
וְהַאֲרֵךְ נָא בְּרַחֲמֶיךָ שְׁנוֹתָיו         וְצַוֵּה כָּל שְׁאֵלוֹתָיו לְמַלֹּאת
וְתַחְשׁוֹב כָּל תְּפִלּוֹתָיו קְטֹרֶת          לְפָנֶיךָ כְּקָרְבָּנוֹת וְעוֹלוֹת
וְהָאֵל הַמְּקַבֵּל הַתְּפִלּוֹת       שְׁמַע קוֹלִי אֲשֶׁר יִשְׁמַע בְּקוֹלוֹת
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.29 שניות

Are you sure?

כן